logo

Milevsko míří na led lídra soutěže:

Milevsko míří na led lídra soutěže:
24.11.2017, Josef a Martin Petřík

Milevští v dalším kole Jihočeské krajské ligy mužů čeká HC Slavoj Český Krumlov.

 
Milevsko si o minulém víkendu výrazně přilepšilo. Po dvou velice kvalitních výkonech divácky atraktivních zápasech proti Strakonicím a Hluboké připsalo skvělých šest bodů. Milevské může těšit a výraznější posunutí v tabulce nahoru. Vzhledem k tomu, že Strakonice podlehly v minulém týdnu trochu překvapivě také Telči, čelo tabulky se zase o něco více vyrovnalo. Nyní milevští odjíždí v sobotu k dalšímu veledůležitému utkání. Pokud se budou ještě o něco víc přiblížit prvnímu místu, mělo by na ledě Krumlova vyhrát. Rozhodně je zde nečeká vůbec nic lehkého. Český Krumlov po letošních odchodech kvalitních hráčů nezačal sezónu úplně moc dobře. Poté ovšem přišly na řadu velice kvalitní výkony. Tak kvalitní, že se Krumlov propracoval až na první místo. Kdo by to byl řekl na začátku letošního ročníku krajské ligy. Ve své sestavě se opírá o svojí první lajnu, ve které nastupují bývalí hokejisté, kteří dříve nakoukli do zápasů druhé ligy v milevském dresu. Jedná se o vzrůstem malého, o to víc kreativnějšího Jana Kadlece a o velezkušeného matadora Jiřího Vondřicha. V útoku také nastupuje kvůli nedostatku hráčů trenér Kamil Šťastný. Uvidíme, jak zápas dopadne. Pokud by Milevsko předvedlo stejně kvalitní výkony jako v posledních dvou kolech, má velikou šanci v Krumlově uspět. I když domácí mají tento cíl také. Pokud máte v sobotu volno, můžete spojit příjemné s užitečným a udělat si výlet do Českého Krumlova. Můžete zde navštívit řadu památek a poté se vydat na místní zimák podpořit naše kluky. Za poslední výkony si to zajisté zaslouží.
 

Partneři klubu

Aktuality

V semifinále Strakonice

(14.3.2018 - 22:22) - Dnes byla ukončena poslední čtvrtfinálová série play-off Krajské ligy mužů. V rozhodujícím zápase zvítězil Český Krumlov nad Humpolcem 7:4 a postoupil do dalšího kola. To rovněž rozhodlo o složení semifinálových dvojic. Soupeřem Milevska bude vítězný tým po základní části Strakonice. Druhou dvojici tvoří Český Krumlov a Veselí nad Lužnicí. Semifinálové série začnou v pátek 16. března, odvety se hrají v neděli 18. března.

Julie Pejšová v repre.

(4.2.2018 - 20:46) - Odchovankyně milevského hokeje brankářka Julie Pejšová, která je na hostování HC Příbram figuruje v nominaci reprezentačního týmu dívek do šestnácti let, který se zúčastní Turnaje čtyř národů ve švýcarském Huttwilu od 16. do do 18. února.

Kraj Vysočina vítězem

(1.10.2017 - 15:42) - V turnaji tří výběrů krajů hráčů ročníku 2005, který se uskutečnil na milevském zimním stadionu, zvítězil Kraj Vysočina před výběrem Prahy a Jihočeským krajem. Více informací o turnaji naleznete zde.

Zrušení přípravy

(16.9.2017 - 09:31) - Vedení HC Milevsko 2010 se omlouvá svým fanouškům za zrušení dnešního přípravného utkání. Tým Sokol Radomyšl se včera večer z utkání omluvil z důvodu velké marodky.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál