Zápas 1. kola Krajské ligy mužů mezi HC Milevsko 2010 a Slavoj Český Krumlov byl odložen.

Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2012 byly zveřejněny tyto aktuality:

4.1.Dohrávka 23. kolaV dnešním dohrávaném zápase 23. kola porazil Klášterec doma Klatovy 7:4 a udržel si na čele tabulky druholigové skupiny Západ šestibodový náskok na druhé Řisuty.
19.1.Stovka překročenaV divoké přestřelce v Děčíně, kde Milevsko devětkrát skórovalo a osmkrát inkasovalo, překročilo zároveň hranici sta obdržených i vstřelených gólů. Autorem gólu s pořadovým číslem 100 byl v 50. minutě zápasu Jiří Heřmánek.
24.1.Poslední kalendářeK dostání jsou poslední kusy oficiálního svazového kalendáře Český hokej 2012, nyní navíc se slevou 30 Kč. Zakoupíte na Marken.cz.
31.1.Přichází Radek SeidlDo Milevska přichází útočník Radek Seidl (narozen 1991). Ten zde bude působit formou střídavých startů, protože si stále musí plnit své povinnosti v juniorce HC Mountfield. Radek Seidl v letošní sezóně nastoupil doposud ke 20 utkáním s bilancí 9 gólů a 6 asistencí. V minulém ročníku byl nejproduktivnějším hráčem českobudějovického juniorského týmu se 44 body (23+21).