archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.1.Poslední přivítá prvníhoMIL - SOK 1:4, 30.kolo | Radek KolínV třicátém kole druholigové skupiny Západ přivítá HC Milevsko 2010 na svém ledě tým ze zcela opačného konce tabulky. Coby poslední tým nastoupí proti vedoucímu celku pořadí HC Baník Sokolov.
25.1.Mladší žáci porazili StrakoniceMIL - STR 6:3, 19.kolo | Jaroslav KolářDomácí mladší žáci předvedli pěkný výkon a zaslouženě nad Strakonicemi vyhráli.
25.1.Starší žáci si připsali body za vítězstvíMIL - STR 4:2, 19.kolo | Jaroslav KolářStarším žákům se na domácím ledě dařilo a zaslouženě porazili Strakonice.
25.1.Junioři prohráli v Sušici.VIM - MIL 6:2, 15.kolo | Jaroslav KolářJuniorům se v Sušici proti Vimperku vůbec nedařilo.
25.1.Milevsko nezvládalo v Jablonci hru v oslabení JBL - MIL 10:3, 29.kolo | Radek KolínVývoj zápasu určila už první třetina. Milevsko v ní inkasovalo tři góly a všechny v oslabení. Dvakrát se domácí tým prosadil ve dvojnásobné přesilové hře, jednou v jejím klasickém pokračování. Milevsko na úvodní domácí gól rovněž odpovědělo využitím dvojnásobné početní výhody. V prostřední části padl jediný gól, první při rovnoměrném počtu hráčů na ledě. Na začátku poslední části zvýšil Jablonec v další přesilovce a pak se prosadil i ve vlastním oslabení. Milevsko ještě v téže přesilovce snížilo, ale brzy poté inkasovalo sporný gól a to ho definitivně položilo. Posledních pět minut navíc dohrávalo v početní nevýhodě a inkasovalo v ní hned tři góly. Celkem Milevsko inkasovalo sedm gólů v oslabení.
23.1.Milevsko zajíždí do JablonceJBL - MIL 10:3, 29.kolo | Radek KolínV dalším kole zajíždí HC Milevsko 2010 na led Jablonce nad Nisou, kde se utká s místním celkem HC Vlci Jablonec. Utkání na jabloneckém zimním stadionu začíná v sobotu od 18:00

Výsledky našeho sobotního soupeře jsou v této sezóně střídavé. I díky tomu se v tabulce pohybuje převážně kolem jejího středu. V současnosti Vlkům patří 8. pozice skupiny Západ díky zisku 40 bodů. Severočeši více bodů posbírali v domácím prostředí, ale špatně si nepočínají ani na hřištích soupeře. Doma Jablonec zaznamenal 24 bodů, což jej řadí na 9. místo v úspěšnosti v domácích zápasech. Z venku Jablonec přivezl 16 bodů, což představuje 10. nejlepší výsledek ve skupině.

21.1.Staší žáci prohráli v PískuPIS - MIL 12:1, 18.kolo | Jaroslav ŘezáčDomácí o výsledku utkání rozhodli již ve druhé třetině.
21.1.Mladší žáci podlehli Písku.PIS - MIL 12:3, 18.kolo | Zdeněk StachMilevští mladší žáci nestačili na Písek.
20.1.Jasné vítězství juniorů v Českých BudějovicíchDDM - MIL 5:14, 14.kolo | Jaroslav KolářPo herně vyrovnané polovině utkání začali domácím docházet síly, toho dokonale využili hosté a poslední v třetině svého soupeře rozstříleli.
20.1.Třeťáci zdolali HradecJHR - MIL 5:6, 7.kolo | Josef ŠpánekOba týmy milevských třeťáků vyhráli nad soupeřem z Jindřichova Hradce.
20.1.Třeťáci nestačili na StrakoniceMIL - STR 1:4, 7.kolo | Josef ŠpánekMilevští třeťáci prohráli se Stakonicemi.
18.1.Jindřichův Hradec rozhodl na začátku prodloužení MIL - JHR 2:3, 28.kolo | Radek KolínMilevsko dvakrát v zápase vedlo, ale nakonec získalo jen bod. Domácí tým se v první části gólově prosadil po dvou využitých přesilovkách. Jindřichův Hradec vždy dokázal vyrovnat. Poprvé v první třetině, ale na úvodní přestávku šel i tak s jednogólovou ztrátou. Podruhé vyrovnal v prostředním dějství a znovu jít do vedení už Milevsku do konce zápasu nedovolil. Ve třetí periodě už branka nepadla, i když hostující tým jí byl několikrát velice blízko. Vše si vynahradil hned v první minutě prodloužení, ve které rozhodl o zisku bonusového bodu pro sebe.
16.1.Derby s Jindřichovým HradcemMIL - JHR 2:3, 28.kolo | Radek KolínHC Milevsko 2010 má v letošní sezóně dva soupeře pro utkání s označením jihočeského derby. Díky losu je potkává ve dvou po sobě jdoucích kolech. Po derby v Táboře tak Milevsko čeká druhé derby za sebou. Tentokrát bude dějištěm milevský stadion. HC Milevsko 2010 přivítá na svém ledě druhého jihočeského rivala KLH Vajgar Jindřichův Hradec.
15.1.Tábor rozhodl ve druhé třetiněTAB - MIL 8:1, 27.kolo | Radek KolínTábor rozhodl o svém jednoznačném vítězství ve druhé třetině, ve které nasázel Milevsku pět gólů. Zbylé dvě části skončily jednobrankovým rozdílem pro domácí. Hned polovinu svých gólů nastřílel Tábor v početní výhodě. I druhé derby mezi Táborem a Milevskem skončilo stejným výsledkem, jako to předchozí, tedy výhrou Tábora 8:1.
14.1.Na derby do TáboraTAB - MIL 8:1, 27.kolo | Radek KolínDruholigová skupina Západ má ve svém středečním programu před sebou 27. kolo. Bude to na delší dobu poslední hrací středa. Utkání skupiny Západ budou dále probíhat jednou týdně ve víkendových termínech a další středeční kolo je na programu téměř za měsíc. HC Milevsko 2010 se poprvé v novém kalendářním roce představí ve venkovním zápase. Po dvou domácích duelech zavítá na led svého nejbližšího soupeře HC Tábor. Jihočeské derby na táborském zimním stadionu začíná ve středu od 18:00.
13.1.Druháci nestačili na táborské.TAB - MIL 11:2, 2.kolo | Josef ŠpánekMilevský A - tým druhých tříd prohrál v Táboře.
13.1.Milevští druháci porazili SoběslavMIL - SOB 12:10, 2.kolo | Josef ŠpánekMilevští druháci A týmu porazili Soběslav.
13.1.Na domácím ledě druháci porazili StrakoniceMIL - STR 15:1, 3.kolo | Josef ŠpánekA tým druháků porazil na domácím ledě Strakonice.
13.1.V druhém utkání domácího turnaje zdolali druháci A tým Veselí.VES - MIL 3:17, 3.kolo | Josef ŠpánekI ve druhém utkání domácího mistrovského turnaje slavili milevští druháci A vítězství.
12.1.Starší žáci nestačili na RokycanyROK - MIL 9:5, 16.kolo | Jaroslav ŘezáčHosté odehráli velmi dobře první třetinu. Od začátku druhého dějství začali být domáci lepším celkem na ledě, svoji převahu vyjadřovali vstřelenými brankami.