Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2012 vyšly tyto články:

25.3.Neuvěřitelné se stalo pravdou.ROK - MIL 5:8, 0.kolo | Jaroslav KolářMilevští dorostenci vítězstvím nad HC DDM Rokycany vybojovali postup do Ligy staršího dorostu. V tomto utkání mohli milevští prohrát o jednu branku. Do utkání dali všechny své síly a hokejový um a soupeře na jejich ledě porazili. Díky početné skupině milevských fanoušků měli hosté dobrou podporu a motivaci.
23.3.Milevští dorostenci udělali další krůček v kvalifikaci o LSDMAL - MIL 0:8, 0.kolo | Jaroslav KolářMilevští dorostenci odjeli v pátek k odvetnému utkání kvalifikace do Mariánských Lázní. Vítězstvím nad domácím celkem udělali další krůček v kvalifikačních bojích o postut do Ligy staršího dorostu.
20.3.Starší žáci v posledním utkání podlehli Příbrami.PRI - MIL 5:1, 14.kolo | Jaroslav PinkasStarší žáci sice v posledním utkání prohráli, ale celkové třetí místo jim neuniklo. Ve své soutěží skončili za Plzní a Mountfieldem na úžasném třetím místě.
18.3.V poslední utkání sezóny prohráli mladší žáci v Příbrami.PRI - MIL 4:1, 14.kolo | Jiří Sůsa
16.3.Milevští dorostenci v kvalifikaci o Ligu staršího dorostu porazili RokycanyMIL - ROK 6:5, 0.kolo | Jaroslav KolářDomácí dorostenci udělali první vážnější krůček v kvalifikaci o Ligu staršího dorostu. Po vyhrané první třetině zaváhali v prostředním dějství zápasu. Zlepšenou hrou otočili skóre ve svůj prospěch a vedení si udrželi do závěrečné sirény.
12.3.Jasné vítězství milevských dorostenců nad Mariánskými Lázněmi.MIL - MAL 21:2, 0.kolo | Jaroslav KolářMilevští dorostenci si hladce poradili s týmem Mariánských Lázní. Na svém ledě uštědřili vítězi Krajské ligy karlovarského kraje krutou porážku. Přídělem 21 branek vstoupili do kvalifikačních bojů o Ligu staršího dorostu.
12.3.Jindřichohradečtí starší žáci nestačili na milevskéJHR - MIL 4:10, 12.kolo | Jaroslav PinkasDomácí na milevské starší žáky stačili první dvě třetiny. V posledním dějství hosté rozhodli o svém vítězství vstřelením šesti branek
12.3.Starší žáci podlehli vedoucí PlzniMIL - PLZ 2:6, 13.kolo | Jaroslav PinkasDomácí na plzeňské hokejisty, kteří vedou tabulku, nestačili a podlehli jim až v poslední třetině.
12.3.Mladší žáci přivezli těsnou výhru od VajgaruJHR - MIL 4:5, 12.kolo | Jiří SůsaO svém vítězství rozhodli mladší žáci zlepšeným výkonem v závěru utkání.
12.3.Mladší žáci stačili svému soupeři z Plzně dvě třetinyMIL - PLZ 2:7, 13.kolo | Jiří SůsaMladší žáci stačili plzeňským dvě třetiny. V posledním dějství hosté vstřelili šest branek a rozhodli tak o svém vítězství.
12.3.Turnaj 3. třídRoman Brouček10.3.2012 se na Milevské ledě uskutečnil turnaj 3. tříd v ledním hokeji. Turnaje se zúčastnila čtyři mužstva : HC Milevsko I, HC Milevsko II, HC Lužnice a HC Tábor. Každé z mužstev sehrálo tři zápasy, každý s každým.
9.3.Dorost vybojoval účast v kvalifikaci o Ligu staršího dorostu.Jaroslav KolářPo letech v Milevsku kvalifikační boje o Ligu staršího dorostu.
4.3.Třeťáci prohráli s LužnicíLUZ - MIL 15:5, 11.kolo | Roman BroučekTřeťáci nestačili na svého soupeře a oba týmy prohrály s celkem HC Lužnice.
4.3.A tým třeťáků porazil strakonické ačko.MIL - STR 9:3, 11.kolo | Roman BroučekA tým si na posledním soutěžním turnaji poradil se strakonickým áčkem.
4.3.Junioři v posledním utkání letošní sezóny remizovali v Soběslavi.SOB - MIL 4:4, 27.kolo | Jaroslav KolářJunioři se s letošní sezónou rozloučili na ledě v Soběslavi. S domácím celkem dokázali remizovat.
4.3.Čtvrťáci zakončili letošní sezónu vítězstvím na domácím ledě.MIL - SUS 4:3, 19.kolo | Jaroslav ŘezáčČtvrťáci o tomto výkendu zakončili letošní soutěž na domácím ledě. Nad Sušicí vyhráli těsným výsledkem.
4.3.Utkání kontumováno ve prospěch domácích.MIL - LUZ 5:0, 24.kolo | Jaroslav KolářSoupeř oznámil, že k utkání nepřijede až v den utkání ráno. Pro nedostatek prostoru k odehrání utkání v jiném termínu bylo rozhodnuto o kontumaci ve prospěch HC Milevsko 2010.
4.3.Dorostenci dokázali porazit Rokycany na jejich ledě.ROK - MIL 6:11, 25.kolo | Jaroslav KolářMilevští dorostenci dokázali obrátit vývoj utkání v Rokycanech. Po prohrané první třetině o tři branky dokázali zvítězit rozdílem pěti branek.
4.3.Na závěr soutěžního ročníku dorostenců remíza.VIM - MIL 2:2, 22.kolo | Jaroslav KolářRemíza na závěr letošního ročníku Krajské ligy dorostu.