logo

Milevsko vyzve ve šlágru kola Radomyšl.

Milevsko vyzve ve šlágru kola Radomyšl.
18.1.2018, Josef a Martin Petřík

Je to tu! Utkání na které milevští fanoušci dlouho čekali. Utkání ve kterém půjde o úplné čelo tabulky. Milevsko přivítá na svém ledě mužstvo Radomyšle. Už podle zájmu lidí půjde o velice důležitý a vypjatý souboj a není se čemu divit. Radomyšl se v minulém kole díky výhře nad Veselím vyhoupla na první místo tabulky krajské ligy. Milevsko ovšem o moc nezaostává. Momentálně je po nervy-drásající výhře v Soběslavi jen kvůli horšímu skóre na třetím místě tabulky. Na svého současného soupeře však zaostává pouhopouhý bod. Už jen to vypovídá o důležitosti sobotního klání.

 
Radomyšl si vede v letošní sezoně opravdu skvěle. Tým složený z dravého píseckého mládí ale také opravdu velkých zkušeností hráčů Pavla Procházky, Petra Kicy, Radka Hovory, Josefa Slavíka, Tomáše Burkoně, či Ondřeje Gáby má opravdu velkou sílu a u soupeřů zaslouženě budí velký respekt. Kromě výše jmenovaných určitě nesmíme zapomenout na velezkušeného Pavla Kašpaříka, který rozhodl první vzájemné utkání obou celků a občas Sokolu vypomůže. Celému týmu šéfuje právě jeden z těch zkušenějších hráčů Radek Hovora spolu se Zdeňkem Javůrkem.

Radomyšl nastoupila k poslednímu zápasu v této sestavě: R. Kříž – Pěnička, Burkoň, P. Procházka, Kozák, Vejda, R. Volf ml. – J. Řehoř, Jungbauer, Slavík, K. Strnad, Hovora, O. Gába, Fr. Bárta, P. Březina, Šimoník. Trenéři Radek Hovora a Zdeněk Javůrek.

Také Milevsko v letošní sezoně může vzbuzovat respekt u soupeřů, neboť letos předvádí nejpovedenější základní část soutěže za poslední roky a proto se také zaslouženě dostalo do role jednoho z kandidátů na vítěze základní části. Ovšem i díky letošní vyrovnanosti je těch kandidátů mnohem více. I proto je důležité pořád sbírat body a to se Milevsku velice daří. Naposledy to odnesla velice nepříjemná Soběslav v čele s Petrem Punčochářem. Milevsko podávalo do poloviny utkání velice dobrý výkon a zaslouženě se dostalo do vedení 5:0. Poté trochu polevilo, navíc se k tomu přidal velice slabý výkon rozhodčího Trnky, který v zápase působil značně nejistě. Právě díky těmto okolnostem se Soběslav dostala na dostřel, kdy ve 49. minutě snížil na 4:5 ostrostřelec Hraňo. Poté se ještě Milevsko muselo bránit dlouhému pětiminutovému oslabení. Kvůli skvělému výkonu brankáře Pance a také díky velké obětavosti hráčů zvládlo celé oslabení a následně i power-play domácích. Tím pádem se mohlo radovat z dalšího tříbodového přídělu.

Milevsko nastoupilo k poslední zápasu v této sestavě: HC Milevsko: Panec – Štych, Jíška, Hamerle, Čunát, Votruba, J. Havran, T. Hošek, Pletka – Nevolný, J. Müller, Kořánek, T. Novotný, Suchan, Fořt, T. Bílek, Radosta, Fencl, Sláma, Pouch, Buriánek. Trenér Emil Švec st.

Mobilizace fanoušků! Vzhledem k tomu, že jde v zápase opravdu o hodně, prosíme všechny fanoušky, kteří navštěvují, ale také nenavštěvují domácí zápasy, aby se vydali podpořit naše hráče v boji o první příčku. Nebude to vůbec lehké utkání a proto je Vaše podpora nesmírně důležitá. Prosíme vezměte své přátele a zkuste dorazit v co největším počtu! Kluci si to za poslední výkony určitě zaslouží! Zápas začíná v sobotu od 17.hodin. DĚKUJEME!

 

Partneři klubu

Aktuality

V semifinále Strakonice

(14.3.2018 - 22:22) - Dnes byla ukončena poslední čtvrtfinálová série play-off Krajské ligy mužů. V rozhodujícím zápase zvítězil Český Krumlov nad Humpolcem 7:4 a postoupil do dalšího kola. To rovněž rozhodlo o složení semifinálových dvojic. Soupeřem Milevska bude vítězný tým po základní části Strakonice. Druhou dvojici tvoří Český Krumlov a Veselí nad Lužnicí. Semifinálové série začnou v pátek 16. března, odvety se hrají v neděli 18. března.

Julie Pejšová v repre.

(4.2.2018 - 20:46) - Odchovankyně milevského hokeje brankářka Julie Pejšová, která je na hostování HC Příbram figuruje v nominaci reprezentačního týmu dívek do šestnácti let, který se zúčastní Turnaje čtyř národů ve švýcarském Huttwilu od 16. do do 18. února.

Kraj Vysočina vítězem

(1.10.2017 - 15:42) - V turnaji tří výběrů krajů hráčů ročníku 2005, který se uskutečnil na milevském zimním stadionu, zvítězil Kraj Vysočina před výběrem Prahy a Jihočeským krajem. Více informací o turnaji naleznete zde.

Zrušení přípravy

(16.9.2017 - 09:31) - Vedení HC Milevsko 2010 se omlouvá svým fanouškům za zrušení dnešního přípravného utkání. Tým Sokol Radomyšl se včera večer z utkání omluvil z důvodu velké marodky.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál