logo

V dalším kole Milevsko přivítá Spartak Soběslav

V dalším kole Milevsko přivítá  Spartak Soběslav
12.10.2017, Josef a Martin Petřík

Milevští v Pelhřimově přišli o dalšího hráče. Ke zraněním si realizační tým připsal Bartůňka. Naopak po operaci ramena poprvé nastoupí Nevolný.

 
V sobotu narazíme na houževnatého soupeře. Konkrétně na Soběslav. V Soběslavi se před letošní sezónou udály jak hráčské, tak také trenérské změny. Od Spartaku lze očekávat velice útočný styl hokeje, narozdíl od loňské ročníku krajské ligy, kdy se soběslavským vůbec, ale vůbec nedařilo. Pro letošní sezónu tak musela sáhnout ke změnám. Když se koukneme na kádr soupeře, na brankářském postu nalezneme dvojici Jiří Dvořák a Martin Křiklán. Obraně šéfují zejména bratři Karpíškové, ke kterým se však v tomto týdnu přidala velká osobnost. Konkrétně jde o bývalého extraligového obránce Petra Punčocháře. Zapomenout nelze i na vele-zkušeného Vlastimila Červenku. Útoku vládne už několik let Martin Hraňo, kterému nedělá problém nastřílet za utkání hattrick. V minulé sezóně se mu to povedlo hned několikrát. Zmínit lze také Jana Žákovského, či Dominika Točíka, který doplnil soběslavskou ofenzivu z budějovického Motoru. Trenérem mužstva je David Pánek, který nahradil již zmiňovaného Vlastimila Červenku. Milevsko do utkání po povinné výhře v Pelhřimově. Ta se ale nerodila vůbec lehce. Domácí dotáhli náskok na rozdíl dvou branek. Milevsko však drama nepřipustilo a vítězství uhájilo, i když ví, že výkon nebyl úplně optimální. Je jasné, že proti Soběslavi budou muset naši borci pořádně zabrat, aby dokázali na domácím ledě vyhrát i potřetí.
 

Partneři klubu

Aktuality

Jank střídá V. Tomečka

(02.05.2018 - 15:34) - Odchovanec milevského hokeje obránce Bohumil Jank mění extraligový dres. Po zisku stříbra v týmu třineckých Ocelářů bude od příští sezóny oblékat barvy chomutovských Pirátů. V Chomutově tak vystřídá jiného milevského odchovance útočníka Vojtěcha Tomečka, který od Pirátů zamířil v rámci extraligy do HC Olomouc.

Julie Pejšová stříbrná

(19.04.2018 - 21:14) - Brankařka Julie Pejšová byl členkou úspěšného týmu českých hokejistek, který na Evropském poháru hráček do 16 let obsadil ve finském Vierumäki výborné druhé místo. Reprezentační celek po pěti výhrách podlehl až ve finálovém souboji domácímu týmu 3:6. Odchovankyně milevského hokeje si z turnaje odvezla i individuální cenu, když byla vyhlášena nejlepší brankářkou turnaje.

V semifinále Strakonice

(14.03.2018 - 22:22) - Dnes byla ukončena poslední čtvrtfinálová série play-off Krajské ligy mužů. V rozhodujícím zápase zvítězil Český Krumlov nad Humpolcem 7:4 a postoupil do dalšího kola. To rovněž rozhodlo o složení semifinálových dvojic. Soupeřem Milevska bude vítězný tým po základní části Strakonice. Druhou dvojici tvoří Český Krumlov a Veselí nad Lužnicí. Semifinálové série začnou v pátek 16. března, odvety se hrají v neděli 18. března.

Julie Pejšová v repre.

(04.02.2018 - 20:46) - Odchovankyně milevského hokeje brankářka Julie Pejšová, která je na hostování HC Příbram figuruje v nominaci reprezentačního týmu dívek do šestnácti let, který se zúčastní Turnaje čtyř národů ve švýcarském Huttwilu od 16. do do 18. února.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál