archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2012 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
27.2.Poslední utkání na ledě soupeře se čtvrťákům nepovedloCKR - MIL 12:4, 18.kolo | Jaroslav ŘezáčPoslední utkání na ledě soupeře, které milevští čtvrťáci sehráli v Českém Krumlově, se jim nevyvedlo a vysoko prohráli.
26.2.Milevští junioři podlehli Táboru.MIL - TAB 4:6, 26.kolo | Jaroslav KolářO výsledku rozhodla druhá třetina utkání, tu domácí prohráli O:5. V poslední třetině milevští podstatně zlepšili hru, vstřelili čtyři branky, ale na obrat v utkání již nestačili.
26.2.Starší žáci podlehli MountfielduMIL - CEB 2:6, 10.kolo | Jaroslav KolářStarší žáci tentokráte na svém ledě nestačili na soupeře z Českých Budějovic.
26.2.Mladší žáci nestačili na svého soupeřeTRM - MIL 2:0, 9.kolo | Jiří SůsaBohužel tentokráte mladší žáci na svého soupeře neměli.
26.2.Na domácím ledě mladší žáci pozarili BerounMIL - BER 7:6, 8.kolo | Jiří SůsaBrankou v poslední minutě rozhodli mladší žáci o svém zisku obou bodou ve vyrovnaném utkání.
26.2.Na dobrou obranu Mountfildu si tentokráte mladší žáci nepřišli.MIL - CEB 3:5, 10.kolo | Jiří SůsaHosté předváděli velmi kvalitní obrannou hru, na kterou domácí mladší žáci nenašli recept.
26.2.Druháci prohráli s VimperkemVIM - MIL 13:2, 5.kolo | Josef ŠpánekDruháci na ledě v Českém Krumlově nestačili na Vimperk.
26.2.B tým druháků remizoval s Českým KrumlovemMIL - CKR 0:15, 5.kolo | Josef ŠpánekA tým vysoko prohrál s áčkem Českého Krumlova. B tým vybojoval remizu.
24.2.Děčín postupuje do dalšího kola, pro Milevsko sezóna končíDEC - MIL 13:1, 0.kolo | Radek KolínDěčín dokonal obrat v sérii a v domácím prostředí si suverénně zajistil postup do 2. kola vyřazovacích bojů. V první třetině bylo Milevsko zpočátku lepším týmem, ale nakonec šlo na první přestávku s dvougólovou ztrátou. Když si pak hostující tým na začátku prostřední části vstřelil při domácí přesilovce vlastní gól, sesypala se jeho hra jak domeček z karet. Děčín následně proměnil utkání ve svou exhibici. Nemilosrdně trestal milevské chyby a přidával jeden gól za druhým. Výsledkem pak byl debakl pro Milevsko a zasloužený postup Děčína.
22.2.Děčín se ujímá vedeníMIL - DEC 1:6, 0.kolo | Radek KolínDůležitý druhý bod v sérii ukořistil Děčín. Povedlo se mu to navíc na ledě soupeře a může v dalším utkání v domácím prostředí celou sérii rozhodnout. Děčín položil základ své výhry hned v první třetině, ve které však paradoxně mělo převahu Milevsko. Děčín však dokázal trestat milevské chyby a postupně si vybudoval třígólový náskok, když se dvakrát prosadil v přesilovce. Milevsko rovněž v početní výhodě v poslední minutě úvodní třetiny snížilo. Definitivně se zápas rozhodl v jeho polovině, kdy domácí celek nevyužil dvojminutovou dvojnásobnou početní výhodu. Děčín si pak vítězství zkušeně pohlídal a navíc přidal další góly.
20.2.Vysoká porážka dorostu Lužnice na milevském ledě.MIL - LUZ 12:1, 19.kolo | Jaroslav KolářOd prvních minut šli domácí dorosteci za svým cílem. Touha po vítězství nad dnešním soupeřem byla velká a tým motivovala k pěknému výkonu. Pochvalu domácí zaslouží za dosciplinovanost.
20.2.Starší žáci porazili BerounMIL - BER 8:3, 8.kolo | Jaroslav PinkasStarší žáci využili domácího prostředí a vysoko pozazili Beroun
20.2.Starší žáci dokázali porazit Třemoušnou na jejich ledě.TRM - MIL 1:5, 9.kolo | Jaroslav PinkasHosté po celé utkání svého soupeře přehrávali a výsledek si pojistili brankou v poslední minutě utkání.
20.2.V Děčíně srovnánoDEC - MIL 4:1, 0.kolo | Radek KolínPo úvodní výhře Milevska se odveta lépe povedla Děčínu. Ten položil základ svému vítězství již v první třetině, ve které si vybudoval dvougólový náskok, jenž pak v prostřední části ještě navýšil. Milevsko vykřesalo jiskřičku naděje v 36. minutě, kdy se mu povedlo snížit. Děčín však hned za 12 vteřin znovu odskočil na tříbrankový rozdíl a definitivně tak utnul veškeré hostující snahy zvrátit utkání ve svůj prospěch.
19.2.A tým druháků porazil písecké vrstevníkyPIS - MIL 2:19, 6.kolo | Josef ŠpánekA tým hladce porazil Písek, B tým domácích měl více štěstí a milevské porazil
19.2.Druháci v Písku porazili VimperkMIL - VIM 8:6, 6.kolo | Josef ŠpánekVe vyrovnaném utkání vyhráli milevští, kteří bojovali a po celé utkání měli větší zápal pro hru.
19.2.Třeťáci porazili A Tým TáboraMIL - TAB 11:2, 10.kolo | Roman BroučekA tým milevských třeťáků si poradil s Táborem. B tým prohrál o dvě branky.
19.2.A tým milevským třeťáků si poradil s HlubokouHLU - MIL 0:10, 10.kolo | Roman BroučekA tým milevských si hladce poradil se stejně starými hráči Hluboké. B tým hlubockých na oplátku hladce porazil milevské.
19.2.Dorostenci na domácím ledě porazili StrakoniceMIL - STR 8:3, 23.kolo | Jaroslav KolářMilevští dorostenci na domácím ledě porazili Strakonice díky zlepšenému výkony od začátku druhé třetiny.
18.2.čtvrťáci těsně prohráli s Mountfieldem.MIL - CEB 1:2, 17.kolo | Jaroslav ŘezáčMilevští odehráli na domácím ledě vyrovnaný zápas.