Milevští nedokázali udržet tříbrankové bedení

Milevští ve šlágru kola na svého soupeře v první třetině nastoupili jaksepatří, do konce třetiny si vytvořili tří brankové vedení. Soupeř však od počátku druhého dějství přidal a milevské začal přehrávat. Skóre srovnal, ale na toto ještě domácí stačili zareagovat a před sirénou si vedení vzali zpět. Třetí třetiny bal spíše boj a v něm byli úspěšnější hosté při hře 4:4 srovnali a utkání se prodlužovalo. Při signalizovaném faulu Müllera hostům naskočil čtvrtý hráč místo gólmana a dokázali vítěznou branku vstřelit.

18.2.2018 | Jaroslav Kolář

24.kolo, sobota 17.2.2018
HC Milevsko 2010 - HC Strakonice
4:5p (3:0, 1:3, 0:1 - 0:1)
Branky a nahrávky: 4. Sláma (Čunát, Fencl), 10. Sláma (Fořt, Hošek), 18. Buriánek (Bílek, Müller), 39. Pouch (Novotný, Nevolný) - 22. Dlouhý (Kovář, Myslivec), 25. Dlouhý (Samohejl), 36. Samohejl (Dlouhý), 53. Šebesta, 61. Dlouhý (L. Papež, Samohejl). Rozhodčí: Macák - Maxa, Macháček. Vyloučení: 7:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 390. Střely na branku: 34:36. Průběh utkání: 3:0, 3:3, 4:3, 4:5.

HC Milevsko 2010: Panec - Hamerle, Havran, Štych, Jíška, Čunát, Hošek - Bílek, Müller, Buriánek - Nevolný, Pouch, Novotný - Sláma, Fencl, Fořt
HC Strakonice: Myslivec - Hřebíček, Kovář, Hrubý, Topinka, D. Papež, Všetečka, - Řehoř, Mikeš, Šebesta - Samohejl, Dlouhý, L. Papež - Švec, Křenek, Jiřinec