logo

Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2013 byly zveřejněny tyto aktuality:

23.8.Nový asistentNovým asistentem hlavního trenéra Bedřicha Rybáka u A - týmu se stal Jindřich Zeman. Ten dříve patřil k výrazným oporám zadních řad milevských hokejistů. Po ukončení hráčské kariéry Jindřich Zeman působí jako trenér mládežnických týmů milevského hokeje a rovněž i jako trenér A - týmu. V minulé sezóně vedl nábor a přípravku nejmenších hokejistů.
20.8.Noví hráčiDo přípravného zápasu s Táborem zasáhla dvojice dalších nových hráčů v milevském dresu. V obraně nastoupil slovenský obránce Maroš Jakič (narozen 1992), v útoku se představil Václav Korous (1992), jenž si hned připsal asistenci. Do zápasu rovněž zasáhl s týmem se připravující odchovanec milevského hokeje obránce Bohumil Jank (1992).
18.8.Přípravné zápasy zdarmaHC Milevsko 2010 opět ve svém přípravném období přichází se vstřícným krokem pro své příznivce. Stejně jako v v předchozích dvou sezónách můžete zhlédnout všechny domácí přípravné zápasy HC Milevsko 2010 zadarmo. Na všech přípravných zápasech A-týmu konaných na milevském zimním stadionu nebude vstupné vyžadováno!
9.8.Další přípravaJeště jeden přípravný zápas přibude na konto A-týmu HC Milevsko 2010. Na svém ledě přivítá zahraničního soupeře a to tým německé Landesligy EC Bad Kissingen. Zápas se uskuteční v sobotu 31.8. 2013 od 19 hodin. Celkem A-tým absolvuje 9 přípravných zápasů. Jejich rozpis naleznete zde.
8.8.Východ přeci v sudémVýchodní skupina třetí nejvyšší soutěže se přece jen odehraje se sudým počtem dvanácti účastníků. Klub Baník Karviná, který byl v úterý Výkonným výborem ČSLH vyřazen ze soutěže pro neuhrazení závazků, v soutěži nahradí nedaleká Orlová. Ta o druhou ligu v minulosti přišla právě kvůli převodu soutěže do Karviné.
6.8.II. liga v lichém?Budou mít v nadcházející sezóně obě druholigové skupiny lichý počet účastníků? V současné době tomu vše nasvědčuje. Po vyřazení dodatečně dosazené Chotěboře, kdy zůstal v západní skupině A lichý počet 17 týmů, se vyřazovalo i ve východní skupině B. Rozhodnutím Výkonného výboru ČSLH byl z této skupiny vyloučen kvůli neuhrazeným dluhům její poslední vicemistr Baník Karviná. Východní skupina tak momentálně čítá 11 celků.

Aktuálně na webu

Skončila první část letní přípravy

Skončila dvouměsíční letní příprava na suchu. Týmy HC Milevsko 2010 se připravují na novou sezónu a na led půjdou letos již koncem července.

 
 

 

Partneři klubu

Aktuality

Petr Gřegořek trenérem

(17.07.2019 - 20:57) - Od přípravy na ledě převezme tým HC Milevsko 2010 jako hrající trenér Petr Gřegořek. Mistr světa se s vedením klubu dohodl na spolupráci a tým v Jihočeské krajské lize mužů povede v pozici hrajícího trenéra. Petr Gřegořek v působí v Milevsku od prosince 2018, kde je na hostování z týmu Bílí Tygři Liberec.

Julie na kempu gólmanek

(10.07.2019 - 07:27) - Šestnáctiletá odchovankyně milevského hokeje Julie Pejšová, která je členkou nejmladší dívčí reprezentace (loni hrála za dívky i dorostence v Příbrami, občas trénuje s A-týmem v Milevsku) se zúčastnila mezinárodního Goaltending Development Campu pořádáného IIHF v Hamuliakovu u Bratislavy na konci června. Talentovaná Jihočeška se ocitla ve společnosti více než čtyř desítek hokejových brankářek z celého světa, mezi nimiž byly i vyslankyně zemí nepříliš spojovaných s nejrychlejší kolektivní hrou - Turecka, Indonésie nebo z Afriky.

Titul pro mladší žáky

(03.03.2019 - 17:43) - Mladší žáci HC Milevsko 2010 se stali vítězi Ligy mladších žáků! Rozhodlo o tom dnešní vítězství 4:2 na ledě druhého Veselí nad Lužnicí. Svěřenci trenérů Marka Podrabského a Jakuba Suchana tak již čtyři kola před koncem nemohou být v tabulce předstiženi.

V play-off Hluboká

(24.02.2019 - 20:12) - Dnešní zápasy rozhodly o konečném pořadí Krajské ligy mužů. Definitivně tak určily dvojice do vyřazovacích bojů. Ze vzájemného souboje mezi Vimperkem a Hlubokou vzešel soupeř našeho týmu. Milevsko skončilo na 5. místě tabulky a ve čtvrtfinále play-off se tak potká se 4. Hlubokou. Čtvrtfinále bude odehráno na 2 vítězné zápasy. Série začíná v pátek 1. 3. na Hluboké, druhý zápas bude sehrán v neděli 3.3. v Milevsku. V případě nerozhodného stavu bude sehrán rozhodující zápas opět na Hluboké pravděpodobně ve středu 6.3..
 
 
 
Copyright © 2006-2019 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál