logo

V sobotu přivítáme TJ Sokol Radomyšl

V sobotu přivítáme TJ Sokol Radomyšl
15.2.2017, Jaroslav Kolář

V sobotu 18. února hostí náš tým celek TJ Sokol Radomyšl. Zápas začíná v 17 hodin. Bude se jednat o další velice důležité utkání. Milevsko bude bránit druhou příčku. Domácí jsou si vědomi toho, že v tabulce můžou v případě neúspěchů v posledních kolech skončit klidně i na pátém místě a to milevští nechtějí. Proto se během týdne na utkání velice pečlivě chystají. Radomyšl má jiné myšlenky. Jejich hlavním cílem je, dostat se do play off. Proto je jasné, že zeleno-modré čeká další velice těžký zápas. I proto vyzýváme všechny fanoušky, aby přišli domácí hokejisty podpořit!

 
Něco z historie: TJ Sokol Radomyšl je již tradičním účastníkem krajského přeboru mužů. Celek z malebné vesnice od Strakonic hrál krajskou soutěž až do ročníku 2013/2014. Tehdy jí totiž na rok přenechal Písku, který posléze dokázal této nabídky využít k postupu do druhé ligy. Po roční pauze se tedy Radomyšl mohla vrátit na kluziště účastníků krajského přeboru. Radomyšl má nejen první tým, ale také svojí rezervu, která hraje Strakonický okres. Dokonce má i svůj C tým. Ten hraje svojí soutěž v Sušici.

Něco o kádru: V brance Sokolu působí brankáři z písecké juniorky. Nejvíce z nich má odchytáno Hauser a Kříž, který nastupoval v posledních zápasech. V obraně nastupuje bývalý extraligový hráč Jan Kudrna, dále pak Tomáš Burkoň, či Libor Jirků. Zbytek obránců zastupují písečtí junioři. Co se týče útoku, tak tam největší zkušenosti mají Ondřej Gába, Karel Mošovský, Daniel Jungbauer, Petr Kica (ještě nedávno hráč Liberce), či Jan Řehoř. Trenérem týmu je Radek Volf.

 

Partneři klubu

Aktuality

Kristián Kolář mistrem

(23.3.2017 - 22:40) - Mistrem republiky v kategorii starší dorost se stali hokejisté HC Plzeň 1929, kteří ve finálovém klání ELSD zdolali HC Kometa Brno 2:0 na zápasy, po výhře 2:1 po prodloužení v Brně a 2:1 po samostatných nájezdech v Plzni. Hlavní oporou mistrovského týmu byl odchovanec milevského hokeje brankař Kristián Kolář, jenž ve dvou finálových duelech inkasoval pouhé 2 góly.

Hluboká v centru Pouzar

(14.3.2017 - 22:03) - První semifinálové klání mezi Hlubokou a Milevskem bude odehráno v Hokejovém centru Pouzar v Č. Budějovicích v pátek 17. března od 19.45 hodin, neboť v nezastřešené Kuki aréně už nebude k dispozici led.

V semifinále Hluboká

(12.3.2017 - 21:12) - Nedělní čtvrtfinálové zápasy play- off Krajské ligy mužů rozhodly o postupujících do dalšího kola. Milevsko, které vyřadilo Žirovnici, vyzve v semifinále vyřazovacích bojů tým TJ Hluboká nad Vltavou. Ta si z 5. místa pořadí po základní části poradila se 4. Strakonicemi, když vyhrála oba zápasy po výsledcích 3:2 doma a 3:1 venku. Znovu se hraje se jen na dvě utkání dvoubodovým systémem. Pouze druhé utkání se v případě rovnosti bodů i skóre prodlužuje. Série začíná v pátek 17. března pravděpodobně od 19 hodin na Hluboké, druhý zápas bude sehrán v neděli 19. března v Milevsku zřejmě od 17 hodin. Začátky zápasů budou ještě upřesněny. Druhou semifinálovou dvojici tvoří Český Krumlov a Radomyšl.

Soutěž

(7.3.2017 - 22:06) - HC Milevsko 2010 vyhlašuje vědomostní soutěž o věcné ceny a permanentní vstupenky na mistrovská utkání A - týmu HC Milevsko 2010 pro sezónu 2017/2018. Bližší podrobnosti k této soutěži najdete zde.

 

 
 
 
Copyright © 2017 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál