logo
Zápas 1. kola Krajské ligy mužů mezi HC Milevsko 2010 a Slavoj Český Krumlov byl odložen.

Milevsko absolvuje víkendový dvojboj

Milevsko absolvuje víkendový dvojboj
19.10.2017, Josef a Martin Petřík

 
Milevské hokejisty čeká o víkendu náročný program. V sobotu pojedou do Písku sehrát utkání s Radomyšlí. Hned v neděli je čeká další těžké utkání, tentokrát s jindřichohradeckým Vajgarem. Sobotní utkání začíná v Písku netradičně už ve 14:00. Na milevské čeká velice nepříjemný soupeř, který má ve svém kádru několik velice zajímavých jmen. V brance se může objevit nám velice dobře známý Václav Pipek. V obraně zase Burkoň, nebo Pavel Procházka, který také nastupoval za Milevsko v druhé lize. Co se týče útoku, tak zde má Radomyšl bývalé extraligisty a to konkrétně Kicu a nově také Pavla Kašpaříka. I další útočníci jsou velice kvalitní. Gába, Slavík či Hovora, to je na kraj velká ofenzivní kvalita. Radomyšl se v letošním ročníku krajské drží prozatím na pěkném třetím místě s devíti body. Naopak v nedělním utkání nás čeká Jindřichův Hradec. Mužstvo od Vajgaru letos působí v krajské lize jako nový oddíl. Po minulé sezóně musel v Hradci kvůli finančním problémům skončit místní KLH, právě místo něho vznikl nově založený HC Vajgar, nedělní milevský soupeř. Když se koukneme na soupisku, můžeme víceméně vidět kádr loňské Žirovnice. Ale pár zajímavých jmen navíc se tam také najde. Jmenovat můžeme zejména ROBERTA PROCHÁZKU, na kterého si milevští fanoušci zcela jistě vzpomínají, zejména na jeho tvrdou střelu, kterou strašil nejednoho brankáře soupeřů. V útoku Vajgaru působí také Zdeněk Ondřej, či Ota Lazorišák. Uvidíme, kolik bodů milevští v obou zápasech vyválčí, ale jedno je jisté, pokud se chtějí udržet na špici tabulky, musí v obou zápasech bodovat. Přijďte kluky podpořit, budou to opět potřebovat!
 

Partneři klubu

Aktuality

Zápas 1.kola odložen

(16.09.2020 - 09:55) - Zápas 1. kola Krajské ligy mužů, ve kterém měl HC Milevsko 2010 nastoupit proti týmu Slavoj Český Krumlov, byl odložen. Stalo se tak na základě žádosti Slavoje Český Krumlov z důvodu zranění a nemoci. Utkání plánované na sobotu 19. září se uskuteční v náhradním termínu.

S Pískem zrušeno

(25.08.2020 - 18:24) - Přípravné utkání s IHC Písek naplánované na 2.9.2020 v Písku bylo po dohodě klubů zrušeno.

Dohrávka 5.kola

(22.12.2019 - 21:19) - HC Milevsko 2010 sehraje odložené utkáni se Sokolem Radomyšl 28. prosince 2019 od 13,00 na píseckém zimním stadionu. Přijeďte tým podpořit.

Radomyšl odložila zápas

(16.10.2019 - 20:41) - Utkání Sokol Radomyšl - HC Milevsko 2010 je na žádost domácích odloženo. Termín zápasu zatím není znám, domácí hledají volný termín na ZS Písek. Svým příznivcům termín dáme včas na vědomí.
 
 
 
Copyright © 2020 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál