Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2018 vyšly tyto články:

29.10.Milevští neudrželi vedení nad StrakonicemiMIL - STR 4:5, 7.kolo | Jaroslav KolářV Milevsku se hrál velmi kvalitní hokej. Tři velmi rychlé góly v úvodních dvou minutách, v sedmé minutě došlo k dlouhému přerušení po pádu na mantinel strakonického Lukáše Hrubého. Dle zpráv je hráč v pořádku. Utkání znovu nabralo na obrátkách. Domácí však své vedení o dvě branky na začátku třetí třetiny neudrželi a padli v prodloužení po individuální chybě.
27.10.Milevští přivezli bod z Českého KrumlovaCKR - MIL 3:2, 6.kolo | Jaroslav KolářMilevští dokázali srovnat krok s domácím týme a vymazat jeho dvoubrankové vedení, v závěru měli velkou příležitost k zisku druhého bodu. Bohužel Pícha v brance domácích byl proti. V samostatných nájezdech měli více štěstí domácí.
22.10.U Vajgaru Milevští zaskočili StřelceJHS - MIL 2:5, 7.kolo | Jaroslav KolářMilevští zaskočili svého soupeře nástupem do utkání. Své vedení si v pohodě ve zbytku utkání pohlídali.
22.10.Starší žáci podlehli StřelcůmJHS - MIL 5:2, 7.kolo | Jaroslav KolářDomácím vyšel úvod utkání. Milevští o výsledek bojovali. Domácí měli více štěstí.
20.10.Domácí ztratili vedení 5:1 a utkání prohráli o dvě brankyMIL - RDM 6:8, 5.kolo | Jaroslav KolářDomácí předvedli zkrat, vedení z první třetiny dokázali probendit a utkání nakonec prohráli o dvě branky.
16.10.Remíza mladších žáků ve Veselí VES - MIL 4:4, 5.kolo | Jaroslav KolářVelmi cenný bod přivezli mladší žáci z Veselí.
15.10.Milevští starší žáci nedali Strakonickým šanci.MIL - STR 9:1, 6.kolo | Jaroslav KolářPrvní branka padla již ve druhé minutě, další tři v první třetině rozhodli u vítězi utkání.
15.10.Mladší žáci pokračují bez ztráty kytičkyMIL - STR 10:3, 6.kolo | Jaroslav KolářMilevští mladší žáci svého soupeře porazili ve dvou třetinách. V posledním dějství na čtyři minuty polevili a soupeř toho využil ke vstřelení třech branek a tím upravil výsledek.
14.10.Milevští potvrdili výhru na svém ledě a Telči vstřelili 5 branekTLC - MIL 2:5, 4.kolo | Jaroslav KolářMilevští odjeli do Telče s cílem potvrdit výhru na domácím ledě. To se povedlo, soupeř nedaroval nic. Chvilkama se na ledě jiskřilo, řekl bych že hlavní rozhodčí situaci zvládl velmi dobře.
8.10.Ve vyrovnaném utkání body pro VeselíVES - MIL 3:1, 5.kolo | Jaroslav KolářMilevští Starší žáci nedali svoji kůži lacino. Ve velmi vyrovnaném utkání sice body nezískali, ale pochvalu za předvedený výkon od trenéra dostali.
7.10.Milevští soupeři mnoho nepovoliliMIL - HUM 9:3, 3.kolo | Jaroslav KolářMilevští po prohraném utkání v Jindřichově Hradci potřebovali bodovat. Ivan Radosta v utkání hattrick a dvě asistence. Jinak podal celý tým super výkon dnes jim patří poděkování.
7.10.Zvrat ve třetí třetině Starších žáků proti Písku.MIL - PIS 9:5, 4.kolo | Jaroslav KolářTým milevských starších žáků se zvedl za velmi nepříznivého vývoje utkání. Otočit zápas ze stavu 0:4 na 9:5 je velmi dobrý výkon.
7.10.Mladší žáci svému soupeři nedali šanciMIL - PIS 14:2, 4.kolo | Jaroslav Kolář Milevští svého soupeře přehrávali od úvodních minut. Definitivně utkání rozhodli šesti brankami ve druhé třetině.
1.10.Mladší žáci porazili Tábor na jejich ledě.TAB - MIL 3:4, 3.kolo | Jaroslav KolářMladší žáci díky bojovnosti a zodpovědnému výkonu zvítězili na ledě soupeře od Jordánu.
1.10.V Šumavském poháru si milevští mladší žáci poradili s Vimperkem.MIL - VIM 6:5, 0.kolo | Jaroslav KolářVe velmi vyrovnaném utkání domácí uhájili své vedení.
1.10.Milevští nezvládli utkání druhého kolaJHV - MIL 6:2, 2.kolo | Jaroslav KolářMilevští v Jindřichově Hradci nezopakovali výkon z domácího ledu. Domácí hvězdou byl nástup do služeb Vajgaru Petera Puchera.