Další vítězství milevských mladších žáků.

Mladší žáci začali utkání rozpačitěji. Herně jim hodně pomohla využitá přesilová hra v deváté minutě první třetiny. Hosté sice skóre sice srovnali. Milevští brzy na obdrženou branku reagovali. Od druhé třetiny byli domácí lepším týmem na ledě.

14.10.2017 | Jaroslav Kolář

8.kolo, sobota 14.10.2017
HC Milevsko 2010 - HC Strakonice
9:1 (2:1, 5:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 7. Klíma(Blažek), 11. Blažek (Fábera), 24. Bauška, 33. Hlavín (Podrabský), 37. Blažek (Klíma), 40. Vrzal V., 52. Blažek, 58. Fábera - 9. Mrůzek (Smrž). Rozhodčí: Maxa - Kubíček. Vyloučení: 2:6. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

HC Milevsko 2010: Hanus, od 30. minuty Koutník - Hlavín, Simon, Bejšák, Simonová, Bauška, Koutník, Suchan, Céza, Vrzal V., Baušková, Blažek, Vrzal T., Dvořák, Fábera, Podrabský, Klíma
HC Strakonice: Hammerbauer - Vondrák, Bilík, Rod, Smrž, Vondrášek, Mrůzek, Poklop, Koch, Zeman, Němec, Matyska

Po herně vyrovnané první třetině domácí přidali a v podstatě rozhodli o své výhře. Své vedení ve třetí třetině pojistili dvěma vstřelenými brankami.