Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2013 vyšly tyto články:

29.9.Vyrovnané utkání v Č. Budějovicích mladší žáci těsně prohráliCEB - MIL 4:3, 4.kolo | Jaroslav ŘezáčVe vyrovnaném utkání podlehli hosté soupeři, který měl lepší poslední třetinu zápasu.
29.9.Starší žáci na Motor nestačiliCEB - MIL 7:0, 4.kolo | Jaroslav ŘezáčDomácí tým byl lepším celkem na ledě. Milevští na Motor nestačili.
28.9.Hosté měli v závěru utkání větší štěstíMIL - TAB 5:6, 3.kolo | Jaroslav ŘezáčHosté vyhráli ve vbyrovnaném utkání brankou v poslední minutě zápasu.
28.9.Mladší žáci nestzačili na táborské hokejisty.MIL - TAB 2:15, 3.kolo | Jaroslav KolářMilevští mladší žáci sestačili na mladé táborské hokejisty hlavně ve druhé třetině utkání.
28.9.Pelhřimov rozhodl ve druhé třetiněPEL - MIL 5:2, 4.kolo | Radek KolínPelhřimov rozhodl o své výhře v prostřední části, kterou vyhrál 3:0. Zbývající dvě třetiny skončily shodně poměrem 1:1. Na úvodní pelhřimovský gól našlo ještě Milevsko odpověď a tak se na první přestávku odcházelo za nerozhodnutého stavu. Ve druhé třetině však Lední Medvědi Milevsku odskočili, a když na začátku posledního dějství zvýšili až na stav 5:1, začalo to vypadat na jejich vysokou výhru. Další góly však už nepřidali a Milevsku se v samém závěru podařilo stav zkorigovat. Základ domácího vítězství byl v přesilových hrách, ve kterých vstřelil Pelhřimov tři góly z pěti.
27.9.Milevsko zajíždí do PelhřimovaPEL - MIL 5:2, 4.kolo | Radek KolínPo prvním středečním kole pokračuje skupina Západ dalšími zápasy hned o víkendu. HC Milevsko 2010 v sobotním programu zavítá na led vedoucího týmu tabulky HC Lední Medvědi Pelhřimov. Utkání na pelhřimovském zimním stadionu začíná v sobotu od 18:00.
25.9.Nymburk poprvé bodoval, Milevsko poprvé bez boduMIL - NYM 3:6, 3.kolo | Radek KolínPo dvou domácích prohrách Nymburk poprvé v soutěži nastoupil na ledě soupeře a hned to pro něj znamenalo plný bodový zisk. Milevsko naopak poprvé zůstalo bez bodu. Domácí tým měl velmi dobrý vstup do zápasu, když se před koncem 2. minuty ujal vedení. Brzy poté však přišel domácí trest, Nymburk přesilovku využil a až do poloviny první třetiny hrál po dvou dalších vyloučeních v početní výhodě. To mu pomohlo. Úvodní třetinu opanoval, což vyjádřil i vedoucím gólem. V dalším průběhu Milevsko hru vyrovnalo, ale góly střílel jen Nymburk, který se postupně dostal až do vedení 5:1. To Milevsko snížilo na rozdíl dvou branek a v závěrečné hře bez brankaře usilovalo o vyrovnání. Minutu a půl svíralo svého soupeře, ale ten se ubránil a půlminutu před koncem navíc skóroval do opuštěné brány.
24.9.Poprvé ve středuMIL - NYM 3:6, 3.kolo | Radek KolínPo dvou úvodních víkendových kolech se skupina Západ II. ligy bude hrát poprvé v letošní sezóně i v pracovní den. Ve 3. kole hostí HC Milevsko 2010 na svém ledě NED Hockey Nymburk.
21.9.Mladší žáci na domácím ledě zvítězili.MIL - CK2 3:1, 2.kolo | Jaroslav ŘezáčMladší žáci si zisk bodů zajistili brankami ve třetí třetině.
21.9.I druhé nájezdy vítěznéBIL - MIL 3:4, 2.kolo | Radek KolínI druhé mistrovské utkání Milevska musely rozhodovat samostatné nájezdy. Po domácí výhře nad Moravskými Budějovicemi tomu tak bylo i v zápase 2. kola v Bílině. Zde vyhrálo Milevsko zahajovací třetinu, ale domácí tým v prostřední části otočil stav na 3:1 ve svůj prospěch. Milevsko ještě v této části dokázalo snížit a ve třetí třetině vyrovnat. Další branka nepadla ve zbytku základní hrací doby, ani v následném prodloužení. O vítězi tak musely rozhodnout až samostatné nájezdy. Ty měly jediného úspěšného střelce, když se v posledním nájezdu základních trojic prosadil David Homolka.
