Milevsku se opět venku dařilo.

Milevsko opět dokázalo svého soupeře přehrát na jeho ledě. Milevští vedli od 6. minuty. Hosté srovnali při přesilové hře. V úvodu druhé třetiny šli Milevští do dvoubrankového vedení. Třemi brankami se poprvé v utkání ujali vedení domácí. Milevští srovnali při hře 5:3. Vítěznou branku ve třetí minutě prodloužení zavěsil Fořt. Zítra večer budeme vědět soupeře semifinálové série.

14.3.2018 | Jaroslav Kolář

ČF3, úterý 13.3.2018
TJ Sokol Radomyšl - HC Milevsko 2010
4:5p (1:1, 1:2, 2:1 - 0:1)
Branky a nahrávky: 15. Slavík (Řehoř), 38. Slavík, 44. Gába (Burkoň), 51. Hovora (Gába) – 6. Radosta, 32. Novotný (Nevolný), 34. Nevolný (Pouch), 53. Suchan (Štych), 63. Fořt (Nevolný). Rozhodčí: Horáček, Trnka – Bělohlav, Němec. Vyloučení: 7:4. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 297. Střely na branku: 36:47. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 4:3, 4:5.

TJ Sokol Radomyšl: R. Kříž – Burkoň, Suda, M. Hřebíček, Kozák, R. Volf ml., Turek – J. Řehoř, Jungbauer, Slavík, Hovora, Koupal, O. Gába, J. Volf, Šimoník, P. Březina.
HC Milevsko 2010: Panec – Hamerle, Čunát, Štych, T. Hošek, J. Havran, Pletka – Nevolný, Pouch, Novotný - Suchan, J. Müller, Kořánek - Fořt, Radosta, Buriánek

V semifinále Strakonice

(14.3.2018 - 22:22) - Dnes byla ukončena poslední čtvrtfinálová série play-off Krajské ligy mužů. V rozhodujícím zápase zvítězil Český Krumlov nad Humpolcem 7:4 a postoupil do dalšího kola. To rovněž rozhodlo o složení semifinálových dvojic. Soupeřem Milevska bude vítězný tým po základní části Strakonice. Druhou dvojici tvoří Český Krumlov a Veselí nad Lužnicí. Semifinálové série začnou v pátek 16. března, odvety se hrají v neděli 18. března.

Julie Pejšová v repre.

(4.2.2018 - 20:46) - Odchovankyně milevského hokeje brankářka Julie Pejšová, která je na hostování HC Příbram figuruje v nominaci reprezentačního týmu dívek do šestnácti let, který se zúčastní Turnaje čtyř národů ve švýcarském Huttwilu od 16. do do 18. února.

Kraj Vysočina vítězem

(1.10.2017 - 15:42) - V turnaji tří výběrů krajů hráčů ročníku 2005, který se uskutečnil na milevském zimním stadionu, zvítězil Kraj Vysočina před výběrem Prahy a Jihočeským krajem. Více informací o turnaji naleznete zde.

Zrušení přípravy

(16.9.2017 - 09:31) - Vedení HC Milevsko 2010 se omlouvá svým fanouškům za zrušení dnešního přípravného utkání. Tým Sokol Radomyšl se včera večer z utkání omluvil z důvodu velké marodky.

Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál