Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

18.1.Starší žáci podlehli MotoruMIL - MOT 2:8, 22.kolo | Jaroslav KolářStarší žáci Motoru stačili v první třetině. Hosté dokázali využít tři přesilovky
18.1.Milevsko vyzve ve šlágru kola Radomyšl.Josef a Martin PetříkJe to tu! Utkání na které milevští fanoušci dlouho čekali. Utkání ve kterém půjde o úplné čelo tabulky. Milevsko přivítá na svém ledě mužstvo Radomyšle. Už podle zájmu lidí půjde o velice důležitý a vypjatý souboj a není se čemu divit. Radomyšl se v minulém kole díky výhře nad Veselím vyhoupla na první místo tabulky krajské ligy. Milevsko ovšem o moc nezaostává. Momentálně je po nervy-drásající výhře v Soběslavi jen kvůli horšímu skóre na třetím místě tabulky. Na svého současného soupeře však zaostává pouhopouhý bod. Už jen to vypovídá o důležitosti sobotního klání.
18.1.Starší žáci prohráli v TábořeTAB - MIL 12:2, 23.kolo | Jaroslav KolářMilevští nestačili na Táborské .
17.1.Táborští mladší žáci využili domácího prostředíTAB - MIL 4:1, 23.kolo | Jan HlavínV dalším vyrovnaném utkání s minimem střel protrhl střeleckou smůlu Milevska, po téměř 105min bez gólu, z trestného střílení Blažek. Mužstvo bez čtvrťáků, po sobotním zápase s Motorem v nohách, se snažilo, ale ani bod z ledu rivala z Tábora tentokrát nepřivezlo.
15.1.Ve vypjatém závěru Milevští jednobrankové vedení ubránili.SOB - MIL 4:5, 18.kolo | Jaroslav KolářPři vedení 5:0 to vypadalo na poklidné utkání. Domácí se vstřelením branky ve 29. minutě zvedli a dostali se na dostřel jediné branky v 50. minutě. Milevští však dobrou obranou prací, výkonem brankáře, ale i podporou velmi početné skupiny milevský příznivců dramatický závěr zvládli. A domů si odvezli plný počet bodů.
15.1.Mladší žáci na Motor nestačili.MIL - MOT 0:3, 22.kolo | Jan HlavínVe velmi dobrém utkání Milevští na svého soupeře nestačili. Ve velmi vyrovnaném utkání domácí nedokázali proměnit žádnou šanci.
13.1.Milevsko se vydá na led nepříjemné SoběslaviJosef a Martin PetříkMilevští hokejisté při svém vstupu do nového ruku porazili na domácím ledě nejslabší celek soutěže Pelhřimov B 11:3. Utkání nemělo příliš vysokou kvalitu. Doslova šlo jen o to, kolik dokáží milevští vstřelit branek. Za dvě třetiny jich vstřelili deset. Poslední třetina se tak už dohrávala v takřka tréninkovém tempu. Nyní čeká hráče z města Vzduchotechniky úplně jiný soupeř. Mnohonásobně těžší. Milevští hráči si to moc dobře uvědomují. Ostatně střelec hattricku ze zápasu s pelhřimovskou rezervou Jan Sláma se k soupeři vyjádřil v Milevských novinách zcela jasně: „Myslím si, že to bude těžký zápas. Se Soběslaví jsme doma padli 4:6, i když přijela v malém počtu. “
13.1.Týden hokejeRedakcePřijďte ve středu 24. ledna 2018 v 16:00 hodin na zimní stadion v Milevsku na akci Týden hokeje.
9.1.Krutá prohra Starších žáků.DOM - MIL 14:3, 21.kolo | Jaroslav KolářDomácí o svém vítězství rozhodli ve druhé třetině, kdy vstřelili Milevským osm branek.
6.1.Úvod roku zvládli Milevští na jedničkuMIL - PEL 11:3, 17.kolo | Jaroslav KolářMilevští nedali svému soupeři šanci. Velká škoda dvou TS v závěru utkání. Domácí využili 3 přesilové hry a jednou skórovali při hře 4:4.
5.1.Milevsko zahajuje rok 2018 s PelhřimovemJosef a Martin PetříkMilevsko po vánoční přestávce začíná rok 2018 na domácím ledě. Věřme, že utkání vyzní pro naše kluky.
27.12.Rozhovor s Michalem PancemJosef a Martin Petřík K prvnímu rozhovoru v letošní sezóně jsme si pozvali naší současnou oporu v brankovišti Michaela Pance. I přes svůj mladý věk prošel ve své kariéře už pěknou řádkou klubů. Milevsko, Znojmo, Písek, Tábor, Prostějov, Plzeň, Sokolov, Karlovy Vary. To je výčet měst, ve kterých Michael působil. Nyní se vrátil do Milevska, aby zdejšímu klubu pomohl k postupu do vyšší soutěži.
17.12.Milevsko převálcovalo TáborTAB - MIL 2:6, 16.kolo | Jaroslav KolářMilevští odjeli k poslednímu utkání roku 2017 s cílem urvat v Táboře co nejlepší výsledek. Po velmi vyrovnané první třetině začali hosté táborskou rezervu přehrávat. O svém výrazném vítězství vzduchotechnici rozhodli super výkonem v druhém dějství. Krásnou střelou zakončil Buriánek nadílku.
16.12.Milevsko jede do nedalekého Tábora.Josef a Martin Petřík K poslednímu utkání v roce 2017 jedou hráči HC Milevsko 2010 do Tábora.
16.12.Velmi cenná remíza starších žákůMIL - PRI 2:2, 20.kolo | Jaroslav KolářMilevští v posledním utkání roku 2017 odehráli velmi vyrovnané utkání s celkem Příbrami. O výhru je připravil výpadek ve 29. minutě, kdy obdrželi dvě slepené branky.
16.12.Mladší žáci si připsali bod proti PříbramiMIL - PRI 2:2, 20.kolo | Jaroslav KolářMladší žáci gólem v posledních vteřinách utkání vybojovali remízu proti Příbrami.
10.12.Domácí Sušice o vítězství rozhodla v první třetině.SUS - MIL 4:0, 19.kolo | Jaroslav KolářDomácí o svém vítězství rozhodli v první třetině. Milevský tým se v letošní sezóně potýká se zraněními. V utkání nedohrál Jarda Junek, který je pro zranění vyřazen na několik týdnů. Přejeme i jemu brzké uzdravení a návrat ke svému týmu.
9.12.Milevsko zdolalo Vimperk v prodloužení.MIL - VIM 3:2, 15.kolo | Jaroslav KolářMilevští poprvé v sezóně okusili prodloužení, od letoška hrané ve třech. Po třech a půl minutě se podařilo Radostovi využít ideální přihrávku od Novotného. Zisk dvou bodů je pro tým velmi důležitým krokem k udržení kontaktu se špicí tabulky.
8.12.Milevsko čeká na domácím ledě Vimperk.Josef a Martin Petřík
3.12.Starší žáci nestačili na Rokycany.MIL - ROK 0:4, 18.kolo | Jaroslav KolářStarší žáci odehráli velmi vyrovnané utkání s DDM Rokycany. V poslední desetiminutovce došli síly a soupeř toho využil.
3.12.Mladší žáci podlehli RokycanůmMIL - ROK 6:8, 18.kolo | Jaroslav KolářMladším žákům tentokráte nevyšla první třetina. Hosté ji vyhráli o dvě branky. Tento náskok uhájili přes velkou snahu domácích.
2.12.Milevsko padlo v HumpolciHUM - MIL 4:2, 14.kolo | Jaroslav KolářMilevsko padlo v Humpolci. Hosté obdrželi 12 dvouminutových trestů, několikráte hráli ve třech proti 5 domácím. Humpolec bude patrně jeden den na špici tabulky.
1.12.O víkendu startuje druhá polovina soutěžeJosef a Martin Petřík O víkendu jde Jihočeská krajská liga mužů do své druhé poloviny.
27.11.Starší žáci přivezli bod z Třemošné.TRM - MIL 1:1, 16.kolo | Jaroslav KolářStarší žáci odehráli velmi vyrovnané utkání v Třemošné.
27.11.Těsná prohra Starších žáků.MIL - KLT 2:3, 17.kolo | Jaroslav KolářMilevští se se v domácím prostředí po celé utkání svému soupeři vyrovnali. Bohužel v závěru docházely síly.
27.11.Mladší žáci rozdrtili KlatovyMIL - KLT 11:1, 17.kolo | Jaroslav KolářMladší žáci na domácím ledě rozdrtili Klatovy. Hosté sice koncem třetiny skóre srovnali, ale na milevské od začátku druhého dějství nestačili.
26.11.Tři body z KrumlovaCKR - MIL 2:3, 13.kolo | Jaroslav KolářMilevští v druhém venkovním utkání obrali o body lídra tabulky. Hosté odehráli velmi kvalitní utkání, celý tým hrál zodpovědně. O výhře rozhodli dvě využité přesilovky hostů a neproměněné trestné střílení domácích.
24.11.Milevsko míří na led lídra soutěže:Josef a Martin Petřík Milevští v dalším kole Jihočeské krajské ligy mužů čeká HC Slavoj Český Krumlov.
21.11.Mladší žáci v Plzni s nadějným výkonemPLZ - MIL 7:3, 14.kolo | Jaroslav KolářMladší žáci sehráli vyrovnané utkání
19.11.Milevští vzládli dvojkolo na sto procentMIL - HLU 4:1, 12.kolo | Jaroslav KolářMilevští po těžkém utkání ve Strakonicích nastoupili proti nelehkému soupeře z Hluboké. Po bezbrankové první třetině druhou vyhráli rozdílem jedné branky. Své vítězství pojistili ve třetině třetí vstřelením dvou branek.