archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2012 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
31.1.Krutá prohra Juniorů ve VeselíVES - MIL 10:2, 22.kolo | Jaroslav KolářJunioři nestačili na svého soupeře a na jeho ledě dostali desítku. Hosté se nedokázali střelecky prosadit, naopak domácím vycházelo vše.
30.1.Přivítáme JablonecMIL - JBL 6:2, 32.kolo | Radek KolínZákladní část soutěže vstupuje do svého posledního měsíce. V únoru vyvrcholí boje o konečné postavení v tabulce. První únorový den má skupina Západ na programu 32. kolo a HC Milevsko 2010 v něm přivítá na svém ledě HC Vlci Jablonec.
29.1.Mladší žáci prohráli na domácím ledě s celkem J.HradceMIL - JHR 2:3, 5.kolo | Jiří SůsaDomácí těsně prohráli na domácím ledě. Hosté dokázali odpovědět na vyrovnávací branku během dvanácti vteřin.
29.1.Jasné vítězství Starších žáků.LUZ - MIL 2:13, 4.kolo | Jaroslav PinkasStarší žáci na ledě HC Lužnice byli jasně lepším celkem a zaslouženě vysoko vyhráli.
29.1.Jindřichohradečtí neměli na domácí starší žáky.MIL - JHR 10:3, 5.kolo | Jaroslav PinkasMilevští starší žáci díky výkonu a střelecké aktivitě ve druhé třetině jasně porazili KLH Vajgar.
29.1.Milevští dorostenci nestačili na Rokycany.MIL - ROK 4:8, 20.kolo | Jaroslav KolářHosté milevské dorostence rozstříleli. Domácí o výsledek bojovali, ale tentokráte na svého soupeře nestačili.
29.1.Čtvrťáci přivezli ze Strakonic cenné vítězstvíSTR - MIL 3:5, 14.kolo | Jaroslav ŘezáčČtvrťáci ve Strakonicích předveli zlepšený výkon a po zásluze vyhráli.
28.1.Velmi cenné vítězství s celkem HC LužniceLUZ - MIL 3:6, 4.kolo | Jiří SůsaMladší žáci přehráli Lužnici na jejich ledě. Dokázali, že do lepší skupiny druhé části soutěže postoupili zaslouženě.
28.1.Bílina rozhodla v poslední třetiněBIL - MIL 7:4, 31.kolo | Radek KolínDomácí tým si po laciných gólech brzy vybudoval dvougólový náskok. Milevsko sice snížilo, ale Bílina po využité přesilovce šla znovu do vedení o dva góly. Milevsko využilo k obratu pětiminutovou početní výhodu, ve které vstřelilo tři góly a otočilo skóre ve svůj prospěch. Bílina však ještě ve druhé části dokázala vyrovnat a na závěrečné dějství se šlo za nerozhodného stavu. Bílina rozhodla ve 48. minutě, kdy skórovala hned dvakrát. Pak ještě přidala jeden gól.
26.1.V 31. kole do BílinyBIL - MIL 7:4, 31.kolo | Radek KolínJiž jen šest zápasů základní části zbývá odehrát týmům druholigové skupiny Západ. Milevsko čekají tři zápasy doma a tři zápasy venku. Tím prvním venkovním bude střetnutí v Bílině, kde se HC Milevsko 2010 utká s místním týmem HC Draci. Utkání na bílinském zimním stadionu začíná v sobotu od 17:30.
26.1.Starší žáci jasně přehráli své hosty z HC LužniceMIL - LUZ 10:3, 11.kolo | Jaroslav PinkasDomácí byli od prvních minut lepším celkem na ledové ploše. Po první třetině nebylo pochyb o zisku velmi cenných bodů v druhé části soutěže.
23.1.Starší žáci těsně prohráli v Budějovicích.CEB - MIL 5:4, 3.kolo | Jaroslav PinkasV sobotu 21.1.2012 nastoupili starší žáci HC Milevsko 2010 k třetímu utkání druhé části soutěže, tentokrát na II. ploše českobudějovické Budvararény.
23.1.Třeťáci prohráli se Sušicí díky výkonu ve třetí třetiněMIL - SUS 10:14, 8.kolo | František Kolář
23.1.A tým třeťáků porazil Písek.PIS - MIL 2:14, 8.kolo | František Kolář
22.1.Prohra čtvrťáků na domácím ledě.MIL - VIM 3:13, 13.kolo | Jaroslav ŘezáčMilevští čtvrťáci nestačili na svého soupeře z Vimperka. Hosté svého soupeře přehrávali od začátku utkání.
22.1.Junioři prohráli na českobudějovickém leděDDM - MIL 7:1, 20.kolo | Jaroslav KolářJunioři se sice ujali vedení v páté minutě. Jak se ukázalo byl to bohužel jediný gól, který svému soupeři vstřelili.
22.1.Na domácím ledě podlehli junioři StrakonicímMIL - STR 5:7, 21.kolo | Jaroslav KolářMilevští junioři svému soupeři ve druhé třetině utkání nestačili a to rozhodlo o výsledku. Domácí sice poslední třetinu vyhráli a zvrátit stav se jim nepovedlo.
22.1.Mladší žáci prohráli v Českých BudějovicíchCEB - MIL 5:1, 3.kolo | Jiří SůsaNaši mladší žáci nestačili na nejlepší tým jihočeského kraje v této věkové kategorii.
21.1.Milevsko proti Klášterci ani jednou neskórovaloMIL - KNO 0:3, 30.kolo | Radek KolínPoprvé v sezóně nedokázalo Milevsko vstřelit v zápase alespoň jeden gól. Naprázdno vyšlo proti vedoucímu týmu tabulky, který se naopak v každé z třetin jednou střelecky prosadil. Milevsko opětovně doplatilo na svoji střeleckou nemohoucnost, protože příležitostí ke skórování si vytvořilo minimálně stejně jako Klášterec. Domácí tým neproměnil ani trestné střílení.
20.1.V sobotu s prvnímMIL - KNO 0:3, 30.kolo | Radek KolínV sobotním pokračování druholigové skupiny Západ zavítá do Milevska vedoucí tým tabulky HC Klášterec nad Ohří. Klášterec potvrzuje v letošní sezóně roli favorita, když převážnou část soutěže okupuje čelo tabulky.