Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

10.12.Domácí Sušice o vítězství rozhodla v první třetině.SUS - MIL 4:0, 19.kolo | Jaroslav KolářDomácí o svém vítězství rozhodli v první třetině. Milevský tým se v letošní sezóně potýká se zraněními. V utkání nedohrál Jarda Junek, který je pro zranění vyřazen na několik týdnů. Přejeme i jemu brzké uzdravení a návrat ke svému týmu.
9.12.Milevsko zdolalo Vimperk v prodloužení.MIL - VIM 3:2, 15.kolo | Jaroslav KolářMilevští poprvé v sezóně okusili prodloužení, od letoška hrané ve třech. Po třech a půl minutě se podařilo Radostovi využít ideální přihrávku od Novotného. Zisk dvou bodů je pro tým velmi důležitým krokem k udržení kontaktu se špicí tabulky.
8.12.Milevsko čeká na domácím ledě Vimperk.Josef a Martin Petřík
3.12.Starší žáci nestačili na Rokycany.MIL - ROK 0:4, 18.kolo | Jaroslav KolářStarší žáci odehráli velmi vyrovnané utkání s DDM Rokycany. V poslední desetiminutovce došli síly a soupeř toho využil.
3.12.Mladší žáci podlehli RokycanůmMIL - ROK 6:8, 18.kolo | Jaroslav KolářMladším žákům tentokráte nevyšla první třetina. Hosté ji vyhráli o dvě branky. Tento náskok uhájili přes velkou snahu domácích.
2.12.Milevsko padlo v HumpolciHUM - MIL 4:2, 14.kolo | Jaroslav KolářMilevsko padlo v Humpolci. Hosté obdrželi 12 dvouminutových trestů, několikráte hráli ve třech proti 5 domácím. Humpolec bude patrně jeden den na špici tabulky.
1.12.O víkendu startuje druhá polovina soutěžeJosef a Martin Petřík O víkendu jde Jihočeská krajská liga mužů do své druhé poloviny.
27.11.Starší žáci přivezli bod z Třemošné.TRM - MIL 1:1, 16.kolo | Jaroslav KolářStarší žáci odehráli velmi vyrovnané utkání v Třemošné.
27.11.Těsná prohra Starších žáků.MIL - KLT 2:3, 17.kolo | Jaroslav KolářMilevští se se v domácím prostředí po celé utkání svému soupeři vyrovnali. Bohužel v závěru docházely síly.
27.11.Mladší žáci rozdrtili KlatovyMIL - KLT 11:1, 17.kolo | Jaroslav KolářMladší žáci na domácím ledě rozdrtili Klatovy. Hosté sice koncem třetiny skóre srovnali, ale na milevské od začátku druhého dějství nestačili.
26.11.Tři body z KrumlovaCKR - MIL 2:3, 13.kolo | Jaroslav KolářMilevští v druhém venkovním utkání obrali o body lídra tabulky. Hosté odehráli velmi kvalitní utkání, celý tým hrál zodpovědně. O výhře rozhodli dvě využité přesilovky hostů a neproměněné trestné střílení domácích.
24.11.Milevsko míří na led lídra soutěže:Josef a Martin Petřík Milevští v dalším kole Jihočeské krajské ligy mužů čeká HC Slavoj Český Krumlov.
21.11.Mladší žáci v Plzni s nadějným výkonemPLZ - MIL 7:3, 14.kolo | Jaroslav KolářMladší žáci sehráli vyrovnané utkání
19.11.Milevští vzládli dvojkolo na sto procentMIL - HLU 4:1, 12.kolo | Jaroslav KolářMilevští po těžkém utkání ve Strakonicích nastoupili proti nelehkému soupeře z Hluboké. Po bezbrankové první třetině druhou vyhráli rozdílem jedné branky. Své vítězství pojistili ve třetině třetí vstřelením dvou branek.
19.11.Krutá prohra Starších žáků v PlzniPLZ - MIL 15:1, 14.kolo | Jaroslav KolářDomácí byli od první třetiny lepším celkem. Milevským však nelze odepřít snaha a bojovnost.
19.11.Starší žáci prohráli vyrovnané utkáníMIL - ZEB 1:2, 15.kolo | Jaroslav KolářStarší žáci odehráli velmi vyrovnané utkání, o vedení přišli v poslední desetiminutovce zápasu.
19.11.Mladší žáci na domácím ledě těsně podlehli ŽebrákuMIL - ZEB 4:5, 15.kolo | Jaroslav KolářMilevští si v utkání vedli velmi dobře. Utkání rozhodly dva slepené góly během jedné minuty v úvodu třetí třetiny. Domácí dokázali pouze skóre snížit.
18.11.Milevští loupili ve StrakonicíchSTR - MIL 1:6, 11.kolo | Jaroslav KolářMilevští odjížděli do Strakonic s cílem získat alespoň bod. V utkání se ujali vedení, domácí po minutě skóre srovnali. Hosté si vedení vzali v šesté minutě spět a od té doby byli lepším celkem na strakonickém ledě. Milevští od poloviny první třetiny udávali tón hry. Když bylo pro ně nejhůře podržel Panec. Dá se opravdu bez nadsázky prohlásit, že Milevsko vyloupilo Strakonické Dudáky.
16.11.Druhé víkendové dvojutkání v sezóně.Josef a Martin Petřík Milevské hokejisty čekají letos podruhé dva zápasy ve dvou dnech. Nejprve se vydají na velice těžké utkání k vedoucímu celku Strakonic. Poté na svém ledě přivítají další velice nepříjemné mužstvo, tentokrát se bude jednat o Hlubokou.
12.11.Mladší žáci na domácím ledě podlehli Lvům z BudějovicMIL - CBL 1:12, 13.kolo | Jaroslav KolářMladší žáci tentokráte nestačili na Lvi z Budějovic.
11.11.Milevští získali povinné body proti Telči.MIL - TLC 3:1, 10.kolo | Jaroslav KolářMilevští po nalosované odmlce nastoupili proti Telči na vlastním ledě. Povinné body získali. Do sestavy se vrátili někteří hráči po zranění a nemocech na výkonu to bylo trochu znát.
10.11.Po jednokolové pauze čeká Milevsko Telč.Josef a Martin PetříkV sobotu se na našem zimáku odehraje další zápas Jihočeské krajské ligy mužů. Utkání bude řídit Martin Hamr jako hlavní, na čarách mu budou pomáhat Tomáš Müller a Petr Soukup. Zápas začíná v 17:00 a všichni jste srdečně zváni.
5.11.Mladší žáci bez vstřelené brankyCKR - MIL 10:0, 12.kolo | Jan HlavínMladším žákům nelze odepřít snahu. Tentokráte byl soupeř lepší.
4.11.Starší žáci přivezli bod z Krumlova.CKR - MIL 3:3, 12.kolo | Jaroslav KolářMilevští přivezli bod z Českého Krumlova. V utkání milevským chybělo trochu více štěstí.
1.11.Mladší žáci nepřivezli body za SoběslaviSOB - MIL 6:3, 10.kolo | Jaroslav KolářMilevští tentokráte body z ledu soupeře nepřivezli.
30.10.Z Veselí bez bodů.VES - MIL 6:3, 9.kolo | Jan HlavínMilevsko odjelo k zápasu po dni volna a to bylo znát. Hráči zaspali první třetinu, kdy obdrželi hned tři branky.
29.10.Prohra mladší žáků na domácím ledě.MIL - PIS 4:11, 11.kolo | Jaroslav KolářMilevští nestačili na svého soupeře od začátku třetí třetiny.
29.10.Písek nad síly starších žákůMIL - PIS 4:12, 11.kolo | Jaroslav KolářDomácí své vedení z 5. minuty neudrželi dlouho. Hosté přidali na důrazu a začali se střelecky prosazovat. Matašovský v dresu Písku vstřelil 6 branek a zaznamenal 5 asistence takže byl skoro u všech branek Písku.
29.10.Milevští nezvládli utkání ve Veselí.VES - MIL 7:1, 8.kolo | Jaroslav KolářMilevské stále trápí lavička nemocných a zraněných. Do Veselí odjeli ve čtrnáctí lidech. Milevští ubránili oslabení 3:5 a vzápětí obdrželi branku při vlastní přesilovce
27.10.Milevsko zajíždí do Veselí.Jaroslav KolářMilevsko mělo minulý víkend opravdu nabitý. Nejdříve zajíždělo v sobotu k utkání do Písku, kde je hostila místní Radomyšl. Poté se v neděli představilo na domácím ledě proti Jindřichově Hradci. Z těchto dvou zápasů si Milevsko připsalo tři body za výhru právě nad Vajgarem.