19.9.Ven na úvod do BílinyBIL - MIL 3:4, 2.kolo | Radek KolínPo úvodní domácí výhře po samostatných nájezdech se HC Milevsko 2010 v druhém kole vypraví na led soupeře. Zavítá do Bíliny, kde se utká s místním týmem HC Draci. Oba týmy na sebe v minulé sezóně rovněž narazily hned ve 2. kole, avšak s opačným pořadatelstvím. Utkání na bílinském zimním stadionu začíná v sobotu od 17:30.
15.9.První zápas sezóny se Starším žákům nepovedl.PIS - MIL 12:2, 1.kolo | Jaroslav ŘezáčStarší žáci ve svém prvním utkání letošní sezóny podlehli domácímu celku IHC Písek
15.9.Mladší žáci porazili v prvním utkání sezóny IHC PísekPIS - MIL 4:11, 1.kolo | Jaroslav ŘezáčMladší žáci ve svém prvním utkání sezóny 2013 -14 porazili na píseckém ledě celek IHC.
14.9.Na úvod výhra na nájezdyMIL - MBU 3:2, 1.kolo | Radek KolínMilevsko v zahajovacím mistrovském zápase sezóny 2013/2014 zdolalo Moravské Budějovice na nájezdy. Domácí tým si v první třetině vybudoval dvougólový náskok, o který však v dalším průběhu zápasu přišel. Moravské Budějovice se ve druhé i třetí třetině prosadily gólem v početní výhodě. Další branka nepadla ve zbytku základní hrací doby, ani v následném prodloužení. O vítězi tak musely rozhodnout až samostatné nájezdy. Ty měly jediného úspěšného střelce, když se v páté sérii prosadil domácí Jan Sýbek.
12.9.Druhá liga startuje, Milevsko zahajuje doma s Moravskými BudějovicemiMIL - MBU 3:2, 1.kolo | Radek KolínPo dvou letech nastoupí HC Milevsko 2010 ve svém zahajovacím zápase o mistrovské body v domácím prostředí. Na svém ledě přivítá v 1. kole II. ligy skupiny Západ sezóny 2013/2014 HC Moravské Budějovice 2005. Končí tak období přípravných zápasů a začínají bitvy o mistrovské body.
11.9.Milevsko nezvládlo generálku se StrakonicemiMIL - STR 1:5, 0.kolo | Radek KolínV posledním přípravném zápase před zahájením mistrovských bojů Milevsko selhalo v utkání s krajským soupeřem. Strakonice vyškolily domácí tým v produktivitě. Milevsko mělo v zápase herní převahu, výrazně svého protivníka přestřílelo, ale výsledkem bylo jen neefektivní bušení na soupeřovu bránu. Strakonice předváděly v Milevsku chytrý hokej založený na rychlých protiútocích. Navíc se jim dařilo trestat milevské chyby. Připsaly si tak překvapivou, ale zaslouženou výhru.
6.9.Permanentky v prodejiRadek KolínOd dnešního dne jsou v prodeji permanentní vstupenky na mistrovská utkání A - týmu HC Milevsko 2010 pro sezónu 2013/2014. V článku najdete podrobnosti o místech prodeje permanentek a o cenách vstupného.
6.9.I v odvetě zvítězil Jindřichův HradecMIL - JHR 5:7, 0.kolo | Radek KolínPo středeční domácí vítězné přípravě se Vajgar radoval z vítězství i v páteční odvetě v Milevsku. Milevsko znovu ztratilo první třetinu. Jindřichův Hradec si v ní opět vybudoval dvougólový náskok, který v dalším průběhu navýšil až na stav 4:1. Milevsku se dařilo postupně snížit a v poslední třetině i vyrovnat. Hostující celek však znovu získal vedení o dva góly. Milevsko snížilo při hře bez brankaře, ale 3 vteřiny před závěrečnou sirénou ještě jednou inkasovalo do prázdné brány při power play.
4.9.U Vajgaru se Milevsko prosadilo jen jednouJHR - MIL 3:1, 0.kolo | Radek KolínV posledním venkovním přípravném zápase dokázalo Milevsko v Jindřichově Hradci skórovat jen jednou a to na soupeře nemohlo stačit. Domácí tým se v utkání radoval třikrát. Základ svého vítězství položil hned v první třetině, ve které Milevsko přehrával a svoji převahu dokázal i dvakrát gólově vyjádřit. Milevsku naopak patřila prostřední část, kdy bylo lepším týmem, ale domácí vedení se mu podařilo jen snížit. V posledním dějství měly oba celky několik možností ke vstřelení branky. Dokázal to však jen Vajgar, což mu v konečném vyúčtování přineslo dvougólovou výhru.