archiv článkůarchiv aktualit

V září 2012 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.9.První body starších dorostenců v lizeMIL - PRI 8:7, 4.kolo | Jaroslav KolářV utkání plném zvratů získali milevští dorostenci první body v lize staršího dorostu.
30.9.Mladší žáci z Českých Budějovic bez boduCEB - MIL 4:1, 4.kolo | Karel KafkaNa ledě v průběžné tabulce prvního HC Mountfieldu České Budějovice podali milevští hráči statečný výkon, který však na soupeře nestačil.
29.9.Starší dorost nestačil na Znojemské Orli.ZNO - MIL 4:1, 3.kolo | Jaroslav KolářHosté odehráli na znojemském ledě dobrý zápas. Soupeř opět trestal chyby milevských.
29.9.První bodyMIL - KOB 4:2, 4.kolo | Radek KolínVe čtvrtém kole se Milevsko konečně dočkalo prvních bodů v soutěži. Nad Kobrou dvakrát vedlo, ale ta vždy dokázala srovnat. Po dvou třetinách tak byl stav nerozhodný. Až na gól Milevska v poslední části nenašel pražský tým odpověď. V závěru se ještě Kobra pokusila vyrovnat při hře bez brankaře, ale buly prohrála a inkasovala ještě jednou do prázdné brány.
26.9.V sobotu KobraMIL - KOB 4:2, 4.kolo | Radek KolínPo úvodním středečním zápase se HC Milevsko 2010 poprvé v soutěži představí v domácím prostředí i v sobotním termínu. Na svém ledě bude hostit HC Kobra Praha, jediného zástupce hlavního města v hokejové druhé lize.
23.9.Starší žáci podlehli TáboruMIL - TAB 1:5, 3.kolo | Jaroslav KolářStarší žáci nestačili svému soupeři hlavně v uvodní třetině, kterou prohráli 0:4
23.9.Nevydařená domácí premiéra mladších žáků HC Milevsko 2010MIL - TAB 3:7, 3.kolo | Karel KafkaDomácí mladší žáci začali utkání velmi dobře. Hosté ve druhé třetině otočili vývoj utkání.
23.9.I napodruhé starší dorost bez boduMIL - JHR 1:3, 2.kolo | Jaroslav KolářV druhém utkání ligové sezóny prohráli starší dorostenci na domácím ledě s celkem KLH Vajgar J. Hradec
23.9.Další těsná prohraDEC - MIL 4:3, 3.kolo | Radek KolínAni ve třetím kole se Milevsku nepovedlo bodovat. Druhý venkovní zápas pro něj skončil stejným výsledkem, prohrou 4:3. V Děčíně přitom Milevsko dvakrát vedlo. Domácí celek však vždy v přesilovce dokázal vyrovnat a hned na začátku poslední třetiny šel do vedení. To v závěru navýšil a byť Milevsko okamžitě znovu snížilo na rozdíl jednoho gólu, vyrovnat se mu už nepodařilo ani v závěrečné hře bez brankaře.
22.9.Starší dorostenci prohráli v TřebíčiTRE - MIL 6:0, 1.kolo | Jaroslav KolářNa ledě SK HS Třebíč, která v loňském ročníku ligy skončila druhá, milevští dorostenci prohráli.
22.9.V neděli do DěčínaDEC - MIL 4:3, 3.kolo | Radek KolínMilevsko se tentokrát ve víkendovém kole II. ligy představí až v nedělím programu. To zavítá na led svého pokořitele z loňského play-off týmu HC Děčín. Utkání na děčínském zimním stadionu začíná v neděli od 17:00.
19.9.I doma bez boduMIL - BIL 3:5, 2.kolo | Radek KolínPo úvodní prohře v Řisutech nebodovalo Milevsko ani v domácím zápase s Bílinou. Domácí tým zaspal hned v úvodu střetnutí, kdy brzo prohrával o 2 góly. Bílina navíc na začátku třetiny přidala třetí gól. Milevsko se však v průběhu prostřední části přiblížilo na rozdíl jedné branky a usilovalo o vyrovnání. Vlastní nedisciplinovaností se však o něj připravilo. Po sérii vyloučení dlouze hrálo oslabené o dva hráče a Bílina přesilovky využila ke zvýšení náskoku. V závěru zápasu už jen oba celky přidaly po gólu.
18.9.Starší žáci své první mistrovké utkání sezóny prohráli.PIS - MIL 7:0, 1.kolo | Jaroslav KolářStarší žáci na svého soupeře nestačili. Své první utkání v letošní sezóně prohráli.
18.9.Doma na úvod BílinaMIL - BIL 3:5, 2.kolo | Radek KolínPo těsné zahajovací prohře v Řisutech se HC Milevsko 2010 poprvé představí v soutěžním zápase i v domácím prostředí. Na svém ledě přivítá HC Draci Bílina.
16.9.Mladší žáci zahájili sezónu výhrou v Písku.PIS - MIL 2:5, 1.kolo | Karel KafkaMladší žáci zahájili novou sezónu výhrou nad IHC Písek na jejich ledě. Hosté byli po celé utkání lepším celkem na ledě a zaslouženě vyhráli.
15.9.Na úvod těsná prohra v ŘisutechRIS - MIL 4:3, 1.kolo | Radek KolínMilevsko začalo zahajovací svůj zahajovací druholigový zápas sezóny 2012/2013 dobře a ujalo se na ledě soupeře vedení a to dokonce při vlastním oslabení. Řisuty však ještě do první přestávky skóre otočily ve svůj prospěch. V prostřední části navýšili svůj náskok už na stav 4:1 a zdálo se být rozhodnuto. Milevsko se však nevzdalo. Ještě do konce druhé třetiny se hosté přiblížili na rozdíl jedné branky. V poslední části se Milevsku dokonce podařilo ve dvojnásobné přesilovce vyrovnat, rozhodčí však původně uznaný gól odvolal. Řisuty si pak už svůj jednogólový náskok pohlídaly.
13.9.Druhá liga startuje, Milevsko zahajuje v ŘisutechRIS - MIL 4:3, 1.kolo | Radek KolínVe svém zahajovacím zápase II. ligy skupiny Západ sezóny 2012/2013 zajíždí HC Milevsko 2010 do Slaného, kde nastupuje ke svým druholigovým zápasům HC Řisuty. Končí tak období přípravných zápasů a začínají bitvy o mistrovské body. Utkání na zimním stadionu ve Slaném začíná v sobotu od 17:00.
12.9.Vydařená generálka ve StrakonicíchSTR - MIL 2:11, 0.kolo | Radek KolínV generálce před zahájením druholigové sezóny si Milevsko spravilo střeleckou chuť ve Strakonicích, kterým nadělilo dvouciferný počet gólů. V prvních dvou třetinách vstřelil hostující tým vždy po čtyřech brankách, aniž by inkasoval. Domácím se podařilo poprvé skórovat až za stavu 0:10.Největší podíl na milevském brankostroji měl Milan Bláha, autor čtyř gólů.
11.9.Novinky v A-týmuRadek KolínPřed blížícím se startem druholigových bojů došlo v A-týmu HC Milevsko 2010 ke změnám v jeho složení.
9.9.Milevsko ani podruhé neuspělo s PříbramíPRI - MIL 3:2, 0.kolo | Radek KolínAni odvetné přípravné střetnutí s účastníkem krajské soutěže se Milevsku nepovedlo. Po domácí remíze v Příbrami dokonce prohrálo. Podrobná reportáž nebude.