logo

Milevsko odjíždí napravovat reputaci do daleké Telče.

Milevsko odjíždí napravovat reputaci do daleké Telče.
10.2.2018, Josef a Martin Petřík

 
Milevští odjíždí odčinit předchozí neúspěchy, kdy třikrát v řadě prohrálo. Všechno to začalo zápasem o první místo, kdy Radomyšl dokázala vyhrát na milevském ledě fotbalově 1:0. Poté zajížděli milevští k utkání do Jindřichova Hradce, kde po dvou třetinách vedli 3:1. Nakonec odjížděli zklamáni porážkou 3:4. Podobný scénář se odehrál na domácím ledě při utkání z Veselím, kde Milevsko vedlo 4:2. Nakonec se muselo spokojit s jediným bodem, neboť je Veselí nad Lužnicí po obratu porazilo v prodloužení 5:4. Zkrátka a jednoduše: Milevsko se nachází v hluboké krizi a přemýšlí jak z toho ven. Pomoci by jim mohlo utkání v Telči. Ani zde ovšem nečeká milevské odevzdaný soupeř. Naopak. Telč se po špatném úvodu soutěže výrazně zvedla a dokáže vyhrávat, ale také hrát vyrovnané utkání s týmem jako je například Radomyšl. Uvidíme s čím vyrukuje na Milevsko. Zápas začíná v sobotních 16:30.
 

Partneři klubu

Aktuality

V semifinále Strakonice

(14.3.2018 - 22:22) - Dnes byla ukončena poslední čtvrtfinálová série play-off Krajské ligy mužů. V rozhodujícím zápase zvítězil Český Krumlov nad Humpolcem 7:4 a postoupil do dalšího kola. To rovněž rozhodlo o složení semifinálových dvojic. Soupeřem Milevska bude vítězný tým po základní části Strakonice. Druhou dvojici tvoří Český Krumlov a Veselí nad Lužnicí. Semifinálové série začnou v pátek 16. března, odvety se hrají v neděli 18. března.

Julie Pejšová v repre.

(4.2.2018 - 20:46) - Odchovankyně milevského hokeje brankářka Julie Pejšová, která je na hostování HC Příbram figuruje v nominaci reprezentačního týmu dívek do šestnácti let, který se zúčastní Turnaje čtyř národů ve švýcarském Huttwilu od 16. do do 18. února.

Kraj Vysočina vítězem

(1.10.2017 - 15:42) - V turnaji tří výběrů krajů hráčů ročníku 2005, který se uskutečnil na milevském zimním stadionu, zvítězil Kraj Vysočina před výběrem Prahy a Jihočeským krajem. Více informací o turnaji naleznete zde.

Zrušení přípravy

(16.9.2017 - 09:31) - Vedení HC Milevsko 2010 se omlouvá svým fanouškům za zrušení dnešního přípravného utkání. Tým Sokol Radomyšl se včera večer z utkání omluvil z důvodu velké marodky.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál