Mladší žáci rozdrtili Klatovy

Mladší žáci na domácím ledě rozdrtili Klatovy. Hosté sice koncem třetiny skóre srovnali, ale na milevské od začátku druhého dějství nestačili.

27.11.2017 | Jaroslav Kolář

17.kolo, neděle 26.11.2017
HC Milevsko 2010 - HC Klatovy
11:1 (1:1,4:0,6:0)
Branky a nahrávky: 1. Suchan (Bauška), 24. Blažek (Čunát), 24. Simon (Koutník), 36. Suchan, 39. Blažek (Suchan, Bauška), 46. Vrzal V. (Dvořák), 49. Blažek (Čunát), 55. Blažek, 59. Blažek (Čunát), 59. Podrabský (Kořánek), 60. Blažek. Rozhodčí: Maxa - Novotný. Vyloučení: 6:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

HC Milevsko 2010: Koutník - Čunát, Hlavín, Kořánek, Simon, Simonová, Bauška, Koutník, Suchan, Vrzal V., Baušková, Blažek, Vrzal T,. Dvořák, Céza, Podravský
HC Klatovy: Vlasák, Strnad (střídání během utkání) - Kloud M., Kasík, Trefanec, Král, Smaha, Denk, Lorenc, Maxa, Ulrych, Míšek, Tománek, Kovařík, Bradáč, Kloud A.

Další

MIL KLT

Domácí Sušice o vítězství rozhodla v první třetině.

Domácí o svém vítězství rozhodla v první třetině. Milevský tým se v letošní sezóně potýká se zraněními. V utkání nedohrál Jarda Junek, který je pro zranění vyřazen ne několik týdnů. Přejeme i jemu brzké uzdravení a návrat ke svému týmu.