Zápas 1. kola Krajské ligy mužů mezi HC Milevsko 2010 a Slavoj Český Krumlov byl odložen.

Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2013 vyšly tyto články:

31.8.Milevsko si zastříleloMIL - KIS 13:1, 0.kolo | Radek KolínMilevsko si v přípravném zápase s německým soupeřem výrazně zastřílelo. Pětkrát se prosadilo v první třetině, pětkrát i v poslední. Mezitím přidalo další tři góly. Na bránu soupeře vyslalo více než 60 střel a hned dvakrát se prosadilo ve vlastním oslabení. Čestného úspěchu v podobě jediného gólu zaznamenal tým z Bad Kissingenu až v závěru zápasu. Milevsko vysokou výhrou zakončilo náročný úsek přípravy, kdy ve čtyřech dnech odehrálo tři zápasy.
30.8.V Pelhřimově lepší domácíPEL - MIL 7:3, 0.kolo | Radek Kolín, Jiří RadaV dalším přípravném zápase obdrželo Milevsko v Pelhřimově 7 gólů. Poprvé Milevsko inkasovalo hned v úvodní minutě utkání po rychlé brance Kubáta. Díky následnému zvýšení z hole Martina Hadravy šli domácí do kabiny s dvoubrankovým vedením. I v první minutě druhé periody padl gól, když hosté z Milevska snížili, ale to bylo z jejich strany až do poslední minuty zápasu vše. Pelhřimov znovu zvýšil na rozdíl dvou branek po polovině zápasu a definitivně Milevsko zlomil v 37. minutě, kdy se prosadil hned dvakrát. V průběhu závěrečného dějství přidal domácí celek další dva góly a začalo to vypadat na debakl. V závěru utkání Milevsko dokázalo zmírnit stav dvěma góly v přesilové hře, ale konečný stav 7:3 mluví jasné pro domácí.
28.8.První prohra v přípravěTAB - MIL 6:3, 0.kolo | Radek KolínPo jedné výhře a dvou remízách poprvé Milevsko v přípravě prohrálo. Postaral se o to Tábor. Ten hned v úvodní části Milevsko jasně přestřílel, ale prosadit se dokázal jen jednou. V prostřední části Milevsko na jejím začátku vyrovnalo, ale pak už Tábor svoji převahu vyjádřil i střelecky a vybudoval si stav 5:1. Ten Milevsko v závěru třetiny jedním gólem zkorigovalo. V posledním dějství oba celky daly výsledku konečnou podobu každý jedním gólem.
23.8.I druhá domácí příprava nerozhodněMIL - PEL 4:4, 0.kolo | Radek KolínI druhé domácí přípravné utkání Milevska skončilo remízou. Pelhřimov se brzy po zahájení zápasu ujal vedení. Milevsko ještě před koncem první desetiminutovky vyrovnalo, ale hosté znovu dokázali udeřit. O tom, že se na první přestávku půjde za srovnaného stavu, rozhodl milevský gól 18 vteřin před koncem třetiny. V prostřední části se poprvé skóre převážilo na domácí stranu. Pelhřimov sice rychle zareagoval, ale znovu si neuhlídal samotný závěr a opět těsně před přestávkou inkasoval. Na konečný nerozhodný stav srovnal Pelhřimov v posledním dějství zásluhou využité přesilovky.
20.8.S Táborem remízaMIL - TAB 3:3, 0.kolo | Radek KolínPřípravné utkání mezi Milevskem a Táborem skončilo bez vítěze. První gól si Milevsko vstřelilo samo. V prostřední části šel Tábor nejprve do dvougólového náskoku, ale Milevsku se ještě před druhou sirénou podařilo vyrovnat a ve třetím dějství domácí tým skóre otočil a ujal se vedení. Tábor srovnal na konečný stav zásluhou využité přesilové hry.
16.8.Vítězná příprava na úvodSTR - MIL 2:6, 0.kolo | Radek KolínV prvním přípravném zápase uspělo Milevsko na ledě Strakonic. Milevsku se velmi povedl začátek zápasu, když skórovalo z prvních dvou střel na bránu. Ve druhé třetině zvýšilo v přesilovce na tříbrankový rozdíl, který si po domácím snížení znovu vzalo zpět před polovinou zápasu. Stejným skórem jako druhá část, skončila i poslední třetina. Milevsko se prosadilo dvakrát, Strakonice jednou.
14.8.Hokejisté na leděRadek KolínMinulý týden ještě byl hráčům naordinován individuální program a pondělním tréninkem začala hokejistům HC Milevsko 2010 příprava na ledě. A - tým se připravuje pod vedením trenéra Bedřicha Rybáka. Při této příležitosti přinášíme seznam připravujících se hráčů a také informace o změnách v kádru.