Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2018 vyšly tyto články:

27.2.Mladší žáci nezvládli utkání v BudějovicíchCBL - MIL 10:1, 30.kolo | Jaroslav KolářTentokráte byl soupeř nad síly milevských mladších žáků.
25.2. Milevští přivezli body z HlubokéHLU - MIL 2:6, 25.kolo | Jaroslav KolářMilevští potřebovali na Hluboké bodovat. Od prvního vhazování Milevští šli cílevědomě za cílem. Na konci první třetiny vedli o jednu branku, ve druhém dějství přidali na důrazu a své vedení navýšili. Domácí snížili ve třetí třetině, když podruhé využili svoji početní výhodu. Milevští ihned odpověděli vstřelením dvou branek.
24.2.Milevsko zajíždí na HlubokouJosef a Martin PetříkMilevští jedou na Hlubokou bojovat o lepší pozice pro zápasy play-off. Věřme, že v těchto mrazech svůj boj dovedou k zisku třech bodů. I tak se může o dvojicích play-off rozhodovat až v posledním kole základní části.
18.2.Milevští nedokázali udržet tříbrankové bedeníMIL - STR 4:5, 24.kolo | Jaroslav KolářMilevští ve šlágru kola na svého soupeře v první třetině nastoupili jaksepatří, do konce třetiny si vytvořili tří brankové vedení. Soupeř však od počátku druhého dějství přidal a milevské začal přehrávat. Skóre srovnal, ale na toto ještě domácí stačili zareagovat a před sirénou si vedení vzali zpět. Třetí třetiny bal spíše boj a v něm byli úspěšnější hosté při hře 4:4 srovnali a utkání se prodlužovalo. Při signalizovaném faulu Müllera hostům naskočil čtvrtý hráč místo gólmana a dokázali vítěznou branku vstřelit.
18.2.Od Otavy přivezli starší žáci krutou porážku.PIS - MIL 15:2, 28.kolo | Jaroslav KolářProti početní, výškové a herní převaze domácích neměli milevští starší žáci šanci.
18.2.Mladším žákům se u Otavy nezadařiloPIS - MIL 9:3, 28.kolo | Jaroslav KolářMilevským tento víkend nasvědčil vzduch u Otavy. O svém vítězství domácí rozhodli hlavně ve druhé třetině.
18.2.Mladší žáči dokonale využili domácí prostředí.MIL - CKR 7:4, 29.kolo | Jaroslav KolářMilevští sice prohráli první třetinu, ale zlepšením hry od začátku druhého dějství přebrali iniciativu a do posledního dějství šli již s jednobrankovým vedením. V závěru utkání vítězství pečetil dvěma brankami Blažek.
15.2.Milevsko na svém ledě přivítá lídra.Josef a Martin Petřík Atraktivní zápas s prvním týmem tabulky je pro milevské fanoušky tou nejlepší pozvánkou na zimní stadion. Utkání začíná v sobotu v 17:00.
11.2.Milevští potvrdili účast v play-offTLC - MIL 3:6, 23.kolo | Jaroslav KolářMilevští bez zraněného Suchana, zlomený prostředníček, bez klubem potrestaných Votruby a Kořánka si poradili s velmi houževnatým Telčem. Vítězství nebylo jednoduché soupeř hrál poměrně dost agresivní hokej, Milevští však v tomto utkání dokázali využívat přesilové hry. Zisk bodů v Telči byl velmi důležitý a zasloužený.
11.2.Starší žáci neudrželi nerozhodný stavMIL - TBB 5:0, 27.kolo | Jaroslav KolářV pátek 23.2. 2018 rozhodla STK o kuntumaci utkání ve prospěch domácích pro neoprávněný start hostujícího hráče.
11.2.Soupeř o svém vítězství rozhodl již v první třetině.MIL - SOB 3:5, 27.kolo | Jaroslav KolářHosté třemi góly v první třetině v podstatě rozhodli o výsledku. Na výkonu domácích bylo nasazení a bojovnost do poslední minuty.
10.2.Milevsko odjíždí napravovat reputaci do daleké Telče.Josef a Martin Petřík
5.2.O přijatelný výsledek přišli mladší žáci v poslední desetiminutovceMIL - VES 1:5, 26.kolo | Jaroslav KolářDo 54. minuty se hrál velmi vyrovnaný zápas. Tři branky padli v pouhých dvou minutách.
4.2.Milevští doplatili na herní výpadek ve třetí třetině.MIL - VES 4:5, 21.kolo | Jaroslav KolářDomácí podruhé za sebou nezvládli třetí třetinu. Ani na domácím ledě neudrželi dvoubrankové vedení ze začátku závěrečného dějství. Utkání nedohrál Suchan, který má zlomený prostředníček.
4.2.Veselí zdolalo vcelku hladce milevské starší žákyMIL - VES 1:14, 26.kolo | Jaroslav KolářPo vyrovnané první třetině inkasovali milevští ve druhém dějství 9 branek a vylo v podstatě o utkání rozhodnuto.
1.2.Mladší žáci jasně přehráli domácí StrakoniceSTR - MIL 1:9, 25.kolo | Jaroslav KolářMilevští byli jasně lepším celkem po celé utkání. Svoji převahu vyjádřili i počtem vstřelených branek.
1.2.Starší žáci utrpěli krutou prohru ve StrakonicíchSTR - MIL 15:0, 25.kolo | Jaroslav KolářDomácí o svém vítězství rozhodli již v první třetině.