logo

Utkání posledního kola základní části

Utkání posledního kola základní části
1.3.2017, Josef a Martin Petřík - Jaroslav Kolář

Milevsko odehraje poslední utkání základní části na domácím ledě. Milevsku půjde v utkání o hodně, přesto, že nemůže už skončit na horším jak čtvrtém místě. Domácí se budou chtít kvalitně připravit na play off, které se nezadržitelně blíží. Ovšem ve hře je stále i druhá pozice v tabulce. Není to tak nereálné. Veselí hraje s Táborem, Kohouti bojují o play off. Strakonice čeká velice těžká bitva s Hlubokou, která letos podává kvalitní výkony. Nic není rozhodnuté. Pojďte tedy podpořit milevské hokejisty na zimní stadion.

 
V brance Slavoje čaruje bývalá brankářská jednička a velká opora Jindřichova Hradce Tomáš Kubeš. Záda mu kryje Tomáš Houdek. Obranu Žirovnice před sezónou doplnili převážně odchovanci Jindřichova Hradce Popelka a Jon, těmto hráčům předávají své cenné zkušenosti Marek Ištvánik s Petrem Macháčkem. Druhý jmenovaný toho však za bílo-modré zatím moc neodehrál. Co se týče útočníků tak zde nastupují opět hráči, kteří od mala působili v Jindřichově Hradci. Největší útočnou silou je zajisté Zdeněk Ondřej, který má výrazné zkušenosti z české nejvyšší soutěže. Trenéry jsou Vladimír Reisner a Zdeněk Ondřej.
 

Partneři klubu

Aktuality

Kraj Vysočina vítězem

(1.10.2017 - 15:42) - V turnaji tří výběrů krajů hráčů ročníku 2005, který se uskutečnil na milevském zimním stadionu, zvítězil Kraj Vysočina před výběrem Prahy a Jihočeským krajem. Více informací o turnaji naleznete zde.

Zrušení přípravy

(16.9.2017 - 09:31) - Vedení HC Milevsko 2010 se omlouvá svým fanouškům za zrušení dnešního přípravného utkání. Tým Sokol Radomyšl se včera večer z utkání omluvil z důvodu velké marodky.

Kristián Kolář mistrem

(23.3.2017 - 22:40) - Mistrem republiky v kategorii starší dorost se stali hokejisté HC Plzeň 1929, kteří ve finálovém klání ELSD zdolali HC Kometa Brno 2:0 na zápasy, po výhře 2:1 po prodloužení v Brně a 2:1 po samostatných nájezdech v Plzni. Hlavní oporou mistrovského týmu byl odchovanec milevského hokeje brankař Kristián Kolář, jenž ve dvou finálových duelech inkasoval pouhé 2 góly.

Hluboká v centru Pouzar

(14.3.2017 - 22:03) - První semifinálové klání mezi Hlubokou a Milevskem bude odehráno v Hokejovém centru Pouzar v Č. Budějovicích v pátek 17. března od 19.45 hodin, neboť v nezastřešené Kuki aréně už nebude k dispozici led.

 

 
 
 
Copyright © 2017 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál