Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

10.10.Ani v Domažlicích mladší žáci nedosáhli na vítězstvíDOM - MIL 11:6, 7.kolo | RedakceMilevští mladší žáci nestačili na svého soupeře od druhé třetiny.
8.10.Odkládá se i derby s BožeticemiMIL - BOZ, 5.kolo | RedakceTaké utkání 5. kola Krajské ligy mužů, ve kterém měl HC Milevsko 2010 nastoupit v místním derby proti týmu TJ Božetice se odkládá.
5.10.Vítězství pátých tříd v SušiciSUS - MIL 6:11, 1.kolo | RedakceMilevští páťáci ve třetí třetině přehráli svého soupeře.
4.10.Milevsko nezopakovalo výkon z domácího utkáníJHS - MIL 2:0, 4.kolo | RedakceMilevští nenavázali na svůj výkon z pátku. Domácí Střelci milevské hráče od začátku utkání tlačili. Milevským se nedařilo, vstup do utkání byl velmi vlažný, nakupili v utkání mnoho chyb. Nedokázali využít vypracované příležitosti. Panec dvakráte nedosáhl na přesné střely domácích.
4.10.Ani dnes se mladší žáci neradovali ze zisku bodů.MIL - TRM 7:13, 6.kolo | RedakceMilevští zlepšenou hrou ve třetí třetině upravili pěti vstřelenými brankami skóre na konečných 7:13
3.10.Mladší žáci prohráli v RokycanechROK - MIL 14:4, 5.kolo | RedakceMilevští vysoko podlehli Rokynanům.
2.10.O hokej nepřijdete!Jaroslav KolářOd derby s Božeticemi se budou vysílat naše domácí zápasy živě!
2.10.Domácí úspěšný vstup s HumpolcemMIL - HUM 6:2, 3.kolo | Radek KolínMilevsko svůj úvodní domácí zápas sezóny zvládlo. Rozhodující náskok si vybudovalo na konci první třetiny, kdy se nejprve ujalo vedení, ale Humpolec hned vzápětí vyrovnal. Domácí tým však ještě před první přestávkou dvakrát skóroval. Ve druhé části Milevsko své vedení navýšilo. Poslední dějství přineslo konečnou podobu výsledku po přesilovkovém gólu na každé straně.
1.10.Doma Milevsko zahájí s HumpolcemMIL - HUM 6:2, 3.kolo | Radek KolínPoprvé se mělo Milevsko představit v domácím prostředí v utkání 1. kola proti Českému Krumlovu. Tento zápas však byl na základě soupeřova požadavku odložen. Domácí premiéru sezóny 2020/2021 si tak Milevsko odbude v zápase 3. kola proti týmu Jiskra Humpolec.
30.9.Opatření pro utkání HC Milevsko 2010Jaroslav Kolář
27.9.Mladší žáci stačili Klatovům v první třetině.MIL - KLT 1:7, 4.kolo | Jaroslav KolářKrok se soupeřem milevští mladší žáci drželi pouze v první třetině. Od druhé třetiny byli hosté lepším týmem na ledě.
26.9.Milevsko prohrálo v Pelhřimově.PEL - MIL 3:1, 2.kolo | Jaroslav KolářMilevští prohráli ve vyrovnaném utkání v Pelhřimově. Po první třetině Milevští zlepšili hru a těsně před sirénou srovnali skóre. Od začátku třetí třetiny byli momenty, kdy hosté byli lepším týmem. V polovině třetí třetiny došlo k dlouhým diskuzím ohledně trestu domácího Vysloužila. V čase 57,06 při hře 4:4 domácí využili chyby Milevských obránců. Třetí branku vstřelili domácí do prázdné branky po odvolání brankáře hostů.
25.9.Milevsko v nových dresechRedakceDo nového ročníku vstoupí „A“ tým HC Milevsko v nových dresech. Po deseti letech se vrací k modro žluté kombinaci.
23.9.Novým trenérem „A“ týmu je Ondřej MertlRadek KolínNovým trenérem A-týmu mužů HC Milevsko 2010 se stal Ondřej Mertl. Po návratu ze zahraničí se svého trenérského žezla ujal na dnešním tréninku.
20.9.Mladší žáci přivezli body z Českého KrumlovaCKR - MIL 4:6, 3.kolo | Jaroslav KolářMladší žáci svého soupeře přehráli hlavně ve třetí třetině. Zaslouženě si domů přivezli první body do tabulky.
19.9.19. září 2020 se konala Volební členská schůze HC Milevsko 2010Jaroslav Kolář
19.9.Mladší žáci proti Veselí totálně propadli MIL - VES 0:24, 2.kolo | Jaroslav KolářMladší žáci ve druhém kole nestačili na Veselské
12.9.Mladší žáci nestačili na soupeře z TáboraTAB - MIL 11:1, 1.kolo | Jaroslav KolářMladší žáci nevstoupili do soutěže dobře. Na Táborské nestačili od 15. minuty utkání.
6.9.Přípravné utkání rozhodl v oslabení PouchSTR - MIL 5:6, 0.kolo | Jaroslav KolářVstup do utkání se povedl Milevským na 100%, domácí v polovině první třetiny srovnali hru, ale i skóre. Ve druhé třetině byli hosté lepším týmem, ale nepodařilo se náskok z úvodu třetiny navýšil. Ve třetí třetině se hra vyrovnala a začala "tahanice" o výsledek, týmy se střídali ve vedení a v závěru o výsledku rozhodla důraznost Václava Poucha, který v oslabení dostal vyražený puk do branky po střele Pechánka.
2.9.Permanentky v prodejiJaroslav KolářPřed zahájením mistrovských bojů můžete zakoupit permanentní vstupenky na mistrovská utkání A - týmu HC Milevsko 2010 pro sezónu 2020 – 2021. V článku najdete podrobnosti o místech prodeje permanentek a o cenách vstupného.
28.8.V další přípravě Milevsko zdolalo RadomyšlMIL - RDM 3:2, 0.kolo | Radek KolínMilevsko dokázalo oplatit Radomyšli úvodní prohru z přípravných zápasů. Přitom utkání začalo velmi špatně, když již po 11 vteřinách hry inkasovalo. Po první třetině ztrácelo dva góly, ale v prostřední části výkon zlepšilo a dokázalo srovnat. Vítězný gól domácí tým vstřelil ve dvojnásobné početní výhodě. Radomyšl byla v závěru zápasu blízko vyrovnání, ale gólman Michael Panec několika výbornými zákroky dovedl tým k vítězství.
26.8.Vysoká prohra s píseckou juniorkouMIL - PIS 4:11, 0.kolo | Radek KolínV druhém přípravném zápase nastoupilo Milevsko proti píseckým juniorům s převážně mladými hráči usilujícími o místo v sestavě. Ani to však nemůže být omluvou ostudného výkonu, po kterém utrpělo vysokou prohru. Písek si vybudoval třígólový náskok hned v první části. Milevsko postupně stahovalo a na začátku prostřední části se přiblížilo na rozdíl jedné branky. Sérií hrubých chyb však umožnilo soupeři skóre navyšovat až k dvoucifernému stavu.
23.8.První přípravný zápas před sezónou 2020 - 2021RDM - MIL 7:3, 0.kolo | Jaroslav KolářMilevští dnes nastoupili v Písku k prvnímu přípravnému zápasu před nastávající sezónou.
21.8.Milevsko čeká pět přípravných zápasůRadek KolínPo dvou týdnech pobytu na ledě čeká A- týmu HC Milevsko 2010 první přípravný zápas. Celkem Milevsko sehraje pět přípravných duelů. Soupeři nám v nich budou již tradičně týmy z blízkého okolí.
10.8.Začala příprava pro sezónu 2020 - 2021MIL - MIL, 0.kolo | Jaroslav Kolář
9.5.Letní příprava začalaJaroslav Kolář
12.3.Letošní hokejová sezona končí!Radek KolínV souvislosti s vývojem epidemiologické situace a mimořádným opatřením ministerstva zdravotnictví, týkajícím se veřejných akcí, rozhodl výkonný výbor ČSLH ve věci konání soutěží ve zbývající části sezóny 2019-2020.
2.3.Senzace se nekonalaMIL - PEL 1:7, 0.kolo | Jaroslav KolářPo utkání v Pelhřimově, soupeř nenechal nic náhodě. Milevští v úvodu utkání neproměnili několik šancí, nedokázali využít početní výhody. Soupeř trestal každou chybu.
29.2.Velká škoda, ale super zápasPEL - MIL 8:7, 0.kolo | Jaroslav KolářMilevští ukázali, jak se hraje play off. Nedali zadarmo ani půl metru ledu. Vyhrál ne lepší, ale šťastnější tým,“ přiznal kouč Pelhřimova Josef Lukašík pro Jihočeský hokej
26.2.Ve čtvrtfinále play-off se Milevsko utká s PelhřimovemPEL - MIL 8:7, 0.kolo | Radek KolínPoslední kolo Krajské ligy mužů se dohrávalo v neděli, ale o konečném pořadí skupiny rozhodly již sobotní zápasy. Milevsko si udrželo 8. místo v tabulce a ve čtvrtfinále play-off se tak potká s 1. celkem po základní části HC Pelhřimov, který si své prvenství zajistil s předstihem. Play-off bude hráno na 2 vítězné zápasy. Série začíná v pátek 28.2. od 19 hodin v Pelhřimově, druhý zápas bude sehrán v neděli 1. 3. od 17 hodin v Milevsku. V případě nerozhodného stavu bude sehrán rozhodující zápas opět v Pelhřimově pravděpodobně ve středu 4.3. od 19 hodin.