archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
27.2.Prohra i na závěr základní částiMIL - SOK 4:6, 36.kolo | Radek KolínMilevsko završilo nepovedenou základní část letošní sezóny domácí prohrou. Se Sokolovem prohrávalo 0:2 už po první části. Ve druhé třetině nejprve snížilo, ale soupeř gólem ve vlastním oslabení znovu odskočil o dva góly. Milevsku se však podařilo ještě do konce prostřední části vyrovnat a na začátku posledního dějství jít do vedení. To drželo až do 56. minuty, kdy Sokolov po domácích tragických chybách otočil během půlminuty stav opět ve svůj prospěch a další gól přidal při milevské hře bez brankaře. Hrdinou zápasu se stal hostující Roman Pražák, jenž během posledních čtyř minut zápasu nasázel čistý hattrick a rozhodl o zisku tří bodů pro Sokolov.
26.2.Konec základní částiMIL - SOK 4:6, 36.kolo | Radek KolínSkupina Západ II. ligy dospěla do svého závěru. Z 36 dílů základní části zbývá týmům odehrát ten poslední. Závěrečné kolo je na programu tuto středu. Milevsko se v něm představí na domácím ledě, kde přivítá HC Baník Sokolov.
24.2.Druháci proti Táboru se střídavým úspěchemTAB - MIL 2:7, 6.kolo | Josef ŠpánekA tým si s táborskými druháky poradil, ale B tým soupeři podlehl.
24.2.Druháci HC Milevsko 2010 proti Písku uspěli z polovinyMIL - PIS 5:6, 6.kolo | Josef ŠpánekB tým milevských druháků pomě+rně vysoko porazil soupeře z Písku. A rým se stejmým soupeřem těsně prohrál.
23.2.Mladší žáci HC Milevsko 2010 přivezli body z Třemošné.TRM - MIL 1:5, 24.kolo | Karel KafkaDůležité dva body do průběžné tabulky nadstavbové části LMŽ vybojovali mladší žáci HC Milevsko 2010 v Třemošné, když si zejména dodržením taktických pokynů trenéra Emila Švece pohlídali své vítězství, jehož základy položili vynikajícím vstupem do utkání.
23.2.Milevští čtvrťáci remizovali s MountfieldemMIL - CEB 3:3, 17.kolo | Jaroslav KolářMilevští čtvrťáci odehráli na domácím ledě poslední utkání letošní sezóny. Ve vyrovnaném zápase bylo vyrovnané i skóre.
23.2.Starší dorost prohrál s Popovicemi.MIL - POP 5:6, 32.kolo | Jaroslav KolářMilevští dorostenci podali ve velmi slepené sestavě dobrý výkon. Bohužel dvě vlastní branky přispěli ke ztrátě bodů.
23.2.Milevsko ztratilo v Jablonci dobře rozehraný zápas a čeká ho barážJBL - MIL 4:2, 35.kolo | Radek KolínMilevsko muselo v Jablonci naplno bodovat, pokud si chtělo uchovat naději na vyhnutí se baráži. A mělo k tomuto cíli dobře nakročeno. Zásluhou dvou využitých přesilovek se dostalo do vedení 2:0. Jablonec však rovněž v početní výhodě po polovině zápasu snížil. Ve třetí části nejprve vyrovnal ve dvojnásobné přesilovce a pak po dvou brejkových situacích strhl vítězství na svou stranu.
21.2.Naposledy venku v základní částiJBL - MIL 4:2, 35.kolo | Radek KolínJiž jen dva zápasy zbývají Milevsku odehrát v základní části soutěže. Na ledě soupeře ji zakončí tuto sobotu, poslední kolo pak odehraje v domácím prostředí. Posledním venkovním soupeřem HC Milevsko 2010 bude osmý tým tabulky HC Vlci Jablonec. Utkání na jabloneckém zimním stadionu začíná od 18:00.
18.2.Milevští čtvrťáci nestačili na Slavoj Krumlov.CKR - MIL 8:1, 16.kolo | František KolářO výsledku utkání v podstatě domácí rozhodli již v první třetině zápasu.
17.2.Plzeň obrala milevské mladší žáky.MIL - PLZ 3:5, 23.kolo | Karel KafkaVe vyrovnaném utkání mladší žáci HC Milevsko 2010 podlehli plzeňským indiánům, když o konečném výsledku rozhodlo produktivnější využití střeleckých příležitostí ze strany hostů.
17.2.Starší žáci nestačili na PlzeňMIL - PLZ 3:5, 24.kolo | Jaroslav KolářHosté dokázali otočit utkání zlepšeným výkonem ve třetí třetině.
17.2.Milevští prohráli v Příbrami.PRI - MIL 5:4, 31.kolo | Jaroslav KolářMilevští dorostenci nedokázali potvrdit výsledek z domácího utkání a vyrovnaném souboji prohráli v Příbrami.
17.2.Třeťáci proti Hradci se střídavým úspěchemMIL - JHR 8:4, 9.kolo | Josef ŠpánekMilevští třeťáci na domácím ledě proti soupeři od Vajgaru se střídavým úspěchem.
17.2.Milevští třeťáci tým A vysoko rozstřílel Lužnici ALUZ - MIL 0:25, 9.kolo | Josef ŠpánekA tým si proti Lužnici v posledním mistrovském turnaji zastřílel.
16.2.Milevsko udolalo KlatovyMIL - KLT 3:1, 34.kolo | Radek KolínMilevsko v dalším domácím zápase udolalo Klatovy. Domácí tým v každé třetině vstřelil jeden gól, kdežto hostujícím Klatovum to dovolil jedinkrát v prostřední části. Milevsko se ujalo vedení hned na začátku zápasu. V úvodu prostřední třetiny mohlo přidat další góly, ale šance neproměnilo a tak se z vyrovnání radovaly Klatovy. Milevsko šlo po využité přesilovce znovu do vedení v polovině zápasu. V poslední třetině Milevsko už soupeři vyrovnat nedovolilo a naopak půlminutu před koncem přidalo pojistku k tříbodovému vítězství.
15.2.Tři kola před koncem přivítáme KlatovyMIL - KLT 3:1, 34.kolo | Radek KolínPřed týmy druholigové skupiny Západ jsou poslední tři zápasy základní části. Milevsko čeká předposlední domácí zápas, ve kterém přivítá v sobotním termínu tým HC Klatovy.
15.2.Velmi cenné vítězství dorostu nad Znojmem.MIL - ZNO 4:3, 30.kolo | Jaroslav KolářMilevští dorostenci si po přestávce na domácím ledě vyšlápli na hokejisty ze Znojma. Ve velmi dramatickém závěru si již jednobrankové vedení nenechali vzít a minutovou hru hostů bez brankáře takticky zvládli.
13.2.V Klášterci Milevsko nebodovaloKNO - MIL 5:2, 33.kolo | Radek Kolín, Miroslav BartošPodruhé za sebou zvítězil Klášterec v domácím střetnutí 5:2. Tentokrát bylo poraženým Milevsko. Domácí tým se ujal vedení v 9. minutě. Vzápětí měl početní výhodu, kterou bleskově využil. Od úvodní branky neuběhla ani minuta. Milevsko rovněž využilo přesilovku a ke konci první třetiny snížilo. Klášterec však v prostřední části přidal další dvě trefy a na poslední část šel s tříbrankovým náskokem. Milevsko se přiblížilo na rozdíl dvou branek, ale více se mu už skórovat nepodařilo. Ke konci zápasu zkusilo i hru bez brankaře, ale inkasovalo při ní ještě jeden gól.
12.2.Středeční zápas v KlášterciKNO - MIL 5:2, 33.kolo | Radek KolínDruhá liga spěje do finiše. Před týmy skupiny Západ jsou už poslední čtyři zápasy základní části. Ve středečním utkání 33. kola čeká Milevsko duel v Klášterci. Utkání na kláštereckém zimním stadionu začíná od 18:00.