logo

Velké derby je tu!

Velké derby je tu!
29.9.2017, Josef a Martin Petřík

 
Milevsko na svém ledě přivítá celek Tábora. Sice se jedná rezervu kohoutů, ale i přesto půjde o velice prestižní duel, na který budou fanoušci zcela jistě slyšet. Milevsku se úvodní domácí utkání velice vydařilo. Porazilo na svém ledě Humpolec tenisovým výsledkem 6:1. Táborští na tom nejsou o moc hůře. Své první venkovní utkání na ledě Jindřichova Hradce také zvládli a vyhráli po obratu 3:2. Ve druhém kole milevští okusili hořkost porážky. Ve vyhecovaném utkání podlehli o branku Vimperku. To Tábor se veze na vítězné vlně. Kohouti doma porazili v derby Veselí nad Lužnicí 5:4 po prodloužení. Táborské mužstvo v letošní sezóně velice omladilo a také se velice rozšířilo. Po zrušení juniorských soutěží do týmu přešli právě někteří mladíci z mládežnického výběru. Mezi ně patří i Michal Jelínek, odchovanec milevského hokeje. Jelikož táborské áčko odehraje ve stejný den druholigové utkání, nedá se moc čekat, že by právě někdo s áčka za rezervu nastoupil. Když se tedy podíváme na sestavu, tak v brance by měl nastoupit Michal Novák, který podal v prvním zápase skvělý výkon. Obranu kohoutů zastupují zejména mladí hráči. Z nich můžeme jmenovat například Davida Hlaveše. Na soupisce však mají modrobílí napsaného velezkušeného Luboše Heršálka, či Michala Hastrmana, nebo Petra Trieba. Když se podíváme do útočné řady, tak zde se střídá dravé mládí se zkušeností. Z mladých můžeme jmenovat právě milevského odchovance Michala Jelínka, nebo Martina Nováka. Z těch zkušenějších známého Michala Maříka, či Richarda Ježka. Pro milevské to opět nebude nic jednoduchého, ale z milevské kabiny je cítit velká odhodlanost napravit smolné utkání ve Vimperku a zároveň se stát vítězem derby.
 

Partneři klubu

Aktuality

Julie Pejšová v repre.

(4.2.2018 - 20:46) - Odchovankyně milevského hokeje brankářka Julie Pejšová, která je na hostování HC Příbram figuruje v nominaci reprezentačního týmu dívek do šestnácti let, který se zúčastní Turnaje čtyř národů ve švýcarském Huttwilu od 16. do do 18. února.

Kraj Vysočina vítězem

(1.10.2017 - 15:42) - V turnaji tří výběrů krajů hráčů ročníku 2005, který se uskutečnil na milevském zimním stadionu, zvítězil Kraj Vysočina před výběrem Prahy a Jihočeským krajem. Více informací o turnaji naleznete zde.

Zrušení přípravy

(16.9.2017 - 09:31) - Vedení HC Milevsko 2010 se omlouvá svým fanouškům za zrušení dnešního přípravného utkání. Tým Sokol Radomyšl se včera večer z utkání omluvil z důvodu velké marodky.

Kristián Kolář mistrem

(23.3.2017 - 22:40) - Mistrem republiky v kategorii starší dorost se stali hokejisté HC Plzeň 1929, kteří ve finálovém klání ELSD zdolali HC Kometa Brno 2:0 na zápasy, po výhře 2:1 po prodloužení v Brně a 2:1 po samostatných nájezdech v Plzni. Hlavní oporou mistrovského týmu byl odchovanec milevského hokeje brankař Kristián Kolář, jenž ve dvou finálových duelech inkasoval pouhé 2 góly.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál