logo

Milevsko se vydá na zápas do Jindřichova Hradce.

Milevsko se vydá na zápas do Jindřichova Hradce.
27.1.2018, Josef a Martin Petřík

Milevsko po bodově nepodařeném zápase s Radomyšlí vyjíždí k utkání do Jindřichova Hradce.

 
Zde se utká s místním letos nově založeným celkem. Ano tým HC Jindřichov Hradec byl založen poté co předchozí klub KLH Vajgar Jindřichův Hradec musel kvůli finančním problémům skončit. Je dobré říct, že tento klub je složen především s kádru Žirovnice, která minulý rok hrála krajskou ligu. Největšími hvězdami týmu je nám velice dobře známý Robert Procházka a Zdeněk Ondřej. Dalšími hráči, kteří stojí za zmínku je zkušený a kvalitní brankář Tomáš Kubeš a také útočník Ota Lazorišák. Náš protivník se v tabulce nachází na desátém místě a stále se tak rve o příčky zaručující play off. Na osmou rezervu Tábora ztrácí pouhé dva body. I z toho vyplývá že to Milevsko nebude mít opravdu lehké. A když už jsme u Milevska. Milevsko doma podlehlo Radomyšli fotbalově 0:1, čímž si výrazně zkomplikovalo cestu na úplný vrchol tabulky. I proto můžou brát utkání v Hradci jako takovou nápravu a zároveň jako šanci navrátit se do boje s Českým Krumlovem, Strakonicemi a Radomyšlí o první příčku. Důležitost zápasu je pro obě strany známá, uvidíme jak si s tím hráči obou dresů dokážou poradit.
 

Partneři klubu

Aktuality

Jank střídá V. Tomečka

(2.5.2018 - 15:34) - Odchovanec milevského hokeje obránce Bohumil Jank mění extraligový dres. Po zisku stříbra v týmu třineckých Ocelářů bude od příští sezóny oblékat barvy chomutovských Pirátů. V Chomutově tak vystřídá jiného milevského odchovance útočníka Vojtěcha Tomečka, který od Pirátů zamířil v rámci extraligy do HC Olomouc.

Julie Pejšová stříbrná

(19.4.2018 - 21:14) - Brankařka Julie Pejšová byl členkou úspěšného týmu českých hokejistek, který na Evropském poháru hráček do 16 let obsadil ve finském Vierumäki výborné druhé místo. Reprezentační celek po pěti výhrách podlehl až ve finálovém souboji domácímu týmu 3:6. Odchovankyně milevského hokeje si z turnaje odvezla i individuální cenu, když byla vyhlášena nejlepší brankářkou turnaje.

V semifinále Strakonice

(14.3.2018 - 22:22) - Dnes byla ukončena poslední čtvrtfinálová série play-off Krajské ligy mužů. V rozhodujícím zápase zvítězil Český Krumlov nad Humpolcem 7:4 a postoupil do dalšího kola. To rovněž rozhodlo o složení semifinálových dvojic. Soupeřem Milevska bude vítězný tým po základní části Strakonice. Druhou dvojici tvoří Český Krumlov a Veselí nad Lužnicí. Semifinálové série začnou v pátek 16. března, odvety se hrají v neděli 18. března.

Julie Pejšová v repre.

(4.2.2018 - 20:46) - Odchovankyně milevského hokeje brankářka Julie Pejšová, která je na hostování HC Příbram figuruje v nominaci reprezentačního týmu dívek do šestnácti let, který se zúčastní Turnaje čtyř národů ve švýcarském Huttwilu od 16. do do 18. února.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál