logo

Milevsko jede do nedalekého Tábora.

Milevsko jede do nedalekého Tábora.
16.12.2017, Josef a Martin Petřík

K poslednímu utkání v roce 2017 jedou hráči HC Milevsko 2010 do Tábora.

 
Milevští hokejisté míří do nedalekého Tábora, kde se utkají s místním rivalem. I když se jedná jen o rezervu druholigového áčka Kohoutů, lze opět očekávat urputná bitva. Milevsko má z posledních zápasů skvělou bilanci. Ze šesti zápasů jich pět vyhrálo. Prohrálo pouze s dobře hrajícím Humpolcem, kde velkou roli ovšem hráli rozhodčí, kteří Milevsko několikrát nesmyslně poslali do oslabení 5 na 3. Vzduchotechnikům bude v utkání stále chybět dlouholetá opora a legenda místního týmu Michal Štych, kvůli zápasovému trestu. Navrátit by se do brankoviště měl Michael Panec, pro kterého by tento duel měl být také velice pikantní, stejně jako pro mnoho táborských odchovanců, kteří teď v Milevsku působí. To táborská rezerva nezažívá moc povedenou sezónu. Zatím se drží až na desátém místě tabulky se čtyřbodovou ztrátou na osmé postupové místo do play off. Je ovšem nutné říct, že Kohouti před letošním ročníkem výrazně omladili. V posledním domácím utkání, ale za našeho soupeře nastoupil velice kvalitní útočník Martin Mařík, který by se mohl stát velkou oporou mužstva. Uvidíme, zda nastoupí i do zítřejšího utkání. Lze také očekávat, že by táborskou rezervu mohli posílit i hráči z áčka, jelikož áčko má na víkendový šlágr s Havlíčkovým Brodem posílit hned několik hráčů z budějovického Motoru, ale také Severa z Ústí, či odchovanec Marek Gyori. A tak je opravdu docela možné, že někteří hráči z áčka, kteří nedostanou šanci v sobotním utkání, nastoupí proti našemu týmu v neděli. Přijeďte náš tým do nedalekého Tábora podpořit!
 

Partneři klubu

Aktuality

Kraj Vysočina vítězem

(1.10.2017 - 15:42) - V turnaji tří výběrů krajů hráčů ročníku 2005, který se uskutečnil na milevském zimním stadionu, zvítězil Kraj Vysočina před výběrem Prahy a Jihočeským krajem. Více informací o turnaji naleznete zde.

Zrušení přípravy

(16.9.2017 - 09:31) - Vedení HC Milevsko 2010 se omlouvá svým fanouškům za zrušení dnešního přípravného utkání. Tým Sokol Radomyšl se včera večer z utkání omluvil z důvodu velké marodky.

Kristián Kolář mistrem

(23.3.2017 - 22:40) - Mistrem republiky v kategorii starší dorost se stali hokejisté HC Plzeň 1929, kteří ve finálovém klání ELSD zdolali HC Kometa Brno 2:0 na zápasy, po výhře 2:1 po prodloužení v Brně a 2:1 po samostatných nájezdech v Plzni. Hlavní oporou mistrovského týmu byl odchovanec milevského hokeje brankař Kristián Kolář, jenž ve dvou finálových duelech inkasoval pouhé 2 góly.

Hluboká v centru Pouzar

(14.3.2017 - 22:03) - První semifinálové klání mezi Hlubokou a Milevskem bude odehráno v Hokejovém centru Pouzar v Č. Budějovicích v pátek 17. března od 19.45 hodin, neboť v nezastřešené Kuki aréně už nebude k dispozici led.

 

 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál