archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2010 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
28.11.Zasloužená prohra v TrutnověTRU - MIL 6:3, 18.kolo | Radek KolínMilevsko utkání v Trutnově odehrálo velmi špatně. Absolutně prospalo první polovinu zápasu, když po jejím uplynutí prohrávalo už 6:1. Hrozící debakl se pak přeci jen podařilo odvrátit. Trutnovu už se skórovat nepodařilo a Milevsko alespoň dvěma góly zkorigovalo nepříznivý stav. V poslední třetině hostující tým předvedl zlepšený výkon, ale odvrátit prohru nedokázal.
27.11.Cenný bod dorostenců z Českého KrumlovaCKR - MIL 1:1, 14.kolo | Jaroslav KolářI druhé utkání mezi Milevskými a Krumlovskými dorostenci skončilo dělbou bodou za nerozhodný výsledek.
27.11.Milevští nestačili na juniory KrumlovaCKR - MIL 6:3, 14.kolo | Jaroslav KolářDomácí se ujali vedení ve 4. minutě, hosté dokázali v 10. minutě srovnat skóre. Domácí byli od 13. minuty lepším celkem na ledě a výsledek utkání je odrazem vývoje hry.
26.11.Končí první polovina základní částiTRU - MIL 6:3, 18.kolo | Radek KolínOsmnáctým kolem bude odehrána první polovina základní části druhé ligy skupiny Střed. Milevsko v něm zajíždí na led HC Trutnov. Utkání začíná na trutnovském zimním stadionu v neděli od 17:00.
26.11.Petr Šulčík - postupná kariéra milevského střelce!Martin PetříkVydejme se po stopách jednoho z nejproduktivnějších hráčů celé druhé ligy. Petr Šulčík patří mezi opory milevského týmu. Tento 26letý útočník pochází z Českých Budějovic, kde začal s kariérou už v pěti letech. Na tým z krajského města vzpomíná jen v dobrém. "V dorostu jsme dokázali pod trenérem Tlačilem vyhrát extraligu. Poté jsme na to dokázali navázat i v juniorech, kde nás až ve finále zastavily Pardubice," vzpomíná Petr Šulčík. V mládežnických týmech patřil vždy k nejlepším v produktivitě.
21.11.Povinné vítězství starších žáků HC Milevsko 2010/TJ Tatran Sedlčany v PoděbradechPDY - MIL 1:14, 13.kolo | Karel KafkaStarším žákům se na ledě Poděbrad střelecky dařilo.
21.11.Mladší žáci vysoko podlehli PoděbradůmPDY - MIL 12:6, 13.kolo | Jaroslav KolářHosté dokázali udržet krok se svým soupeřem v první a poslední třetině utkání. Druhá třetiny byla jasně v režii domácích hokejistů a v této části utkání se rozhodlo o výsledku zápasu.
21.11.Milevští dorostenci rozstříleli hokejisty z KlatovMIL - KLT 12:2, 13.kolo | Jaroslav KolářV utkání se sice ujali vedení hosté, ale domácí s přibývajícím časem začali hosty z Klatov přehrávat. Vyrovnání přišlo v polovině první třetiny. Domácí vyhráli všechny třetiny, ale o výši skóre rozhodlo poslední dějství utkání, kdy hosté milevským dorostencům nestačili a obdrželi sedm branek.
21.11.Hokejisté třetích tříd podlehli soupeři z VimperkaMIL - VIM 4:9, 8.kolo | Jaroslav ŘezáčSoupeř byl nad síly milevských třeťáků.
20.11.Sedmička Kutné HořeMIL - KUT 7:1, 17.kolo | Radek KolínMilevsko se v zápase s Kutnou horou dokázalo gólově prosadit hned sedmkrát. Na domácí dvougólové vedení Kutná Hora odpověděla brankou v početní výhodě. To však bylo z její strany vše. V prostřední části se Milevsko prosadilo hned třikrát a definitivní podobu výsledku dodalo dvěma góly v posledním dějství.
19.11.V dalším kole Kutná HoraMIL - KUT 7:1, 17.kolo | Radek KolínM i l e v s k o - Druhá liga skupiny Střed mocně finišuje do odehrání první poloviny zápasů základní části. Po týdnu se tak Milevsko opět představí v domácím prostředí, kde v sobotním zápase přivítá Stadion Kutná Hora.
17.11.Soběslav porazila Milevské dorostenceMIL - SOB 4:8, 12.kolo | Jaroslav KolářDomácí prohráli první třetinu, ale zlepšenou hrou ve druhé skóre srovnali. Ve třetí třetině milevští povolili hostům dvakrát dvě minuty hry a ti toho využili více jak na 100%, vstřelené čtyři branky rozhodli o kruté prohře, obraz hry tomuto výsledku vcelku neodpovídal.
17.11.Velmi cenná remíza Juniorů se Soběslaví.MIL - SOB 2:2, 12.kolo | Jaroslav KolářJunioři na domácím ledě získali cenný bod remízou se Soběslaví.
17.11.Jasné vítězství Mladších žáků nad BenešovemMIL - BNS 9:2, 12.kolo | Jaroslav KolářPo jasné výhře v první třetině přidali milevští ještě pět branek do sítě hostů a jasným vítězstvím 9:2 si připsali 3 body do tabulky své soutěže.
17.11.Ve šlágru kola porazili druzí starší žáci HC Milevsko 2010/TJ Tatran Sedlčany třetí Benešov MIL - BNS 8:2, 12.kolo | Karel KafkaVe středu hraném mistrovském utkání a šlágru kola se utkali v tabulce druzí starší žáci HC Milevsko 2010/TJ Tatran Sedlčany s třetím HC Podblanicko Benešov. V zápase plném šarvátek přesvědčivě zvítězili domácí, kteří si s přehledem pohlídali druhou příčku v průběžné tabulce soutěže.
17.11.Z Kolína všechny bodyKOL - MIL 2:6, 16.kolo | Radek KolínMilevsko si vcelku snadno poradilo s domácím celkem a odváží si z Kolína všechny body. Hostující tým si jak v první, tak v průběhu druhé třetiny vytvořil dvougólový náskok. Na ten Kolín vždy dokázal zareagovat přiblížením na jednobrankový rozdíl. Na začátku poslední třetiny však Milevsko přidalo dva góly v rychlém sledu za sebou a tím definitivně zlomilo domácí odpor.
16.11.Třetí třídy přivezly dvě výhry z Veselí.VES - MIL 1:23, 7.kolo | Jaroslav ŘezáčTým A svého soupeře nepustil k vážnému ohrožení své branky. Pochvalu zaslouží i hráči B týmu za předvedenou hru.
16.11.Sváteční středa v KolíněKOL - MIL 2:6, 16.kolo | Radek KolínStředeční kolo připadlo tentokrát na státní svátek. Milevsko v něm zavítá na led Kolína, kde se utká s místním SC Kolínští Kozlové. Utkání začíná na kolínském zimním stadionu ve středu od 18:00.
14.11.Mladší žáci přivezli výhru z Kutné HoryKUT - MIL 3:4, 11.kolo | Petr KolářMilevští v Kutné Hoře zvítězili díky výhře ve druhé třetině. V závěru si zisk bodů již utéci nenechali.
14.11.Starší žáci HC Milevsko 2010/TJ Tatran Sedlčany přivezli vysoké vítězství z Kutné HoryKUT - MIL 0:16, 11.kolo | Karel KafkaV neděli 14.11.2010 zajížděli starší žáci HC Milevsko 2010/TJ Tatran Sedlčany k mistrovskému utkání do Kutné Hory, kde vysokým vítězstvím potvrdili svoji stávající vynikající formu a prodloužili tak svoji vítěznou serii.