Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

12.8.Začala příprava na sezónu 2018-19Jaroslav KolářV neděli 12. srpna zahájil A tým HC Milevsko 2010 přípravu na ledě. Mimo hráčů, trávících dovolenou, se do přípravy na novou sezónu zapojil minimálně obměněný celý tým z předcházející sezóny. První přípravný zápas mají naplánovaný na čtvrtek 23. srpna od 19,30. Soupeřem je druholigový tým IHC Písek. Odveta bude sehrána na píseckém ledě za týden. Dalšími celky zápasové přípravy je HC Příbram a Sokol Radomyšl. Soutěž krajské ligy začne celek HC Milevsko 2010 na svém ledě 22. září od 17,00 s celkem TJ Hluboká n. Vlt.
5.6.Letní příprava a aktivJaroslav Kolář
24.4.Utkání na podporu Tomáše TupéhoJaroslav Kolář Kdo chce podpořit dobrou věc připojte se k nám a zajeďte do Jindřichova Hradce.
15.4.Hodnocení sezóny 2017-18Jaroslav KolářSkončila sezóna 2017-18. Výkonný výbor již připravuje sezónu novou.
28.3.V posledním utkání sezóny jasné vítězství mladších žáků.KLT - MIL 2:12, 34.kolo | Jaroslav KolářMladší žáci si ve druhé třetině posledního utkání sezóny otevřeli v Klatovech střelnici.
26.3.Na závěr sezóny těsná prohra Starších žákůKLT - MIL 7:6, 34.kolo | Jaroslav KolářNa závěr sezóny starší žáci těsně prohráli v Klatovech. Kluci bojovali do posledních vteřin.
21.3.Třetí utkání semifinále pro domácí StrakoniceSTR - MIL 7:2, 0.kolo | Jaroslav KolářVe třetím utkání semifinálové série zvítězili domácí Strakonice. Přejeme další úspěchy. Milevští zaslouží pochvalu za předvedený bojovný výkon.
18.3.Nadílka mladších žáků v posledním domácím utkání.MIL - TRM 12:2, 33.kolo | Jaroslav KolářMilevští dokonale využili domácího prostředí. O svém jasném vítězství nad Třemošnou rozhodli již v první třetině. Tým odehrál jedno z nejlepších utkání sezóny.
18.3.V dohrávce Ligy starších žáků zvítězili Vzduchotechnici.MIL - CKR 10:4, 29.kolo | Jaroslav KolářV dohrávce Ligy starších žáků zvítězili milevští kluci. Po vyrovnané první třetině svěřenci Krupky přidali a začalo se to projevovat na skóre. Od začátku druhé třetiny byli Milevští lepším týmem na ledě.
18.3.Poslední utkání na domácícm ledě Starší žáci prohráli.MIL - TRM 2:6, 33.kolo | Jaroslav KolářMilevští v posledním domácím utkání letošní sezóny podlehli Meteoru Třemošná.
18.3.Strakonice v závěru odvrátily vyřazeníMIL - STR 2:4, 0.kolo | Radek KolínStrakonice se odvetném semifinálovém zápase ujaly v Milevsku vedení zásluhou využité přesilovky. Milevsko však ke konci první části dokázalo srovnat. Po bezbrankové prostřední třetině domácí otočili stav ve svůj prospěch rovněž v početní výhodě. Jednogólové vedení drželo Milevsko až do 58. minuty, kdy Strakonice využily svojí druhou přesilovou hru. Za další minutu pak zvrátily po milevské chybě utkání ve svůj prospěch. Své vítězství stvrdily při závěrečné domácí hře bez brankaře.
16.3.První semifinále pro MilevskoSTR - MIL 6:7, 0.kolo | Radek KolínV nečekanou přestřelku se změnil první semifinálový duel mezi Strakonicemi a Milevskem. Hostující tým se nejprve dvakrát ujal vedení, které domácí dokázali srovnat. Na druhou i třetí třetinu šlo ale Milevsko s dvougólovým náskokem, přičemž se v závěrečném dějství dočkalo dokonce tříbrankového vedení. Strakonice se však nevzdaly. Dotáhly se na rozdíl jednoho gólu a v závěrečné hře bez brankaře podpořené přesilovkou usilovaly o vyrovnání. To se však nepovedlo a Milevsko bude v nedělní domácí odvetě usilovat o ukončení série. Na gólových hodech se nejvíce podíleli tříbrankový střelec strakonický obránce Marek Hrubý a ještě o gól více přidal milevský Jiří Müller.
15.3.Začíná bitva o fináleJosef a Martin PetříkMilevsko se po heroickém výkonu dostalo do semifinále krajské ligy mužů. V úterním utkání dokázalo trochu překvapivě znovu porazit Radomyšl na jeho ledě. Tentokrát o svém vítězství rozhodlo až v prodloužení, kdy celou sérii rozhodl Jiří Fořt. Po úterním zápase Milevsko muselo jeden den počkat na svého soupeře. Tím se po vítěství Českého Krumlova nad Humpolcem staly Strakonice. Strakonické mužstvo v semifinále porazilo 2:0 na zápasy celek Jindřichova Hradce.
14.3.Milevsku se opět venku dařilo.RDM - MIL 4:5, 0.kolo | Jaroslav KolářMilevsko opět dokázalo svého soupeře přehrát na jeho ledě. Milevští vedli od 6. minuty. Hosté srovnali při přesilové hře. V úvodu druhé třetiny šli Milevští do dvoubrankového vedení. Třemi brankami se poprvé v utkání ujali vedení domácí. Milevští srovnali při hře 5:3. Vítěznou branku ve třetí minutě prodloužení zavěsil Fořt. Zítra večer budeme vědět soupeře semifinálové série.
12.3.Starší žáci těsně prohráli s HC ŽebrákZEB - MIL 5:4, 32.kolo | Jaroslav KolářStarší žáci odehráli velmi vyrovnané utkání. Bohužel na branku ve 45. minutě nedokázali odpovědět.
11.3.Milevští nevyužili domácího prostředí.MIL - RDM 2:5, 0.kolo | Jaroslav KolářMilevští po vítezství v Písku měli na dosah postup do druhého kola play-off. Již poněkolikáté v letošní sezóně nedokázali Vzduchotechnici využít domácí prostředí. O postup se pokusí v úterý od 19,00 hod na zimním stadionu v Písku.
10.3.Milevští zvládli první zápas čtvrtfinále na jedničku.RDM - MIL 2:6, 0.kolo | Jaroslav KolářMilevští na píseckém ledě předvedli velmi pěkný týmový hokej. Po vyrovnané první třetině, kterou vyhráli rozdílem jedné branky, byly lepším týmem na ledě. Po druhé třetině vedli o dvě branky a ve třetím dějství soupeře dorazili. Utkání mělo spád. Škoda, že utkání nedohrál Votruba - poraněné koleno, Jíška - podezření na otřes mozku.
8.3.Milevsko čeká v Play-off souboj s RadomyšlíJosef a Martin PetříkJe to tu opět. Milevsko vs. Radomyšl v Play-off. Opět se stejně jako v předloňské sezóně tyto dva celky potkají ve čtvrtfinálové sérii. V předminulém roce se radovalo Milevsko, které vyřadilo Radomyšl po vítěstvích 6:4 na domácím a 7:3 na venkovním ledě.
5.3.Plzeňští starší žíci si poradili s domácím Milevskem.MIL - PLZ 2:8, 31.kolo | Jaroslav KolářMilevští starší žáci sehráli poměrně vyrovnané utkání s Plzní. Hostům se podařilo vstřelit několik branek náhodných, herní převahu však neměli tak velkou.
5.3.Mladší žáci zaskočili PlzeňákyMIL - PLZ 3:2, 31.kolo | Jaroslav KolářMladší žáci odehráli velmi kvalitní utkání. Svému soupeři byli po celé utkání rovnocenným partnerem. Vítěznou branku vstřelil 5 minut před koncem utkání David Bauška.
3.3.Milevští si nedokázali poradit s KrumlovemMIL - CKR 2:5, 26.kolo | Jaroslav KolářMilevští v posledním kole základní části prohráli se Slavojem Český Krumlov. O soupeři v play-off se rozhodne až zítra, kdy se hrají zbylá utkání.
27.2.Mladší žáci nezvládli utkání v BudějovicíchCBL - MIL 10:1, 30.kolo | Jaroslav KolářTentokráte byl soupeř nad síly milevských mladších žáků.
25.2. Milevští přivezli body z HlubokéHLU - MIL 2:6, 25.kolo | Jaroslav KolářMilevští potřebovali na Hluboké bodovat. Od prvního vhazování Milevští šli cílevědomě za cílem. Na konci první třetiny vedli o jednu branku, ve druhém dějství přidali na důrazu a své vedení navýšili. Domácí snížili ve třetí třetině, když podruhé využili svoji početní výhodu. Milevští ihned odpověděli vstřelením dvou branek.
24.2.Milevsko zajíždí na HlubokouJosef a Martin PetříkMilevští jedou na Hlubokou bojovat o lepší pozice pro zápasy play-off. Věřme, že v těchto mrazech svůj boj dovedou k zisku třech bodů. I tak se může o dvojicích play-off rozhodovat až v posledním kole základní části.
18.2.Milevští nedokázali udržet tříbrankové bedeníMIL - STR 4:5, 24.kolo | Jaroslav KolářMilevští ve šlágru kola na svého soupeře v první třetině nastoupili jaksepatří, do konce třetiny si vytvořili tří brankové vedení. Soupeř však od počátku druhého dějství přidal a milevské začal přehrávat. Skóre srovnal, ale na toto ještě domácí stačili zareagovat a před sirénou si vedení vzali zpět. Třetí třetiny bal spíše boj a v něm byli úspěšnější hosté při hře 4:4 srovnali a utkání se prodlužovalo. Při signalizovaném faulu Müllera hostům naskočil čtvrtý hráč místo gólmana a dokázali vítěznou branku vstřelit.
18.2.Od Otavy přivezli starší žáci krutou porážku.PIS - MIL 15:2, 28.kolo | Jaroslav KolářProti početní, výškové a herní převaze domácích neměli milevští starší žáci šanci.
18.2.Mladším žákům se u Otavy nezadařiloPIS - MIL 9:3, 28.kolo | Jaroslav KolářMilevským tento víkend nasvědčil vzduch u Otavy. O svém vítězství domácí rozhodli hlavně ve druhé třetině.
18.2.Mladší žáči dokonale využili domácí prostředí.MIL - CKR 7:4, 29.kolo | Jaroslav KolářMilevští sice prohráli první třetinu, ale zlepšením hry od začátku druhého dějství přebrali iniciativu a do posledního dějství šli již s jednobrankovým vedením. V závěru utkání vítězství pečetil dvěma brankami Blažek.
15.2.Milevsko na svém ledě přivítá lídra.Josef a Martin Petřík Atraktivní zápas s prvním týmem tabulky je pro milevské fanoušky tou nejlepší pozvánkou na zimní stadion. Utkání začíná v sobotu v 17:00.
11.2.Milevští potvrdili účast v play-offTLC - MIL 3:6, 23.kolo | Jaroslav KolářMilevští bez zraněného Suchana, zlomený prostředníček, bez klubem potrestaných Votruby a Kořánka si poradili s velmi houževnatým Telčem. Vítězství nebylo jednoduché soupeř hrál poměrně dost agresivní hokej, Milevští však v tomto utkání dokázali využívat přesilové hry. Zisk bodů v Telči byl velmi důležitý a zasloužený.