logo

Milevsko čeká na domácím ledě Vimperk.

Milevsko čeká na domácím ledě Vimperk.
8.12.2017, Josef a Martin Petřík

 
Milevští po porážce v Humpolci přivítají na svém ledě Vimperk. Jelikož je tabulka nesmírně vyrovnaná, půjde o další velice důležité utkání. Milevští fanoušci půjdou na domácí zimní stadion po třítýdenní pauze. Dá se očekávat velice tuhá bitva o každý metr ledu. Vimperk se v letošní sezoně nachází zatím na osmém místě tabulky. Na Milevsko ztrácí pouhé tři body. Ostatně v letošním ročníku jihočeského krajského přeboru to není žádné překvapení. Vždyť právě osmý Vimperk ztrácí na první místo pouze osm bodů. Milevsko ze šesté pozice na druhý Český Krumlov pouhé tři body. I proto je téměř jisté, že se o úplný vrchol tabulky bude bojovat až do posledního kola. Pojďme ale zpět k sobotnímu utkání. V předchozím kole doma Vimperk dokázal porazit v prodloužení Veselí nad Lužnicí 3:2, čímž ukázal, že může být nepříjemným celkem pro kterýkoliv tým soutěže. Ve svém kádru má tým od Šumavy několik zkušených hokejistů. Jmenovat můžeme Chaloupku, bratry Předoty, Suchánka, či Korouse. Tým trénuje další z rodiny Předotů, otec Pavel. Milevsko v utkání bude zcela jistě postrádat brankářskou oporu Michaela Pance, který byl pozván od reprezentačního brankáře Pavla Francouze na utkání do Ruska. Jinak by milevské mužstvo mělo být pohromadě. Zapomenout však nesmíme na stopku Michala Štycha, který má do vánoc s hraním utrum, po přísném rozhodnutí komise jihočeského hokeje. Pro milevské fanoušky je sobotní utkání rozloučením, alespoň co se týče domácích utkání, s letošním rokem. Jaké rozloučení bude? Přijďte se sami přesvědčit a podpořit tak Milevsko v boji o další body.
 

Partneři klubu

Aktuality

Kraj Vysočina vítězem

(1.10.2017 - 15:42) - V turnaji tří výběrů krajů hráčů ročníku 2005, který se uskutečnil na milevském zimním stadionu, zvítězil Kraj Vysočina před výběrem Prahy a Jihočeským krajem. Více informací o turnaji naleznete zde.

Zrušení přípravy

(16.9.2017 - 09:31) - Vedení HC Milevsko 2010 se omlouvá svým fanouškům za zrušení dnešního přípravného utkání. Tým Sokol Radomyšl se včera večer z utkání omluvil z důvodu velké marodky.

Kristián Kolář mistrem

(23.3.2017 - 22:40) - Mistrem republiky v kategorii starší dorost se stali hokejisté HC Plzeň 1929, kteří ve finálovém klání ELSD zdolali HC Kometa Brno 2:0 na zápasy, po výhře 2:1 po prodloužení v Brně a 2:1 po samostatných nájezdech v Plzni. Hlavní oporou mistrovského týmu byl odchovanec milevského hokeje brankař Kristián Kolář, jenž ve dvou finálových duelech inkasoval pouhé 2 góly.

Hluboká v centru Pouzar

(14.3.2017 - 22:03) - První semifinálové klání mezi Hlubokou a Milevskem bude odehráno v Hokejovém centru Pouzar v Č. Budějovicích v pátek 17. března od 19.45 hodin, neboť v nezastřešené Kuki aréně už nebude k dispozici led.

 

 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál