logo

Druhé víkendové dvojutkání v sezóně.

Druhé víkendové dvojutkání v sezóně.
16.11.2017, Josef a Martin Petřík

Milevské hokejisty čekají letos podruhé dva zápasy ve dvou dnech. Nejprve se vydají na velice těžké utkání k vedoucímu celku Strakonic. Poté na svém ledě přivítají další velice nepříjemné mužstvo, tentokrát se bude jednat o Hlubokou.

 
Milevsko si v minulém kole lehce spravilo chuť, to když na svém ledě porazilo předposlední Telč. Výhra to nebyla zas tak jednoduchá, jak by se mohlo zdát. Našim klukům se letos i díky zraněním nedaří vypilovat forma. Zatím vůbec nepodávají výkony, které by odpovídali jejich skutečné kvalitě. Ostatně v prvním zápase se Strakonicemi bude potřeba výrazně zabrat, jinak by hrozila vysoká prohra. Strakonice totiž v letošní sezóně doslova válí. Body se jim povedlo ztratit pouze ve dvou případech. Naposled minulý týden ve Veselí, kdy vyhráli až po prodloužení. I proto se zatím tento tým drží na skvělé první příčce se šestibodovým náskokem na druhý Český Krumlov. Milevsko má zápas k dobru, ale i tak se dívá na celek od Otavy až ze sedmé příčky s propastným mankem jedenácti bodů. V pátečním utkání tedy opět půjde o veledůležitý souboj. Buďto se Strakonice vzdálí na těžko dostižitelných 14 bodů, nebo se Milevsko přiblíží na ještě hratelných osm bodů (plus zápas k dobru). Stejně tak o hodně půjde i v sobotním utkání. Na domácím ledě zatím naši hráči bodují o hodně více, než na tom venkovním. Zde jsme ztratili pouze tři body. Nyní však přijede velice nepříjemný soupeř, na kterého Milevsko nemá zrovna hezké vzpomínky. V minulém roce totiž z play off vypadlo právě s Hlubokou. I proto bude mít utkání opravdový náboj. To ostatně u zápasů s Hlubokou není výjimka. Minulému domácímu utkání přihlíželo skvělý 415 diváků! To byl velice pěkný počet. Budeme rádi, když se návštěva bude opět opakovat. Přijďte i vy podpořit milevské hráče v boji o další body!
 

Partneři klubu

Aktuality

Julie Pejšová v repre.

(4.2.2018 - 20:46) - Odchovankyně milevského hokeje brankářka Julie Pejšová, která je na hostování HC Příbram figuruje v nominaci reprezentačního týmu dívek do šestnácti let, který se zúčastní Turnaje čtyř národů ve švýcarském Huttwilu od 16. do do 18. února.

Kraj Vysočina vítězem

(1.10.2017 - 15:42) - V turnaji tří výběrů krajů hráčů ročníku 2005, který se uskutečnil na milevském zimním stadionu, zvítězil Kraj Vysočina před výběrem Prahy a Jihočeským krajem. Více informací o turnaji naleznete zde.

Zrušení přípravy

(16.9.2017 - 09:31) - Vedení HC Milevsko 2010 se omlouvá svým fanouškům za zrušení dnešního přípravného utkání. Tým Sokol Radomyšl se včera večer z utkání omluvil z důvodu velké marodky.

Kristián Kolář mistrem

(23.3.2017 - 22:40) - Mistrem republiky v kategorii starší dorost se stali hokejisté HC Plzeň 1929, kteří ve finálovém klání ELSD zdolali HC Kometa Brno 2:0 na zápasy, po výhře 2:1 po prodloužení v Brně a 2:1 po samostatných nájezdech v Plzni. Hlavní oporou mistrovského týmu byl odchovanec milevského hokeje brankař Kristián Kolář, jenž ve dvou finálových duelech inkasoval pouhé 2 góly.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál