Na domácím ledě vítězství za dva body.

Milevští chtěli potvrdit vítězství v Táboře. To se jim povedlo, ale tak trochu z poloviny. Souboj s Radomyšlí jako první v letošní sezóně skončilo v normálním čase smírem. Protože se v Krajské lize neprodlužuje viděli jsme poprvé samostatné nájezdy. O bodu navíc rozhodl Stanislav Polodna v sedmé sérii.

18.2.2017 | Jaroslav Kolář

20.kolo, sobota 18.2.2017
HC Milevsko 2010 - TJ Sokol Radomyšl
5:4sn (2:2, 1:2, 1:0)
Branky a nahrávky: 7. Müller (Novotný, Fořt), 12. Jíška (Nevolný), 21. Polodna (Radosta, Hamerle), 41. Müller (Hamerle, Štych), rozh. nájezd Polodna - 6. Švagr (Novák), 15. Novák (Vejda, Volf), 23. Torba (J. Kříž), 30. Novák (J. Kříž, Březina) . Rozhodčí: Pexa - Soukup, Smrž. Vyloučení: 8:6. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: 31:40. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:4, 4:4, 5:4.

HC Milevsko 2010: Kolář (od 30. Žilinčík) - Jíška, Štych, Mikš, A. Hájek, Havran, Votruba - Hamerle, Radosta, Polodna - Fořt, Müller, Novotný - Bartůněk, Pouch, Nevolný
TJ Sokol Radomyšl: R.Kříž - Kudrna, Burkoň, Švagr, Vejda, J. Kříž, Frühauf - Gába, Jungbauer, Řehoř - Volf, Novák, Vlk - Březina, Klas, Torba - Paukner

V zápase proti Radomyšli chyběl Milevsku obránce Milan Čunát, kterého nahradil Jan Mikš. Opět jen na střídačce zůstal Jan Sláma. V domácí brance dostal příležitost Jan Kolář. Tým Radomyšle dorazil se svým elitním útokem Řehoř, Gába a Jungbauer, které v obraně doplňovali Kudrna s Burkoněm. Zbytek týmu byl prošpikován píseckými juniory. Ti celý zápas dělali domácím velké problémy. Milevští se od začátku zápasu snažili vstřelit první branku. Po sérii několika náznaků domácích, to byli hosté, kteří se radovali. Jmenovitě to byl Švagr. I domácí však na branku nečekali dlouho. Vyrovnával díky teči střely Novotného Müller. Ve dvanácté minutě šlo Milevsko do vedení. Díky kvalitní práci a pěkné souhře Jíšky s Nevolným to bylo 2:1. V 15 minutě se hosté radovali z vyrovnání. Po zmatcích v domácí obraně skóroval Novák. Do druhé třetiny nastoupilo Milevsko špatně. I přesto šlo ale do vedení. Svojí výbornou střeleckou formu potvrdil v 21. minutě Polodna po přihrávce Radosty. Poté Milevsko doplatilo na velice špatný výkon v celé druhé části. Hosté naopak výrazně svůj výkon zlepšili. Nejprve vyrovnal Torba, poté otočil stav utkání Novák. V brance nahradil Žilinčík Koláře. Do konce třetiny se stav utkání už nezměnil. Do třetí části ale nastoupilo lépe Milevsko. Po přihrávce Hamerleho vyrovnal na 3:3 Müller. Do konce utkání už se hrál oboustranně opatrnější výkon a tak se stav utkání už nezměnil. Na řadu tedy přišly rozhodující samostatné nájezdy. V nich ukázali skvělé výkony Polodna a Hamerle. Prvně jmenovaný rozhodl o dalším bodu pro Milevsko.