logo
Zápas 1. kola Krajské ligy mužů mezi HC Milevsko 2010 a Slavoj Český Krumlov byl odložen.

V dalším kole Milevsko přivítá Spartak Soběslav

V dalším kole Milevsko přivítá  Spartak Soběslav
12.10.2017, Josef a Martin Petřík

Milevští v Pelhřimově přišli o dalšího hráče. Ke zraněním si realizační tým připsal Bartůňka. Naopak po operaci ramena poprvé nastoupí Nevolný.

 
V sobotu narazíme na houževnatého soupeře. Konkrétně na Soběslav. V Soběslavi se před letošní sezónou udály jak hráčské, tak také trenérské změny. Od Spartaku lze očekávat velice útočný styl hokeje, narozdíl od loňské ročníku krajské ligy, kdy se soběslavským vůbec, ale vůbec nedařilo. Pro letošní sezónu tak musela sáhnout ke změnám. Když se koukneme na kádr soupeře, na brankářském postu nalezneme dvojici Jiří Dvořák a Martin Křiklán. Obraně šéfují zejména bratři Karpíškové, ke kterým se však v tomto týdnu přidala velká osobnost. Konkrétně jde o bývalého extraligového obránce Petra Punčocháře. Zapomenout nelze i na vele-zkušeného Vlastimila Červenku. Útoku vládne už několik let Martin Hraňo, kterému nedělá problém nastřílet za utkání hattrick. V minulé sezóně se mu to povedlo hned několikrát. Zmínit lze také Jana Žákovského, či Dominika Točíka, který doplnil soběslavskou ofenzivu z budějovického Motoru. Trenérem mužstva je David Pánek, který nahradil již zmiňovaného Vlastimila Červenku. Milevsko do utkání po povinné výhře v Pelhřimově. Ta se ale nerodila vůbec lehce. Domácí dotáhli náskok na rozdíl dvou branek. Milevsko však drama nepřipustilo a vítězství uhájilo, i když ví, že výkon nebyl úplně optimální. Je jasné, že proti Soběslavi budou muset naši borci pořádně zabrat, aby dokázali na domácím ledě vyhrát i potřetí.
 

Partneři klubu

Aktuality

Zápas 1.kola odložen

(16.09.2020 - 09:55) - Zápas 1. kola Krajské ligy mužů, ve kterém měl HC Milevsko 2010 nastoupit proti týmu Slavoj Český Krumlov, byl odložen. Stalo se tak na základě žádosti Slavoje Český Krumlov z důvodu zranění a nemoci. Utkání plánované na sobotu 19. září se uskuteční v náhradním termínu.

S Pískem zrušeno

(25.08.2020 - 18:24) - Přípravné utkání s IHC Písek naplánované na 2.9.2020 v Písku bylo po dohodě klubů zrušeno.

Dohrávka 5.kola

(22.12.2019 - 21:19) - HC Milevsko 2010 sehraje odložené utkáni se Sokolem Radomyšl 28. prosince 2019 od 13,00 na píseckém zimním stadionu. Přijeďte tým podpořit.

Radomyšl odložila zápas

(16.10.2019 - 20:41) - Utkání Sokol Radomyšl - HC Milevsko 2010 je na žádost domácích odloženo. Termín zápasu zatím není znám, domácí hledají volný termín na ZS Písek. Svým příznivcům termín dáme včas na vědomí.
 
 
 
Copyright © 2020 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál