Krutá prohra Starších žáků v Plzni

Domácí byli od první třetiny lepším celkem. Milevským však nelze odepřít snaha a bojovnost.

19.11.2017 | Jaroslav Kolář

14.kolo, pátek 17.11.2017
HC Plzeň 1929 - HC Milevsko 2010
15:1 (5:0,4:0,6:1)
Branky a nahrávky: - Bouška (Junek). Rozhodčí: Žižka - Janda. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

HC Plzeň 1929: Vrzák (Meči) - Beer M., Beer E., Sochor, Kačírek, Bílek, Hořejší, Mazanec, Komínek, Havlíček, Křemen, Kaiser, Melich
HC Milevsko 2010: Vlk - Junek, Kolář, Bejšák, Prokop, Hlaváček, Klíma, Bouška, Balík, Fábera, Baťala, Kodat, Rottenberg

Další

PLZ MIL

Domácí Sušice o vítězství rozhodla v první třetině.

Domácí o svém vítězství rozhodla v první třetině. Milevský tým se v letošní sezóně potýká se zraněními. V utkání nedohrál Jarda Junek, který je pro zranění vyřazen ne několik týdnů. Přejeme i jemu brzké uzdravení a návrat ke svému týmu.

Kraj Vysočina vítězem

(1.10.2017 - 15:42) - V turnaji tří výběrů krajů hráčů ročníku 2005, který se uskutečnil na milevském zimním stadionu, zvítězil Kraj Vysočina před výběrem Prahy a Jihočeským krajem. Více informací o turnaji naleznete zde.

Zrušení přípravy

(16.9.2017 - 09:31) - Vedení HC Milevsko 2010 se omlouvá svým fanouškům za zrušení dnešního přípravného utkání. Tým Sokol Radomyšl se včera večer z utkání omluvil z důvodu velké marodky.

Kristián Kolář mistrem

(23.3.2017 - 22:40) - Mistrem republiky v kategorii starší dorost se stali hokejisté HC Plzeň 1929, kteří ve finálovém klání ELSD zdolali HC Kometa Brno 2:0 na zápasy, po výhře 2:1 po prodloužení v Brně a 2:1 po samostatných nájezdech v Plzni. Hlavní oporou mistrovského týmu byl odchovanec milevského hokeje brankař Kristián Kolář, jenž ve dvou finálových duelech inkasoval pouhé 2 góly.

Hluboká v centru Pouzar

(14.3.2017 - 22:03) - První semifinálové klání mezi Hlubokou a Milevskem bude odehráno v Hokejovém centru Pouzar v Č. Budějovicích v pátek 17. března od 19.45 hodin, neboť v nezastřešené Kuki aréně už nebude k dispozici led.

Copyright © 2017 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál