logo

Ve druhém kole se Milevští postaví Vimperku

Ve druhém kole se Milevští postaví Vimperku
27.9.2017, Jaroslav Kolář

Jihočeská krajská liga mužů se rozjela na plné obrátky. Ve státní svátek jedou naši hokejsté na utkání s Vimperkem.

 
Milevští hokejisté se vydají na Šumavu. Zde se ve čtvrtek střetnou s Vimperkem. Ve Vimperku proběhly před sezonou hráčské změny. Velkou měrou se na tom podíleli zejména bývalí hráči budějovického David Servisu. Konkrétně jde o Lukáš Chaloupku, Rudolfa Suchánka, Jiřího Hanzala a Petra Fleischmana. Ze Strakonic poté přišli také mladíci Václav Křivanec a Lukáš Řezník. Naopak z Vimperka do Strakonic odešel důležitý hráč loňské sestavy Pavel Samohejl. Skončil také zkušený Martin Janda, ten ukončil aktivní činnost. Dalším důležitým hráčem, který zde skončil je Václav Korous, ten prozatím přerušil svojí kariéru. Trenéra Vimperka Předotu doplnil Jan Lavička. Když se podívám celkově na sestavu, tak v obraně vyčnívají bratři Předotové, Tupý, nebo již dříve zmíněný Lukáš Chaloupka. V útoku budou nebezpeční zejména Jiří Hanzal s Rudolfem Suchánkem. Budějovické duo by mělo být hlavní silou vimperského týmu. V prvním kole tým ze Šumavy podlehl Veselí nad Lužnicí 2:5. Naopak Milevsko na svém ledě hravě přejelo Humpolec. Nutno dodat, že humpolečtí přijeli z důvodu chřipkové epidemie jen s torzem týmu a tak se toto vítězství nesmí přeceňovat. Nyní už to budou mít milevští o dost těžší, čeká je jistě silný tým, který bude spoléhat především na precizní obranu. Pokud nemáte ve čtvrtek při svátku co dělat, určitě se vydejte milevské podpořit.
 

Partneři klubu

Aktuality

Julie Pejšová v repre.

(4.2.2018 - 20:46) - Odchovankyně milevského hokeje brankářka Julie Pejšová, která je na hostování HC Příbram figuruje v nominaci reprezentačního týmu dívek do šestnácti let, který se zúčastní Turnaje čtyř národů ve švýcarském Huttwilu od 16. do do 18. února.

Kraj Vysočina vítězem

(1.10.2017 - 15:42) - V turnaji tří výběrů krajů hráčů ročníku 2005, který se uskutečnil na milevském zimním stadionu, zvítězil Kraj Vysočina před výběrem Prahy a Jihočeským krajem. Více informací o turnaji naleznete zde.

Zrušení přípravy

(16.9.2017 - 09:31) - Vedení HC Milevsko 2010 se omlouvá svým fanouškům za zrušení dnešního přípravného utkání. Tým Sokol Radomyšl se včera večer z utkání omluvil z důvodu velké marodky.

Kristián Kolář mistrem

(23.3.2017 - 22:40) - Mistrem republiky v kategorii starší dorost se stali hokejisté HC Plzeň 1929, kteří ve finálovém klání ELSD zdolali HC Kometa Brno 2:0 na zápasy, po výhře 2:1 po prodloužení v Brně a 2:1 po samostatných nájezdech v Plzni. Hlavní oporou mistrovského týmu byl odchovanec milevského hokeje brankař Kristián Kolář, jenž ve dvou finálových duelech inkasoval pouhé 2 góly.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál