logo

Hledáme redaktory, přijďte psát o milevském hokeji!

Hledáme redaktory, přijďte psát o milevském hokeji!
30.5.2014, Redakce

Pomoci svému oblíbenému klubu nyní můžete i jinak než jen svými hlasivkami. Pro rozšíření zpravodajství na našich stránkách hledáme nové kolegy, kteří se budou podílet na psaní reportáží, online přenosů a rozhovorů s hráči a trenéry. Stačí umět ovládat počítač, vše ostatní vás naučíme! Podrobnosti dále v článku.

 

Náplň práce

- psaní pozvánek a reportáží z utkání
- rozhovory s hráči, trenéry a funkcionáři
- zpravodajství z utkání mládeže
- psaní online přenosů

Nabízíme

- zajímavou práci sportovního redaktora
- vstup na zápasy HC Milevsko 2010 zdarma
- finanční odměnu (v řádech stokorun) v závislosti na odvedené práci
- vstup zdarma na většinu stadionů soupeřů
- možnost spolupracovat na dalších projektech společnosti eSports.cz
- perspektivu kariérního růstu do regionálních i celostátních médií

Požadujeme

- pozitivní vztah k milevskému hokeji
- pravidelný přístup k internetu
- znalost práce na PC na uživatelské úrovni (rozhodně není nutné umět programovat webové stránky)
- psaný projev bez vážnějších nedostatků
- pracovitost a spolehlivost

Kontakt

Vaše přihlášky a případné dotazy očekáváme na mailu hcmilevsko@seznam.cz. Na stejné adrese uvítáme i tipy na vaše známé, které by tato nabídka mohla oslovit.
 

Partneři klubu

Aktuality

Kristián Kolář mistrem

(23.3.2017 - 22:40) - Mistrem republiky v kategorii starší dorost se stali hokejisté HC Plzeň 1929, kteří ve finálovém klání ELSD zdolali HC Kometa Brno 2:0 na zápasy, po výhře 2:1 po prodloužení v Brně a 2:1 po samostatných nájezdech v Plzni. Hlavní oporou mistrovského týmu byl odchovanec milevského hokeje brankař Kristián Kolář, jenž ve dvou finálových duelech inkasoval pouhé 2 góly.

Hluboká v centru Pouzar

(14.3.2017 - 22:03) - První semifinálové klání mezi Hlubokou a Milevskem bude odehráno v Hokejovém centru Pouzar v Č. Budějovicích v pátek 17. března od 19.45 hodin, neboť v nezastřešené Kuki aréně už nebude k dispozici led.

V semifinále Hluboká

(12.3.2017 - 21:12) - Nedělní čtvrtfinálové zápasy play- off Krajské ligy mužů rozhodly o postupujících do dalšího kola. Milevsko, které vyřadilo Žirovnici, vyzve v semifinále vyřazovacích bojů tým TJ Hluboká nad Vltavou. Ta si z 5. místa pořadí po základní části poradila se 4. Strakonicemi, když vyhrála oba zápasy po výsledcích 3:2 doma a 3:1 venku. Znovu se hraje se jen na dvě utkání dvoubodovým systémem. Pouze druhé utkání se v případě rovnosti bodů i skóre prodlužuje. Série začíná v pátek 17. března pravděpodobně od 19 hodin na Hluboké, druhý zápas bude sehrán v neděli 19. března v Milevsku zřejmě od 17 hodin. Začátky zápasů budou ještě upřesněny. Druhou semifinálovou dvojici tvoří Český Krumlov a Radomyšl.

Soutěž

(7.3.2017 - 22:06) - HC Milevsko 2010 vyhlašuje vědomostní soutěž o věcné ceny a permanentní vstupenky na mistrovská utkání A - týmu HC Milevsko 2010 pro sezónu 2017/2018. Bližší podrobnosti k této soutěži najdete zde.

 

 
 
 
Copyright © 2017 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál