Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

14.10.Prohra na domácím ledě.MIL - SOB 4:6, 5.kolo | Jaroslav KolářO vítězství hostů se v Milevsku rozhodovalo v podstatě v první polovině utkání. Domácí sice využili dvě přesilovky, ale po chybách dvakrát inkasovali v početní výhodě. Velká snaha domácích v poslední třetině o zvrat byla pokažena právě inkasování při početní výhodě a soupeř Milevsko dorazil při jeho hře bez brankáře.
14.10.Starší žáci prohráli se StrakonicemiMIL - STR 1:14, 8.kolo | Jaroslav KolářStrakonice si na milevském zimáku otevřeli střelnici
14.10.Další vítězství milevských mladších žáků.MIL - STR 9:1, 8.kolo | Jaroslav KolářMladší žáci začali utkání rozpačitěji. Herně jim hodně pomohla využitá přesilová hra v deváté minutě první třetiny. hosté sice skóre sice srovnali. Milevští brzy na obdrženou branku reagovali. Od druhé třetiny byli domácí lepším týmem na ledě.
12.10.V dalším kole Milevsko přivítá Spartak SoběslavJosef a Martin PetříkMilevští v Pelhřimově přišli o dalšího hráče. Ke zraněním si realizační tým připsal Bartůňka. Naopak po operaci ramena poprvé nastoupí Nevolný.
9.10.Mladší žáci přivezli od Vajgaru bodJHS - MIL 2:2, 7.kolo | Jan HlavínMilevští se ve druhé třetině ujali dvoubrankového vedení. Domácí dokázali využít úbytku sil a srovnali skóre, které se již nezměnilo ve prospěch jedné či druhé strany.
8.10.Povinné body z Pelhřimova.PEL - MIL 3:5, 4.kolo | Jaroslav KolářMilevští chtěli přivést z Pelhřimova plný počet bodů. Tento cíl splnili, vedení se ujali po 31 vteřinách utkání. Na konci prvního dějství vedli o tři branky. Domácí po chybách Milevských dvěma brankami utkání zdramatizovali. Ve třetí třetině domácí využili přesilovku, ale hosté další dramatizaci nedopustili.
8.10.Milevští starší žáci prohráli u Vajgaru. JHS - MIL 11:2, 7.kolo | Jaroslav KolářMilevští u Vajgaru sice bojovali, ale soupeř byl nad jejich síly.
7.10.Milevsko čeká druhé venkovní utkání.Josef a Martin PetříkMilevští mohou opět počítat s trojicí Panec, Havran, Novotný, kteří si už odpykali jedno-zápasový trest. Jihočeská disciplinárka na svém zasedání 5. října rozhodla o tom, že větší zápasový trest milevští hokejisté nedostanou a udělila jim jen již zmiňovaný jedno-zápasový trest. Tím pádem jelikož nenastoupili k utkání s Táborem, mohou již do zápasu s Pelhřimovem nastoupit.
7.10.Milevští mladší žáci si na domácím ledě připsali bodyMIL - TAB 8:4, 6.kolo | Jaroslav KolářDalší body si milevští mladší žáci připsali svojí výhrou nad Táborem.
7.10.Starší žáci podlehli TáboruMIL - TAB 2:4, 6.kolo | Jaroslav KolářMilevští v posledním utkání v Českým Budějovicích přišli o dalšího hráče. Přesto Milevští podali bojovný výkon.
1.10.Starší žáci podlehli MotoruMOT - MIL 13:3, 5.kolo | Jaroslav KolářMilevští svému soupeři stačili do poloviny utkání, pak docházely síly a soupeř navyšoval své vedení.
1.10.Turnaj tří krajů U13 Radek KolínV neděli 1. října 2017 se na milevském zimním stadionu uskutečnil turnaj tří výběrů krajů hráčů ročníku 2005. Všechna střetnutí se odehrála na 3 x 15 minut. Turnaj se hrál systémem každý s každým. V zahajovacím zápase přehrál výběr týmů hráčů z Prahy Jihočeský kraj 8:3. Poté na sebe narazili vítěz z prvního duelu výběr týmů hráčů z Prahy a Kraj Vysočina. Po gólové přetahované byla šťastnější Vysočina po výhře 5:4. V závěrečném duelu turnaje se utkaly Kraj Vysočina a Jihočeský kraj. Jihočechům se podařilo dotáhnout dvougólový náskok soupeře a utkání tak musely rozhodnout až samostatné nájezdy. V nich byla úspěšnější Vysočina a po výhře 4:3 si odvezla z Milevska pohár za celkové vítězství.
30.9.Milevští vyhráli gólem 13. vteřin před sirénou. MIL - TAB 2:1, 3.kolo | Jaroslav KolářMilevští v ochuzené sestavě po utkání ve Vimperku nastoupili do derby s chutí a cílem se o výsledek bojovat. Na obdrženou branku v oslabení domácí rychle odpověděli a skóre srovnali za minutu deset vteřin. Domácí hráli zodpovědně a trpělivě. Vítěznou branku dokázali vstřelit třináct vteřin před závěrečnou sirénou, když se již trenéři připravovali na prodloužení.
29.9.Velké derby je tu!Josef a Martin Petřík
29.9.Starší žáci podlehli DomažlicímMIL - DOM 2:5, 4.kolo | Jaroslav KolářMilevští velmi dobře odehráli dvě třetiny. Od 15. minuty vedli o dvě branky. V posledním dějství docházely síly a hosté toho dokázali využít.
29.9.Mladší žáci si poradili s DomažlicemiMIL - DOM 8:2, 4.kolo | Jaroslav KolářNa domácím ledě si milevští mladší žáci poradili se stejně starými hráči Domažlic.
28.9.Vimperští uhájili své jednobrankové vedeníVIM - MIL 4:3, 2.kolo | Jaroslav KolářTo, že na vimperském zimáku se velmi těžko vyhrává ví milevští hráči již několik let. Bouřlivá atmosféra žene domácí. Dnes to bylo až za čarou. Hromadná bitka vyprovokovaná domácím gólmanem po ukončení utkání a tradičně velmi složitý odchod hostů přinesl nebývalý počet vyšších trestů.
27.9.Ve druhém kole se Milevští postaví VimperkuJaroslav KolářJihočeská krajská liga mužů se rozjela na plné obrátky. Ve státní svátek jedou naši hokejsté na utkání s Vimperkem.
24.9.Starší žácí prohráli, ale bojovali.PRI - MIL 10:1, 3.kolo | Jaroslav KolářMilevští chtěli navázat a své vítězství na domácím ledě. Příbramští však byli nad jejich síly.
24.9.Mladší žáci těsně prohráli v Příbrami.PRI - MIL 5:4, 3.kolo | Jaroslav KolářMilevští ve třetí třetině zabrali a nepříznivý výsledek upravovali, snažili se o vyrovnání, ale to se jim již nepovedlo.
23.9.Jihočeská krajská liga mužů odstartovala.MIL - HUM 6:1, 1.kolo | Jaroslav KolářMilevští v prvním kole přivítali Jiskru Humpolec. Domácí o svém vítězství rozhodli již v první třetině. Za stavu 5:0 tak trochu podvědomě přizpůsobil domácí hru hře Humpolce. Milevští byli po celé utkání lepším celkem a svého soupeře jasně přestříleli.
20.9.Milevsko přivítá HumpolecJosef a Martin Petřík V sobotu 23.9. 2017 začíná nový ročník Jihočeské krajské ligy mužů. Milevští začínají na své ledě. Věřme, že do soutěže vstoupí se ziskem třech bod. Držme jim palce a přijďte je podpořit.
20.9.Pojď hrát hokejJaroslav KolářV rámci akce Týden hokej se 20. září 2017 na milevském zimním stadionu uskutečnila akce Pojď hrát hokej.
17.9.Posily HC Milevsko 2010 pro nastávající sezónuJosef a Martin Petřík
16.9.Milevští si poradili s VimperkemMIL - VIM 11:1, 2.kolo | Jaroslav KolářVe svém prvním domácím mistrovském utkání milevští mladší žáci přehráli svého soupeře z Vimperka
16.9.Starší žáci si poradili s týmen TJ SušiceMIL - SUS 4:2, 2.kolo | Jaroslav KolářMilevští se ujali vedení, hosté však výsledek první třetiny obrátili ve svůj prospěch. Po přestávce se hra domácích zlepšila a výsledek na sebe nenechal dlouho čekat. Do třetí třetiny šli již s jednobrankovým vedení. Brankou v úvodu třetího dějství si vedení pojistili a do konce utkání již soupeře nenechali s výsledkem něco udělat.
13.9.Milevští si v přípravě poradili s Radomyšlí.RDM - MIL 3:9, 0.kolo | Jaroslav KolářMilevští z dalšímu přípravnému zápasu odjeli do Písku, kde je čekal Sokol Radomyšl. Hosté po celé utkání byli lepším celkem. Podařilo se využít tři přesilovky.
10.9.Vyrovnané přípravné utkání v nájezdech vyhrálo domácí MilevskoMIL - STR 6:5, 0.kolo | Jaroslav Kolář
10.9.Starší žáci prohráli v RokycanechROK - MIL 3:1, 1.kolo | Jaroslav KolářStarší žáci své první mistrovské utkání letošní sezóny sice prohráli, ale podle slov trenéra odvedli v utkání poctivý výkon.
10.9.Super start mladších žáků do sezóny 2017-18ROK - MIL 8:16, 1.kolo | Tereza SimonováMilevští velmi dobře zahájili sezónu. Dokázali se soustředit na hru po celou dobu utkání a o svém jasném vítězství rozhodli ještě lepším výkonem ve třetí třetině.