logo

V sobotu přivítáme TJ Sokol Radomyšl

V sobotu přivítáme TJ Sokol Radomyšl
15.2.2017, Jaroslav Kolář

V sobotu 18. února hostí náš tým celek TJ Sokol Radomyšl. Zápas začíná v 17 hodin. Bude se jednat o další velice důležité utkání. Milevsko bude bránit druhou příčku. Domácí jsou si vědomi toho, že v tabulce můžou v případě neúspěchů v posledních kolech skončit klidně i na pátém místě a to milevští nechtějí. Proto se během týdne na utkání velice pečlivě chystají. Radomyšl má jiné myšlenky. Jejich hlavním cílem je, dostat se do play off. Proto je jasné, že zeleno-modré čeká další velice těžký zápas. I proto vyzýváme všechny fanoušky, aby přišli domácí hokejisty podpořit!

 
Něco z historie: TJ Sokol Radomyšl je již tradičním účastníkem krajského přeboru mužů. Celek z malebné vesnice od Strakonic hrál krajskou soutěž až do ročníku 2013/2014. Tehdy jí totiž na rok přenechal Písku, který posléze dokázal této nabídky využít k postupu do druhé ligy. Po roční pauze se tedy Radomyšl mohla vrátit na kluziště účastníků krajského přeboru. Radomyšl má nejen první tým, ale také svojí rezervu, která hraje Strakonický okres. Dokonce má i svůj C tým. Ten hraje svojí soutěž v Sušici.

Něco o kádru: V brance Sokolu působí brankáři z písecké juniorky. Nejvíce z nich má odchytáno Hauser a Kříž, který nastupoval v posledních zápasech. V obraně nastupuje bývalý extraligový hráč Jan Kudrna, dále pak Tomáš Burkoň, či Libor Jirků. Zbytek obránců zastupují písečtí junioři. Co se týče útoku, tak tam největší zkušenosti mají Ondřej Gába, Karel Mošovský, Daniel Jungbauer, Petr Kica (ještě nedávno hráč Liberce), či Jan Řehoř. Trenérem týmu je Radek Volf.

 

Partneři klubu

Aktuality

V semifinále Strakonice

(14.3.2018 - 22:22) - Dnes byla ukončena poslední čtvrtfinálová série play-off Krajské ligy mužů. V rozhodujícím zápase zvítězil Český Krumlov nad Humpolcem 7:4 a postoupil do dalšího kola. To rovněž rozhodlo o složení semifinálových dvojic. Soupeřem Milevska bude vítězný tým po základní části Strakonice. Druhou dvojici tvoří Český Krumlov a Veselí nad Lužnicí. Semifinálové série začnou v pátek 16. března, odvety se hrají v neděli 18. března.

Julie Pejšová v repre.

(4.2.2018 - 20:46) - Odchovankyně milevského hokeje brankářka Julie Pejšová, která je na hostování HC Příbram figuruje v nominaci reprezentačního týmu dívek do šestnácti let, který se zúčastní Turnaje čtyř národů ve švýcarském Huttwilu od 16. do do 18. února.

Kraj Vysočina vítězem

(1.10.2017 - 15:42) - V turnaji tří výběrů krajů hráčů ročníku 2005, který se uskutečnil na milevském zimním stadionu, zvítězil Kraj Vysočina před výběrem Prahy a Jihočeským krajem. Více informací o turnaji naleznete zde.

Zrušení přípravy

(16.9.2017 - 09:31) - Vedení HC Milevsko 2010 se omlouvá svým fanouškům za zrušení dnešního přípravného utkání. Tým Sokol Radomyšl se včera večer z utkání omluvil z důvodu velké marodky.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál