logo

Milevsko zajíždí na Hlubokou

Milevsko zajíždí na Hlubokou
24.2.2018, Josef a Martin Petřík

Milevští jedou na Hlubokou bojovat o lepší pozice pro zápasy play-off. Věřme, že v těchto mrazech svůj boj dovedou k zisku třech bodů. I tak se může o dvojicích play-off rozhodovat až v posledním kole základní části.

 
Další kolo krajské ligy mužů obstará zápas Milevska na ledě Hluboké nad Vltavou. Domácí neprožívají zrovna optimální sezónu. Už před několika zápasy přišli o možnost postupu do play off. To Milevsko nezažívalo v letošní sezóně dlouhou dobu vůbec špatné období. Dokonce se rvalo o první příčku v tabulce, zajišťující kvalifikaci o druhou ligu. Nakonec se však po několika špatných výkonech propadlo na páté místo tabulky. Nyní má však před sebou jednoznačný cíl. Skončit do pátého místa, aby mohlo začít play off na domácím ledě. Milevsko v poslední kole podlehlo Strakonicím, i když mělo po první třetině zápas skvěle rozehraný. Vedli 3:0 a nic nenasvědčovalo po první třetině tomu, že by zápas měl skončit nakonec opačně. Milevsko už několik zápasů má problémy s nástupem do druhé, nebo třetí třetiny. Ne jinak tomu bylo i nyní. Strakonice daly dvě rychlé branky a najednou měly herně navrch. Nakonec zvládly zápas otočit a vyhrát v prodloužení 5:4. Hluboká na svém ledě podlehla Veselí 2:6, což pro ní znamenalo v tabulce předposlední místo. To je po několika letech celkem úspěšných sezón velké překvapení. Jak zápas pod širým nebem nakonec skončí? To se dozvíme v neděli večer. Utkání pod hlubockým zámkem začíná v neděli v 17:00. Přijeďte kluky podpořit!
 

Partneři klubu

Aktuality

V semifinále Strakonice

(14.3.2018 - 22:22) - Dnes byla ukončena poslední čtvrtfinálová série play-off Krajské ligy mužů. V rozhodujícím zápase zvítězil Český Krumlov nad Humpolcem 7:4 a postoupil do dalšího kola. To rovněž rozhodlo o složení semifinálových dvojic. Soupeřem Milevska bude vítězný tým po základní části Strakonice. Druhou dvojici tvoří Český Krumlov a Veselí nad Lužnicí. Semifinálové série začnou v pátek 16. března, odvety se hrají v neděli 18. března.

Julie Pejšová v repre.

(4.2.2018 - 20:46) - Odchovankyně milevského hokeje brankářka Julie Pejšová, která je na hostování HC Příbram figuruje v nominaci reprezentačního týmu dívek do šestnácti let, který se zúčastní Turnaje čtyř národů ve švýcarském Huttwilu od 16. do do 18. února.

Kraj Vysočina vítězem

(1.10.2017 - 15:42) - V turnaji tří výběrů krajů hráčů ročníku 2005, který se uskutečnil na milevském zimním stadionu, zvítězil Kraj Vysočina před výběrem Prahy a Jihočeským krajem. Více informací o turnaji naleznete zde.

Zrušení přípravy

(16.9.2017 - 09:31) - Vedení HC Milevsko 2010 se omlouvá svým fanouškům za zrušení dnešního přípravného utkání. Tým Sokol Radomyšl se včera večer z utkání omluvil z důvodu velké marodky.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál