logo

Turnaj tří krajů U14

Turnaj tří krajů U14
12.2.2017, Radek Kolín

V neděli 12. února 2017 se na milevském zimním stadionu uskutečnil turnaj tří výběrů krajů hráčů ročníku 2003. Všechna střetnutí se odehrála na 3 x 15 minut. Turnaj se hrál systémem každý s každým. V zahajovacím zápase zdolal Jihočeský kraj 3:1 Kraj Vysočina. Poté na sebe narazily poražený z prvního duelu Kraj Vysočina a výběr týmů hráčů z Prahy. Utkání musely rozhodnout až samostatné nájezdy. V nich byl úspěšnější tým z hlavního města, čímž odsoudil Vysočinu k 3. místu. V závěrečném duelu turnaje se utkaly vítězné týmy. Jihočeský kraj dvě třetiny dotahoval náskok celku Prahy, ale v závěrečné části rozhodl nejen o svém vítězství v zápase, ale i v samotném turnaji.

 
Jihočeský kraj - Kraj Vysočina 3:1 (1:1, 0:0, 2:0)

Vysočina v úvodu zápasu využila početní výhodu a ujala se vedení. Jihočeši však poměrně brzy dokázali vyrovnat. Po bezbrankové druhé třetině se na rozuzlení čekalo až do závěrečného dějství, kdy David Putz dvěma góly rozhodl o vítězství Jihočeského kraje.
Branky a nahrávky: 8. Cháb (Kantor), 36. Putz (Cháb), 40. Putz (Březina) - 6. Menšík (Moravec)
Rozhodčí: Jiří Flegl - Krištof Maxa, Václav Kubíček
Vyloučení: 4:3
Využití: 0:1
Oslabení: 0:0
Průběh utkání: 0:1, 3:1.
Nejlepší hráči zápasu: Jihočeský kraj: Filip Cháb, Matouš Hail, Kraj Vysočina: David Moravec, Jakub Pazderka

Jihočeský kraj:
Prchlík - Havlíček, Punda, Hail, Kofroň, Dvořák - Březina, Kašpar, Nevšímal - Lukeš, Brouček, Dub - Cháb, Kantor, Putz
Trenér: Filip Turek
Kraj Vysočina:
Pazderka - Sapík, Moravec, Vranka, Chvátal, Zych, Macek - Dáňa, Menšík, Polodna - Kravec, Dymák, Rauš - Hrnčíř, Melenovský, Juřica - Přidal
Trenér: Jakub Venc


Kraj Vysočina - Praha 3:4 s.n. (2:2, 1:1, 0:0 -0:1)

Praha se třikrát v utkání ujala vedení, ale Kraj Vysočina pokaždé dokázal vyrovnat. Dvakrát se tak stalo v první třetině, kdy během necelé minuty padly hned tři góly, jednou pak v prostřední části. Poslední třetina už branky nepřinesla a tak se muselo rozhodnout v samostatných nájezdech. V nich nejprve Adam Rauš z týmu Kraj Vysočina na poslední chvíli odvrátil prohru, ale v další sérii svůj nájezd neproměnil a naopak Tomáš Václavík z týmu Praha byl úspěšný.
Branky a nahrávky: 13. Přidal (Rauš), 14. Sapík, 21. Dymák - 3. Theimer, 14. Svoboda (Hofman, Bucek), 16. Potůček (Mácha), rozh. nájezd Václavík
Rozhodčí: Jakub Macák - Krištof Maxa, Václav Kubíček
Vyloučení: 2:3
Využití: 0:0
Oslabení: 0:0
Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3.
Nejlepší hráči zápasu: Kraj Vysočina: Filip Dymák, Matouš Menšík, Praha: Tomáš Václavík, Tomáš Bucek

Kraj Vysočina:
Pazderka - Sapík, Moravec, Vranka, Chvátal, Zych, Macek - Dáňa, Menšík, Polodna - Kravec, Dymák, Rauš - Hrnčíř, Melenovský, Juřica - Přidal
Trenér: Jakub Venc
Praha:
Náhončík - Adam, Adamec, Srdínko, Duchač, Palát, Rajgl, Šesták, Koštoval - Krupička, Mácha, Potůček - Svoboda, Bucek, Václavík - Rulc, Vitouch, Výkruta - Theimer, Straka, Hofman
Trenér: Libor Plášek


Praha - Jihočeský kraj 4:6 (2:1, 1:2, 1:3)

Závěrečné utkání turnaje přineslo nejvíce gólů a také dramatický průběh. Praha stejně jako v zápase s výběrem Kraje Vysočina dokázala jít do vedení a to dokonce čtyřikrát. Jihočeši vždy našli recept, jak jednobrankový náskok soupeře srovnat. Naposledy v 36. minutě využitím početní výhody. Hned za 30 vteřin dokázali jít poprvé do vedení a to už nepustili. Svůj náskok ještě navýšili a mohli se tak radovat z celkového vítězství.
Branky a nahrávky: 6. Theimer, 8. Výkruta (Mácha), 26. Straka (Vitouch), 33. Srdínko - 7. Nevšímal (Brouček), 19. Březina (Putz), 30. Brouček (Nevšímal), 36. Kofroň, 36. Cháb (Dub), 38. Lukeš (Brouček)
Rozhodčí: Jakub Macák - Petr Šimánek, Jan Lang
Vyloučení: 1:2
Využití: 0:1
Oslabení: 0:0
Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:6.
Nejlepší hráči zápasu: Praha: Ondřej Výkruta, Adam Srdínko, Jihočeský kraj: Domink Brouček, Matěj Havlíček

Praha:
Krbeček - Adam, Adamec, Srdínko, Duchač, Palát, Rajgl, Šesták, Koštoval - Krupička, Mácha, Václavík - Svoboda, Bucek, Výkruta - Rulc, Vitouch, Theimer - Straka, Hofman
Trenér: Libor Plášek
Jihočeský kraj:
Prchlík - Havlíček, Punda, Hail, Kofroň, Dvořák - Lukeš, Brouček, Nevšímal - Cháb, Kantor, Dub - Březina, Putz, Kašpar
Trenér: Filip Turek


Konečné pořadí turnaje:
1. Jihočeský kraj 6 bodů
2. Praha 2 body
3. Kraj Vysočina 1 bod
 

Partneři klubu

Aktuality

V semifinále Strakonice

(14.3.2018 - 22:22) - Dnes byla ukončena poslední čtvrtfinálová série play-off Krajské ligy mužů. V rozhodujícím zápase zvítězil Český Krumlov nad Humpolcem 7:4 a postoupil do dalšího kola. To rovněž rozhodlo o složení semifinálových dvojic. Soupeřem Milevska bude vítězný tým po základní části Strakonice. Druhou dvojici tvoří Český Krumlov a Veselí nad Lužnicí. Semifinálové série začnou v pátek 16. března, odvety se hrají v neděli 18. března.

Julie Pejšová v repre.

(4.2.2018 - 20:46) - Odchovankyně milevského hokeje brankářka Julie Pejšová, která je na hostování HC Příbram figuruje v nominaci reprezentačního týmu dívek do šestnácti let, který se zúčastní Turnaje čtyř národů ve švýcarském Huttwilu od 16. do do 18. února.

Kraj Vysočina vítězem

(1.10.2017 - 15:42) - V turnaji tří výběrů krajů hráčů ročníku 2005, který se uskutečnil na milevském zimním stadionu, zvítězil Kraj Vysočina před výběrem Prahy a Jihočeským krajem. Více informací o turnaji naleznete zde.

Zrušení přípravy

(16.9.2017 - 09:31) - Vedení HC Milevsko 2010 se omlouvá svým fanouškům za zrušení dnešního přípravného utkání. Tým Sokol Radomyšl se včera večer z utkání omluvil z důvodu velké marodky.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál