logo

Milevsko na svém ledě přivítá lídra.

Milevsko na svém ledě přivítá lídra.
15.2.2018, Josef a Martin Petřík

Atraktivní zápas s prvním týmem tabulky je pro milevské fanoušky tou nejlepší pozvánkou na zimní stadion. Utkání začíná v sobotu v 17:00.

 
Milevsko se v sobotním večeru utká s lídrem soutěže ze Strakonic. Strakoničtí v letošní sezóně mile překvapují své fanoušky. Zatím se totiž drží na skvělém prvním místě tabulky, čímž před sezónou asi moc nepočítali. O to víc cennější je to pro strakonické v tom, že na druhé místo zatím odsunuli svého odvěkého rivala z Radomyšle. V posledních týdnech ale celek od Otavy ve svém kádru ztrácí důležité hráče a to zejména kvůli zranění (David Ruda), ale také kvůli odchodu do zahraničí (Lukáš Bednářík odešel hrát do Německa, Tomáš Růžička odjel pracovně do Mexika). I proto do svého týmu museli povolat řadu ještě dorosteneckých hráčů. K dorosteneckým hráčům se ještě přidali zkušenější hráči, kteří do Strakonic přišli z Horažďovic (Lukáš Papež, David Papež). Hlavním cílem Strakonic pro závěr sezóny je udržení prvního místa, tím pádem by si Strakonice zahráli jak play off krajské ligy, tak také baráž o druhou ligy. A tu by si podle posledních vyjádřeních rádi vyzkoušeli.

Milevsko se v minulém kole po třízápasové odmlce konečně radovalo z výhry. Cenné tři body si přivezlo z Telče, kde po tvrdém boji dokázalo vyhrát 6:3. Díky této výhře Milevsko udrželo ještě teoretickou šanci na první místo. K tomu aby naděje dále žila bude potřebovat Strakonice na svém ledě porazit za tři body. Hlavním cílem milevských však zůstává umístění se v první čtyřce. Pokud se to Milevsku povede, bude začínat své zápasy na domácím ledě. Po jednokolové absenci se do týmu vrací Milan Kořánek a Martin Votruba. Adam Hájek už s týmem trénuje, ale zatím není zdaleka jasné, zda se v letošní sezóně ještě do nějakého zápasu podívá.

 

Partneři klubu

Aktuality

Jank střídá V. Tomečka

(2.5.2018 - 15:34) - Odchovanec milevského hokeje obránce Bohumil Jank mění extraligový dres. Po zisku stříbra v týmu třineckých Ocelářů bude od příští sezóny oblékat barvy chomutovských Pirátů. V Chomutově tak vystřídá jiného milevského odchovance útočníka Vojtěcha Tomečka, který od Pirátů zamířil v rámci extraligy do HC Olomouc.

Julie Pejšová stříbrná

(19.4.2018 - 21:14) - Brankařka Julie Pejšová byl členkou úspěšného týmu českých hokejistek, který na Evropském poháru hráček do 16 let obsadil ve finském Vierumäki výborné druhé místo. Reprezentační celek po pěti výhrách podlehl až ve finálovém souboji domácímu týmu 3:6. Odchovankyně milevského hokeje si z turnaje odvezla i individuální cenu, když byla vyhlášena nejlepší brankářkou turnaje.

V semifinále Strakonice

(14.3.2018 - 22:22) - Dnes byla ukončena poslední čtvrtfinálová série play-off Krajské ligy mužů. V rozhodujícím zápase zvítězil Český Krumlov nad Humpolcem 7:4 a postoupil do dalšího kola. To rovněž rozhodlo o složení semifinálových dvojic. Soupeřem Milevska bude vítězný tým po základní části Strakonice. Druhou dvojici tvoří Český Krumlov a Veselí nad Lužnicí. Semifinálové série začnou v pátek 16. března, odvety se hrají v neděli 18. března.

Julie Pejšová v repre.

(4.2.2018 - 20:46) - Odchovankyně milevského hokeje brankářka Julie Pejšová, která je na hostování HC Příbram figuruje v nominaci reprezentačního týmu dívek do šestnácti let, který se zúčastní Turnaje čtyř národů ve švýcarském Huttwilu od 16. do do 18. února.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál