logo

V dalším kole Milevsko přivítá Spartak Soběslav

V dalším kole Milevsko přivítá  Spartak Soběslav
12.10.2017, Josef a Martin Petřík

Milevští v Pelhřimově přišli o dalšího hráče. Ke zraněním si realizační tým připsal Bartůňka. Naopak po operaci ramena poprvé nastoupí Nevolný.

 
V sobotu narazíme na houževnatého soupeře. Konkrétně na Soběslav. V Soběslavi se před letošní sezónou udály jak hráčské, tak také trenérské změny. Od Spartaku lze očekávat velice útočný styl hokeje, narozdíl od loňské ročníku krajské ligy, kdy se soběslavským vůbec, ale vůbec nedařilo. Pro letošní sezónu tak musela sáhnout ke změnám. Když se koukneme na kádr soupeře, na brankářském postu nalezneme dvojici Jiří Dvořák a Martin Křiklán. Obraně šéfují zejména bratři Karpíškové, ke kterým se však v tomto týdnu přidala velká osobnost. Konkrétně jde o bývalého extraligového obránce Petra Punčocháře. Zapomenout nelze i na vele-zkušeného Vlastimila Červenku. Útoku vládne už několik let Martin Hraňo, kterému nedělá problém nastřílet za utkání hattrick. V minulé sezóně se mu to povedlo hned několikrát. Zmínit lze také Jana Žákovského, či Dominika Točíka, který doplnil soběslavskou ofenzivu z budějovického Motoru. Trenérem mužstva je David Pánek, který nahradil již zmiňovaného Vlastimila Červenku. Milevsko do utkání po povinné výhře v Pelhřimově. Ta se ale nerodila vůbec lehce. Domácí dotáhli náskok na rozdíl dvou branek. Milevsko však drama nepřipustilo a vítězství uhájilo, i když ví, že výkon nebyl úplně optimální. Je jasné, že proti Soběslavi budou muset naši borci pořádně zabrat, aby dokázali na domácím ledě vyhrát i potřetí.
 

Partneři klubu

Aktuality

Julie Pejšová v repre.

(4.2.2018 - 20:46) - Odchovankyně milevského hokeje brankářka Julie Pejšová, která je na hostování HC Příbram figuruje v nominaci reprezentačního týmu dívek do šestnácti let, který se zúčastní Turnaje čtyř národů ve švýcarském Huttwilu od 16. do do 18. února.

Kraj Vysočina vítězem

(1.10.2017 - 15:42) - V turnaji tří výběrů krajů hráčů ročníku 2005, který se uskutečnil na milevském zimním stadionu, zvítězil Kraj Vysočina před výběrem Prahy a Jihočeským krajem. Více informací o turnaji naleznete zde.

Zrušení přípravy

(16.9.2017 - 09:31) - Vedení HC Milevsko 2010 se omlouvá svým fanouškům za zrušení dnešního přípravného utkání. Tým Sokol Radomyšl se včera večer z utkání omluvil z důvodu velké marodky.

Kristián Kolář mistrem

(23.3.2017 - 22:40) - Mistrem republiky v kategorii starší dorost se stali hokejisté HC Plzeň 1929, kteří ve finálovém klání ELSD zdolali HC Kometa Brno 2:0 na zápasy, po výhře 2:1 po prodloužení v Brně a 2:1 po samostatných nájezdech v Plzni. Hlavní oporou mistrovského týmu byl odchovanec milevského hokeje brankař Kristián Kolář, jenž ve dvou finálových duelech inkasoval pouhé 2 góly.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál