logo

Milevsko čeká druhé venkovní utkání.

Milevsko čeká druhé venkovní utkání.
7.10.2017, Josef a Martin Petřík

Milevští mohou opět počítat s trojicí Panec, Havran, Novotný, kteří si už odpykali jedno-zápasový trest. Jihočeská disciplinárka na svém zasedání 5. října rozhodla o tom, že větší zápasový trest milevští hokejisté nedostanou a udělila jim jen již zmiňovaný jedno-zápasový trest. Tím pádem jelikož nenastoupili k utkání s Táborem, mohou již do zápasu s Pelhřimovem nastoupit.

 
Milevsko se vydá k nedělnímu utkání na Vysočinu, konkrétně do Pelhřimova. Zde je čeká rezerva místního celku. Tento tým začal sezónu krajského přeboru velice špatně. Ve třech utkáních dostal vždy více jak deset branek. První zápas podlehl prohrál na ledě Radomyšle 2:14. Druhé utkání na domácím ledě prohrál s Jindřichovým Hradcem dokonce 3:15. Ve třetím kole přišlo mírné zlepšení. Na ledě Veselí nad Lužnicí si přesto hosté odvezli další vysoký debakl 3:12. Béčko Ledních Medvědů má ve svém kádru celou řadu juniorů, vlastně se dá říct, že je to po zrušení juniorek loňský mančaft nejstarších mládežníků. I díky úzkému kádru v áčku, nemohou zatím tolik využívat hráče místního druholigového celku.

Milevsko v posledním kole doslova urvalo vítězství nad další rezervou, tentokrát Tábora 2:1, když se 13 vteřin před koncem trefil Milan Kořánek. Skvělý výkon v tomto utkání podal brankář Jan Kolář, kterého je třeba pochválit. Pochválit lze ovšem celé mužstvo, které se i přes značnou únavu z předchozího zápasu semklo a vydřelo důležité tři body.

Na Vysočinu jedou milevští s jednoznačným cílem a to znamená naplno bodovat. Nic však nechtějí podcenit, protože záložní týmy druholigových celků bývají často velice nevyzpytatelné. U nich nevíte, kdo za ně nastoupí z prvních celků. Zápas začíná v neděli 17:00, tak držte palce!

 

Partneři klubu

Aktuality

Julie Pejšová v repre.

(4.2.2018 - 20:46) - Odchovankyně milevského hokeje brankářka Julie Pejšová, která je na hostování HC Příbram figuruje v nominaci reprezentačního týmu dívek do šestnácti let, který se zúčastní Turnaje čtyř národů ve švýcarském Huttwilu od 16. do do 18. února.

Kraj Vysočina vítězem

(1.10.2017 - 15:42) - V turnaji tří výběrů krajů hráčů ročníku 2005, který se uskutečnil na milevském zimním stadionu, zvítězil Kraj Vysočina před výběrem Prahy a Jihočeským krajem. Více informací o turnaji naleznete zde.

Zrušení přípravy

(16.9.2017 - 09:31) - Vedení HC Milevsko 2010 se omlouvá svým fanouškům za zrušení dnešního přípravného utkání. Tým Sokol Radomyšl se včera večer z utkání omluvil z důvodu velké marodky.

Kristián Kolář mistrem

(23.3.2017 - 22:40) - Mistrem republiky v kategorii starší dorost se stali hokejisté HC Plzeň 1929, kteří ve finálovém klání ELSD zdolali HC Kometa Brno 2:0 na zápasy, po výhře 2:1 po prodloužení v Brně a 2:1 po samostatných nájezdech v Plzni. Hlavní oporou mistrovského týmu byl odchovanec milevského hokeje brankař Kristián Kolář, jenž ve dvou finálových duelech inkasoval pouhé 2 góly.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál