logo

Milevsko na svém ledě přivítá lídra.

Milevsko na svém ledě přivítá lídra.
15.2.2018, Josef a Martin Petřík

Atraktivní zápas s prvním týmem tabulky je pro milevské fanoušky tou nejlepší pozvánkou na zimní stadion. Utkání začíná v sobotu v 17:00.

 
Milevsko se v sobotním večeru utká s lídrem soutěže ze Strakonic. Strakoničtí v letošní sezóně mile překvapují své fanoušky. Zatím se totiž drží na skvělém prvním místě tabulky, čímž před sezónou asi moc nepočítali. O to víc cennější je to pro strakonické v tom, že na druhé místo zatím odsunuli svého odvěkého rivala z Radomyšle. V posledních týdnech ale celek od Otavy ve svém kádru ztrácí důležité hráče a to zejména kvůli zranění (David Ruda), ale také kvůli odchodu do zahraničí (Lukáš Bednářík odešel hrát do Německa, Tomáš Růžička odjel pracovně do Mexika). I proto do svého týmu museli povolat řadu ještě dorosteneckých hráčů. K dorosteneckým hráčům se ještě přidali zkušenější hráči, kteří do Strakonic přišli z Horažďovic (Lukáš Papež, David Papež). Hlavním cílem Strakonic pro závěr sezóny je udržení prvního místa, tím pádem by si Strakonice zahráli jak play off krajské ligy, tak také baráž o druhou ligy. A tu by si podle posledních vyjádřeních rádi vyzkoušeli.

Milevsko se v minulém kole po třízápasové odmlce konečně radovalo z výhry. Cenné tři body si přivezlo z Telče, kde po tvrdém boji dokázalo vyhrát 6:3. Díky této výhře Milevsko udrželo ještě teoretickou šanci na první místo. K tomu aby naděje dále žila bude potřebovat Strakonice na svém ledě porazit za tři body. Hlavním cílem milevských však zůstává umístění se v první čtyřce. Pokud se to Milevsku povede, bude začínat své zápasy na domácím ledě. Po jednokolové absenci se do týmu vrací Milan Kořánek a Martin Votruba. Adam Hájek už s týmem trénuje, ale zatím není zdaleka jasné, zda se v letošní sezóně ještě do nějakého zápasu podívá.

 

Partneři klubu

Aktuality

V semifinále Strakonice

(14.3.2018 - 22:22) - Dnes byla ukončena poslední čtvrtfinálová série play-off Krajské ligy mužů. V rozhodujícím zápase zvítězil Český Krumlov nad Humpolcem 7:4 a postoupil do dalšího kola. To rovněž rozhodlo o složení semifinálových dvojic. Soupeřem Milevska bude vítězný tým po základní části Strakonice. Druhou dvojici tvoří Český Krumlov a Veselí nad Lužnicí. Semifinálové série začnou v pátek 16. března, odvety se hrají v neděli 18. března.

Julie Pejšová v repre.

(4.2.2018 - 20:46) - Odchovankyně milevského hokeje brankářka Julie Pejšová, která je na hostování HC Příbram figuruje v nominaci reprezentačního týmu dívek do šestnácti let, který se zúčastní Turnaje čtyř národů ve švýcarském Huttwilu od 16. do do 18. února.

Kraj Vysočina vítězem

(1.10.2017 - 15:42) - V turnaji tří výběrů krajů hráčů ročníku 2005, který se uskutečnil na milevském zimním stadionu, zvítězil Kraj Vysočina před výběrem Prahy a Jihočeským krajem. Více informací o turnaji naleznete zde.

Zrušení přípravy

(16.9.2017 - 09:31) - Vedení HC Milevsko 2010 se omlouvá svým fanouškům za zrušení dnešního přípravného utkání. Tým Sokol Radomyšl se včera večer z utkání omluvil z důvodu velké marodky.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál