5.9.Turnajový úspěch starších žáků HC MILEVSKO 2010/HC Sedlčany
10.9.Na úvod derby
11.9.Vítězné derby na úvod
16.9.Třetí třídy HC Milevsko 2010 přátelsky s Táborem
17.9.Ve druhém kole do Žďáru
18.9.HC Milevsko 2010 „ Mladší žáci“ pořádali na zimním stadionu v Milevsku ve dnech 4. a 5. září turnaj ACOND CUP 2010
19.9.Mladší žáci v Popovicích nebodovali
19.9.Zasloužené vítězství Starších žáků ve Velkých Popovicích
19.9.Třetí třídy HC Milevsko 2010 na Písek nestačily
19.9.Ze Žďáru po boji bez bodu

Domácí Sušice o vítězství rozhodla v první třetině.

Domácí o svém vítězství rozhodli v první třetině. Milevský tým se v letošní sezóně potýká se zraněními. V utkání nedohrál Jarda Junek, který je pro zranění vyřazen na několik týdnů. Přejeme i jemu brzké uzdravení a návrat ke svému týmu.

Kraj Vysočina vítězem

(1.10.2017 - 15:42) - V turnaji tří výběrů krajů hráčů ročníku 2005, který se uskutečnil na milevském zimním stadionu, zvítězil Kraj Vysočina před výběrem Prahy a Jihočeským krajem. Více informací o turnaji naleznete zde.

Zrušení přípravy

(16.9.2017 - 09:31) - Vedení HC Milevsko 2010 se omlouvá svým fanouškům za zrušení dnešního přípravného utkání. Tým Sokol Radomyšl se včera večer z utkání omluvil z důvodu velké marodky.

Kristián Kolář mistrem

(23.3.2017 - 22:40) - Mistrem republiky v kategorii starší dorost se stali hokejisté HC Plzeň 1929, kteří ve finálovém klání ELSD zdolali HC Kometa Brno 2:0 na zápasy, po výhře 2:1 po prodloužení v Brně a 2:1 po samostatných nájezdech v Plzni. Hlavní oporou mistrovského týmu byl odchovanec milevského hokeje brankař Kristián Kolář, jenž ve dvou finálových duelech inkasoval pouhé 2 góly.

Hluboká v centru Pouzar

(14.3.2017 - 22:03) - První semifinálové klání mezi Hlubokou a Milevskem bude odehráno v Hokejovém centru Pouzar v Č. Budějovicích v pátek 17. března od 19.45 hodin, neboť v nezastřešené Kuki aréně už nebude k dispozici led.

Copyright © 2006-2017 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál