18.1.Vítězství nad Táborem tentokráte na samostatné nájezdy
15.1.Třetí čtvrtinu zakončí Milevsko v Sokolově
13.1.Mladší žáci HC Milevsko 2010 z Rokycan s vítězstvím.
12.1.Tým dorostu Velkých Popovic nad síly milevských.
12.1.První domácí zápas v novém roce vítězný
9.1.Doma letos poprvé s Jabloncem
6.1.Dorostenci získali na domácím ledě bod za remizu s Příbramí
5.1.Vynikající vstup mladších žáků HC Milevsko 2010 do nadstavbové části soutěže.
5.1.Čtvrtým třídám se nevydařil první mistrovský zápas v roce 2013
5.1.Na soběslavském ledě si hráči Milevska s chutí zastříleli.
5.1.Milevští druháci nedali domácím hráčům šanci
5.1.Dorostenci na body ve Znojmě dosáhli.
5.1.Na úvod roku prohra v Klatovech
3.1.Rok 2013 zahajujeme v Klatovech

Ve vypjatém závěru Milevští jednobrankové vedení ubránili.

Při vedení 5:0 to vypadalo na poklidné utkání. Domácí se vstřelením branky ve 29. minutě zvedli a dostali se na dostřel jediné branky v 50. minutě. Milevští však dobrou obranou prací, výkonem brankáře, ale i podporou velmi početné skupiny milevský příznivců dramatický závěr zvládli. A domů si odvezli plný počet bodů.

Kraj Vysočina vítězem

(1.10.2017 - 15:42) - V turnaji tří výběrů krajů hráčů ročníku 2005, který se uskutečnil na milevském zimním stadionu, zvítězil Kraj Vysočina před výběrem Prahy a Jihočeským krajem. Více informací o turnaji naleznete zde.

Zrušení přípravy

(16.9.2017 - 09:31) - Vedení HC Milevsko 2010 se omlouvá svým fanouškům za zrušení dnešního přípravného utkání. Tým Sokol Radomyšl se včera večer z utkání omluvil z důvodu velké marodky.

Kristián Kolář mistrem

(23.3.2017 - 22:40) - Mistrem republiky v kategorii starší dorost se stali hokejisté HC Plzeň 1929, kteří ve finálovém klání ELSD zdolali HC Kometa Brno 2:0 na zápasy, po výhře 2:1 po prodloužení v Brně a 2:1 po samostatných nájezdech v Plzni. Hlavní oporou mistrovského týmu byl odchovanec milevského hokeje brankař Kristián Kolář, jenž ve dvou finálových duelech inkasoval pouhé 2 góly.

Hluboká v centru Pouzar

(14.3.2017 - 22:03) - První semifinálové klání mezi Hlubokou a Milevskem bude odehráno v Hokejovém centru Pouzar v Č. Budějovicích v pátek 17. března od 19.45 hodin, neboť v nezastřešené Kuki aréně už nebude k dispozici led.

Copyright © 2006-2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál