logo

O víkendu startuje druhá polovina soutěže

O víkendu startuje druhá polovina soutěže
1.12.2017, Josef a Martin Petřík

O víkendu jde Jihočeská krajská liga mužů do své druhé poloviny.

 
Milevští hokejisté po posledních skvělých výkonech míří na led nebezpečného Humpolce. Zde nečeká hosty nic lehkého, jelikož v letošní sezóně si vede Jiskra skvěle. Zatím se drží na výborné třetí příčce. Dá se říct, že se jedná o největší překvapení sezóny. Pokud jde o kádr Humpolce, tak zde nenajdete žádné větší změny oproti loňské sezóně. Tradičními oporami jsou brankář Zour, obránce Jelínek a útočník Dvořák. Jinak lze říci, že se jedná o vyrovnané, dobře konsolidované mužstvo. V posledním zápase náš soupeř porazil na svém ledě Veselí nad Lužnicí vysoko 6-1 a tím potvrdil již zmiňovanou skvělou formu. Milevsko jede do Humpolce s cílem bodovat a při nejlepším vyhrát. Poslední zápasy Milevsku vychází. Nejdřív vyhrálo na ledě Strakonic, doma si poradilo s Hlubokou a v posledním utkání trochu nečekaně vyhrálo v Krumlově. Uvidíme s jakou se vrátí z Humpolce, nicméně pokud chcete kluky podpořit, určitě přijeďte, budou to potřebovat.
 

Partneři klubu

Aktuality

Julie Pejšová v repre.

(4.2.2018 - 20:46) - Odchovankyně milevského hokeje brankářka Julie Pejšová, která je na hostování HC Příbram figuruje v nominaci reprezentačního týmu dívek do šestnácti let, který se zúčastní Turnaje čtyř národů ve švýcarském Huttwilu od 16. do do 18. února.

Kraj Vysočina vítězem

(1.10.2017 - 15:42) - V turnaji tří výběrů krajů hráčů ročníku 2005, který se uskutečnil na milevském zimním stadionu, zvítězil Kraj Vysočina před výběrem Prahy a Jihočeským krajem. Více informací o turnaji naleznete zde.

Zrušení přípravy

(16.9.2017 - 09:31) - Vedení HC Milevsko 2010 se omlouvá svým fanouškům za zrušení dnešního přípravného utkání. Tým Sokol Radomyšl se včera večer z utkání omluvil z důvodu velké marodky.

Kristián Kolář mistrem

(23.3.2017 - 22:40) - Mistrem republiky v kategorii starší dorost se stali hokejisté HC Plzeň 1929, kteří ve finálovém klání ELSD zdolali HC Kometa Brno 2:0 na zápasy, po výhře 2:1 po prodloužení v Brně a 2:1 po samostatných nájezdech v Plzni. Hlavní oporou mistrovského týmu byl odchovanec milevského hokeje brankař Kristián Kolář, jenž ve dvou finálových duelech inkasoval pouhé 2 góly.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál