logo

Pojď hrát hokej

Pojď hrát hokej
24.1.2017, Jaroslav Kolář

V rámci akce Týden hokej se 24.ledna na milevském zimním stadionu uskutečnila akce Pojď hrát hokej.

 
Dnes se na milevském zimním stadionu uskutečnila náborová akce Pojď hrát hokej. Příprava a propagace akce se našemu klubu vyplatila. Propagační návštěvy školek, ale i výlep plakátů přivedlo na náš zimní stadion 68 dětí. Akce, která se uskutečnila dle propozic ČSLH se podle ohlasů přítomných rodičů vydařila. Rodiče po zhlédnutí ukázky minihokeje v podání hráčů 2. tříd mohli porovnat růst dovednosti na předvedené ukázce tréninkové jednotky čtvrťáků. Rodiče si v šatně vyslechni něco málo z historie milevského hokeje. Předseda klubu rodičům v prezentaci ukázal, kdy a jak s hokej začít, že hokej je dnes s pomocí klubu dostupný, že je hokej díky moderní výstroji bezpečný. Představil hokej jako kolektivní sport, který pomáhá k všestrannému rozvoji dětí. Děti si v druhé šatně s trenérem mládeže povídaly o hokeji a ukazovaly si hokejovou výstroj. Po oblečení,obutí bruslí a nasazení helmy šli děti na led. Kde je čekali trenéři, hráči A týmu a dříve předvádějící hráči. Trenéři si připravili hry v oddělených sektorech. Této akce se jako hosté zúčastnili milevští odchovanci Tereza Němcová roz. Šťastná - mistryně světa, Bohumil Jank obránce HC Oceláři Třinec, David Honzík - brankář Energie Karlovy Vary. Po společném fotografování následoval autogramiáda odchovanců. Akce se vydařila a dle ohlasu přítomných byla super. Poděkování patří všem kdo se na přípravě a realizaci akce podílel.
 

Anketa

Na jakém místě v tabulce skončí HC Milevsko 2010 po skončení základní části Krajské ligy mužů?počet hlasů: 126

 

Partneři klubu

Aktuality

Julie Pejšová v repre.

(4.2.2018 - 20:46) - Odchovankyně milevského hokeje brankářka Julie Pejšová, která je na hostování HC Příbram figuruje v nominaci reprezentačního týmu dívek do šestnácti let, který se zúčastní Turnaje čtyř národů ve švýcarském Huttwilu od 16. do do 18. února.

Kraj Vysočina vítězem

(1.10.2017 - 15:42) - V turnaji tří výběrů krajů hráčů ročníku 2005, který se uskutečnil na milevském zimním stadionu, zvítězil Kraj Vysočina před výběrem Prahy a Jihočeským krajem. Více informací o turnaji naleznete zde.

Zrušení přípravy

(16.9.2017 - 09:31) - Vedení HC Milevsko 2010 se omlouvá svým fanouškům za zrušení dnešního přípravného utkání. Tým Sokol Radomyšl se včera večer z utkání omluvil z důvodu velké marodky.

Kristián Kolář mistrem

(23.3.2017 - 22:40) - Mistrem republiky v kategorii starší dorost se stali hokejisté HC Plzeň 1929, kteří ve finálovém klání ELSD zdolali HC Kometa Brno 2:0 na zápasy, po výhře 2:1 po prodloužení v Brně a 2:1 po samostatných nájezdech v Plzni. Hlavní oporou mistrovského týmu byl odchovanec milevského hokeje brankař Kristián Kolář, jenž ve dvou finálových duelech inkasoval pouhé 2 góly.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál