Zápas 1. kola Krajské ligy mužů mezi HC Milevsko 2010 a Slavoj Český Krumlov byl odložen.

Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2012 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.11.Končí první polovina základní částiMIL - SOK 4:1, 18.kolo | Radek KolínOsmnáctým kolem bude odehrána první polovina základní části druhé ligy skupiny Západ. Milevsko v něm hostí na svém ledě HC Baník Sokolov.
28.11.Milevsko ztratilo zápas v Jablonci hned v první třetiněJBL - MIL 6:3, 17.kolo | Radek KolínO vítězství Jablonce v duelu s Milevskem rozhodla již první třetina, hlavně její poslední pětiminutovka, ve které skóroval Jablonec hned třikrát. Milevsku se v prostřední části podařilo přiblížit na rozdíl jednoho gólu, ale na druhou přestávku šel Jablonec přeci jen s dvoubrankovým vedením. K tomu přidal na začátku závěrečného dějství dva další góly, čímž definitivně ztvrdil své vítězství. Zápas skončil nakonec tříbrankovým rozdílem, stejně jako rozhodující první třetina. V řadách milevských hokejistů se našel jediný střelec. Petr Markulinec vstřelil všechny tři hostující góly.
27.11.Milevsko zajíždí do JablonceJBL - MIL 6:3, 17.kolo | Radek KolínV dalším kole zajíždí HC Milevsko 2010 na led Jablonce nad Nisou, kde se utká s místním celkem HC Vlci Jablonec. Utkání na jabloneckém zimním stadionu začíná ve středu od 18:00
26.11.Třetí třídy sehrály vyrovnaná utkání c HC VimperkMIL - VIM 4:5, 3.kolo | Josef ŠpánekO výsledku utkání se rozhodovalo ve třetích třetinách. Jinak s celkem HC Vimperk sehráli milevští vyrovnaná utkání.
26.11.Milevští třeťáci si poradili se StrakonicemiSTR - MIL 6:8, 3.kolo | Josef ŠpánekB tým vysoko porazil tým Strakonic. O jasném vítězství rozhodla třetí třetina. O vítězství A týmu rozhodlo druhé dějství zápasu.
26.11.Milevské čtyřky porazili na svém lědě celeky z Č.KrumlovaCKR - MIL 8:10, 6.kolo | František KolářMilevské čtvrté třídy si poradili na domácím ledě s celkem Slavoj Český Krumlov.
26.11.Těsné prohry čtvrťáků se Strakonicemi.MIL - STR 4:6, 6.kolo | František KolářČtvrťáci těsně prohráli na milevském ledě s celkem HC Strakonice.
24.11.Milevsko udolalo KlatovyMIL - KLT 4:2, 16.kolo | Radek KolínMilevsko ve vyrovnaném zápase dokázalo porazit Klatovy. Domácí tým otevřel skóre zápasu v 5. minutě. Klatovy vyrovnaly ve vlastním oslabení, ale s gólovým vedením na první přestávku šlo stejně Milevsko. Na začátku prostřední části si vybudoval dvojnásobný náskok, ale Klatovy se znovu dokázaly přiblížit na jednogólovou ztrátu. V poslední třetině mohlo Milevsko definitivně rozhodnout v řadě přesilovek, ale nevyužilo je a až do konce se tak muselo strachovat o výhru. Klatovy se neprosadily ani při závěrečné hře bez brankaře a navíc těsně před koncem zápasu inkasovaly technickou branku.
24.11.Starší žáci nestačili na HC Mountfield.MIL - CEB 3:9, 13.kolo | Jaroslav KolářO výsledku utkání se rozhodlo již v první třetině.
24.11.Mladší žáci HC Milevsko 2010 nestačili na prvníhoMIL - CEB 3:6, 13.kolo | Karel KafkaV utkání s prvním HC Mountfieldem České Budějovice milevští hráči dlouho drželi vyrovnaný stav, přesto však nakonec po boji odešli z ledu poraženi.
23.11.V sobotu už od 17 hodinMIL - KLT 4:2, 16.kolo | Radek KolínOd listopadu má Milevsko stanovený začátek svých domácích sobotních zápasů už od 17- ti hodin. Prozatím se však všechny listopadové domácí duely odehrály ve středečním termínu. Poprvé tak tomu bude tuto sobotu, kdy HC Milevsko 2010 přivítá na svém ledě HC Klatovy.
23.11.Starší žáci nestačili na domácí TáborTAB - MIL 3:2, 12.kolo | Jaroslav KolářV utkání sice vedli hosté, ale domácí utkání otočili. Hostům síly na vyrovnáčí či na zvrat nestačily.
18.11.Milevští dorostenci nestačili na Kolínské kozliKOL - MIL 9:1, 15.kolo | Jaroslav KolářMilevští nastoupili do druhého utkání v řadě v jedenácti hráčích. Ve třetí třetině jim došli síly a utkání vysoko prohráli.
18.11.Milevští čtvrťáci nestačili na TáborskéTAB - MIL 8:7, 5.kolo | František KolářMilevští těsně prohráli se s domácím celkem.
18.11.Milevští rozstříleli Písek.MIL - PIS 16:8, 5.kolo | František KolářNa mistrovském turnaji Milevští jednoznačně porazili celek Písku.
18.11.Nevydařený zápas mladších žáků HC Milevsko 2010 v Táboře TAB - MIL 8:1, 12.kolo | Karel Kafka Ani odveta proti Táboru se mladším žákům HC Milevsko 2010 nepovedla a prohráli v ní 8:1.
18.11.Z Klášterce se dvěma bodyKNO - MIL 4:5, 15.kolo | Radek KolínPoprvé v sezóně dovedlo Milevsko zápas do prodloužení a hned s vítězným závěrem. Milevsku velmi dobře vyšel vstup do zápasu, když na začátku 4. minuty vedlo 2:0. Klášterec se však nepříznivým stavem nenechal zaskočit. Za minutu snížil a pak využil dvojnásobnou přesilovku k otočení skóre ve svůj prospěch, když se prosadil i v jejím klasickém pokračování. Po bezbrankové druhé části se Milevsku podařilo vyrovnat, ale Klášterec šel brzy opět do vedení. Milevsko však znovu našlo odpověď a poslalo zápas do prodloužení. V tom se hostující celek prosadil půlminutu před jeho koncem v početní výhodě.
17.11.Starší dorostenci nestačili na tým z třetí příčky tabulky.MIL - POP 4:9, 14.kolo | Jaroslav KolářDomácí oslabeni o několik zraněných hráčů nestačili na hráče Velkých Popovic. Hosté domácí přehráli hlavně v první třetině. Domácí nezvládli úvodní dějství, nechali soupeře hrát, ten trestal každou chybu. Domáci si v utkání dali dva vlastní góly.
17.11.V neděli do KlášterceKNO - MIL 4:5, 15.kolo | Radek KolínKlášterec a Děčín jsou jedinými týmy v druholigové skupině Západ, které hrají své víkendové zápasy v neděli. V Děčíně už Milevsko v neděli nastoupilo, nyní jej čeká nedělní završení 15. kola v Klášterci. Pro HC Milevsko 2010 to bude poslední nedělní zápas základní části letošní sezóny, protože další dva zápasy na ledě těchto soupeřů se uskuteční ve středečním termínu. Utkání na kláštereckém zimním stadionu začíná od 17:00.
14.11.Milevsko ztratilo derby v samém závěru MIL - TAB 3:4, 14.kolo | Radek KolínDlouho hostující Tábor tahal výsledkově v jihočeském derby za kratší konec. V závěru však předvedl famózní obrat. Milevsko si vybudovalo dvougólový náskok, který sice Tábor snížil, ale Milevsko si jej vzalo zpět a vedení 3:1 drželo až do 58. minuty. Na jejím začátku se hostujícímu týmu podařilo snížit, což ho nakoplo k velkému závěru. Rychle přidal další dva góly a v čase 58:50 se ujal poprvé v zápase vedení. To udržel i přes domácí snahu vyrovnat při hře bez brankaře.