Zápas 1. kola Krajské ligy mužů mezi HC Milevsko 2010 a Slavoj Český Krumlov byl odložen.

Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

6.9.Přípravné utkání rozhodl v oslabení PouchSTR - MIL 5:6, 0.kolo | Jaroslav KolářVstup do utkání se povedl Milevským na 100%, domácí v polovině první třetiny srovnali hru, ale i skóre. Ve druhé třetině byli hosté lepším týmem, ale nepodařilo se náskok z úvodu třetiny navýšil. Ve třetí třetině se hra vyrovnala a začala "tahanice" o výsledek, týmy se střídali ve vedení a v závěru o výsledku rozhodla důraznost Václava Poucha, který v oslabení dostal vyražený puk do branky po střele Pechánka.
2.9.Permanentky v prodejiJaroslav KolářPřed zahájením mistrovských bojů můžete zakoupit permanentní vstupenky na mistrovská utkání A - týmu HC Milevsko 2010 pro sezónu 2020 – 2021. V článku najdete podrobnosti o místech prodeje permanentek a o cenách vstupného.
28.8.V další přípravě Milevsko zdolalo RadomyšlMIL - RDM 3:2, 0.kolo | Radek KolínMilevsko dokázalo oplatit Radomyšli úvodní prohru z přípravných zápasů. Přitom utkání začalo velmi špatně, když již po 11 vteřinách hry inkasovalo. Po první třetině ztrácelo dva góly, ale v prostřední části výkon zlepšilo a dokázalo srovnat. Vítězný gól domácí tým vstřelil ve dvojnásobné početní výhodě. Radomyšl byla v závěru zápasu blízko vyrovnání, ale gólman Michael Panec několika výbornými zákroky dovedl tým k vítězství.
26.8.Vysoká prohra s píseckou juniorkouMIL - PIS 4:11, 0.kolo | Radek KolínV druhém přípravném zápase nastoupilo Milevsko proti píseckým juniorům s převážně mladými hráči usilujícími o místo v sestavě. Ani to však nemůže být omluvou ostudného výkonu, po kterém utrpělo vysokou prohru. Písek si vybudoval třígólový náskok hned v první části. Milevsko postupně stahovalo a na začátku prostřední části se přiblížilo na rozdíl jedné branky. Sérií hrubých chyb však umožnilo soupeři skóre navyšovat až k dvoucifernému stavu.
23.8.První přípravný zápas před sezónou 2020 - 2021RDM - MIL 7:3, 0.kolo | Jaroslav KolářMilevští dnes nastoupili v Písku k prvnímu přípravnému zápasu před nastávající sezónou.
21.8.Milevsko čeká pět přípravných zápasůRadek KolínPo dvou týdnech pobytu na ledě čeká A- týmu HC Milevsko 2010 první přípravný zápas. Celkem Milevsko sehraje pět přípravných duelů. Soupeři nám v nich budou již tradičně týmy z blízkého okolí.
10.8.Začala příprava pro sezónu 2020 - 2021MIL - MIL, 0.kolo | Jaroslav Kolář
9.5.Letní příprava začalaJaroslav Kolář
12.3.Letošní hokejová sezona končí!Radek KolínV souvislosti s vývojem epidemiologické situace a mimořádným opatřením ministerstva zdravotnictví, týkajícím se veřejných akcí, rozhodl výkonný výbor ČSLH ve věci konání soutěží ve zbývající části sezóny 2019-2020.
2.3.Senzace se nekonalaMIL - PEL 1:7, 0.kolo | Jaroslav KolářPo utkání v Pelhřimově, soupeř nenechal nic náhodě. Milevští v úvodu utkání neproměnili několik šancí, nedokázali využít početní výhody. Soupeř trestal každou chybu.
29.2.Velká škoda, ale super zápasPEL - MIL 8:7, 0.kolo | Jaroslav KolářMilevští ukázali, jak se hraje play off. Nedali zadarmo ani půl metru ledu. Vyhrál ne lepší, ale šťastnější tým,“ přiznal kouč Pelhřimova Josef Lukašík pro Jihočeský hokej
26.2.Ve čtvrtfinále play-off se Milevsko utká s PelhřimovemPEL - MIL 8:7, 0.kolo | Radek KolínPoslední kolo Krajské ligy mužů se dohrávalo v neděli, ale o konečném pořadí skupiny rozhodly již sobotní zápasy. Milevsko si udrželo 8. místo v tabulce a ve čtvrtfinále play-off se tak potká s 1. celkem po základní části HC Pelhřimov, který si své prvenství zajistil s předstihem. Play-off bude hráno na 2 vítězné zápasy. Série začíná v pátek 28.2. od 19 hodin v Pelhřimově, druhý zápas bude sehrán v neděli 1. 3. od 17 hodin v Milevsku. V případě nerozhodného stavu bude sehrán rozhodující zápas opět v Pelhřimově pravděpodobně ve středu 4.3. od 19 hodin.
23.2.Vítězství proti Krumlovu ukázalo sílu týmu.MIL - CKR 7:1, 22.kolo | Jaroslav KolářMilevskému týmu pro zranění chybí deset hráčů základního kádru, přesto šli do utkání s cílem vyhrát i když odpolední zápas Hluboké byl již znám. Tým se nespoléhal na "pomoc" Radomyšle, ale svoji bojovností si účast v play-off zajistil jasnou výhrou nad druhým týmem tabulky. Milevsko výhrou bylo jediným týmem který Krumlovu vzal všech 6 bodů.
16.2.Prohra Milevska na ledě vedoucího týmu.PEL - MIL 3:1, 21.kolo | Jaroslav KolářMilevští odehráli velmi vyrovnané utkání s vedoucím celkem tabulky. O vítězství domácího týmu rozhodl milevský výpadek v páté minutě, kdy hosté obdržely dvě branky v rozmezí pár vteřin.
9.2.Vítězstvím nad Vajgarem se Milevsko přiblížilo play-offMIL - JHV 8:3, 20.kolo | Jaroslav KolářMilevští si vítězstvím nad Vajgarem přiblížili boji v play-off. Ve velmi oslabené sestavě přehráli svého soupeře. Byl vidět pěkný hokej.
2.2.Důležitá výhra ve StrakonicíchSTR - MIL 3:7, 19.kolo | Jaroslav KolářMilevsko ve Strakonicích zabojovalo o body důležité pro start v play-off.
27.1.Milevsko padlo na Hluboké v nájezdechHLU - MIL 5:4, 18.kolo | Jaroslav KolářMilevský tým na Hluboké zabojoval o osmičku. Utkání ve kterém obou týmům šlo o účast v play-off bylo vyrovnané. Domácí bod navíc získali v samostatných nájezdech, kdy v osmé sadě rozhodl Janda.
26.1.Vítězství mladších žáků v TábořeTAB - MIL 2:4, 21.kolo | Jaroslav KolářMladší žáci si poradili se svým soupeřem u Jordánu.
25.1.Starší žáci z Tábora body nepřivezli.TAB - MIL 3:2, 21.kolo | Jaroslav KolářTáborští využitím přesilovek ve druhé třetině si zajistili zisk bodů.
22.1.Pojď hrát hokejJaroslav Kolář V rámci celostátní akce Týden hokeje se se ve středu 22. ledna 2020 na milevském zimním stadionu uskutečnila akce „Pojď hrát hokej“. Akce se zúčastnil Martin Hanzal, maskot projetu PUK a hosté ČSLH.
18.1.Veselí potvrdilo roli favoritaVES - MIL 6:1, 17.kolo | Jaroslav KolářMilevští inkasovali začátkem druhé minuty, v poslední minutě druhé třetiny Veselí své vedení navýšilo. Domácí přidali dvě branky v posledních minutách druhé třetiny. Zmar hostů vyvrcholil v 55 a 56 minutě. Šestou branku vstřelilo Veselí při hře ve třech.
14.1.Motor si odvezl bodyMIL - MOT 4:8, 20.kolo | Jaroslav KolářDomácí se svým soupeřem drželi krok první třetinu. Od začátku druhého dějství začal být lepším týmem.
13.1.Mladší žáci zdolali MotorMIL - MOT 4:3, 20.kolo | Jaroslav KolářMladší žáci ubránili své vedení z druhého dějství zápasu. Vítězství nad Motorem je pro Milevské velmi cenné.
13.1.Starší žáci prohráli v PískuPIS - MIL 5:3, 19.kolo | Jaroslav KolářStarším žákům se v Písku nepovedla třetí třetina ve které domácí rozhodli o svém vítězství
12.1.Milevsko nezvládlo souboj s RadomyšlíMIL - RDM 1:6, 16.kolo | Jaroslav KolářMilevsko nezvládlo ani druhý zápas s Radomyšlí. Hosté dokázali využít všechny domácím týmem poskytnuté příležitosti. Hosté dokázali trestat v přesilových hrách.
12.1.Mladší žáci podlehli Králům z PískuPIS - MIL 7:3, 19.kolo | Jaroslav KolářMladší žáci prohráli u Otavy. Domácí ve třetí třetině podstatně zlepšili hru a svého soupeře přestříleli.
7.1.Nelehce zrozené vítězství mladších žáků.MIL - VIM 3:0, 18.kolo | Jaroslav KolářMladší žáci na domácím ledě sehráli vyrovnané utkání, které ve svůj prospěch rozhodli dvěma góly ve 48. minutě.
6.1.Jasné vitězství Milevska nad VimperkemMIL - VIM 12:1, 18.kolo | Jaroslav KolářJasné vítězství starších žáků Milevska nad Vimperkem.
5.1.Milevští neudrželi vedení.VIM - MIL 3:2, 15.kolo | Jaroslav KolářMilevští neudrželi své vedení. Vyrovnané utkání vyhráli domácí brankou 1,23 min. před závěrečnou sirénou a Milevsku vrátili branku vstřelenou Šimákem 15 vteřin před koncem utkání v Milevsku.
2.1.Týden hokejeRadek KolínPřijďte ve středu 22. ledna 2020 od 16:30 hodin na Zimní stadion v Milevsku na akci Týden hokeje.