logo

Milevsko absolvuje víkendový dvojboj

Milevsko absolvuje víkendový dvojboj
19.10.2017, Josef a Martin Petřík

 
Milevské hokejisty čeká o víkendu náročný program. V sobotu pojedou do Písku sehrát utkání s Radomyšlí. Hned v neděli je čeká další těžké utkání, tentokrát s jindřichohradeckým Vajgarem. Sobotní utkání začíná v Písku netradičně už ve 14:00. Na milevské čeká velice nepříjemný soupeř, který má ve svém kádru několik velice zajímavých jmen. V brance se může objevit nám velice dobře známý Václav Pipek. V obraně zase Burkoň, nebo Pavel Procházka, který také nastupoval za Milevsko v druhé lize. Co se týče útoku, tak zde má Radomyšl bývalé extraligisty a to konkrétně Kicu a nově také Pavla Kašpaříka. I další útočníci jsou velice kvalitní. Gába, Slavík či Hovora, to je na kraj velká ofenzivní kvalita. Radomyšl se v letošním ročníku krajské drží prozatím na pěkném třetím místě s devíti body. Naopak v nedělním utkání nás čeká Jindřichův Hradec. Mužstvo od Vajgaru letos působí v krajské lize jako nový oddíl. Po minulé sezóně musel v Hradci kvůli finančním problémům skončit místní KLH, právě místo něho vznikl nově založený HC Vajgar, nedělní milevský soupeř. Když se koukneme na soupisku, můžeme víceméně vidět kádr loňské Žirovnice. Ale pár zajímavých jmen navíc se tam také najde. Jmenovat můžeme zejména ROBERTA PROCHÁZKU, na kterého si milevští fanoušci zcela jistě vzpomínají, zejména na jeho tvrdou střelu, kterou strašil nejednoho brankáře soupeřů. V útoku Vajgaru působí také Zdeněk Ondřej, či Ota Lazorišák. Uvidíme, kolik bodů milevští v obou zápasech vyválčí, ale jedno je jisté, pokud se chtějí udržet na špici tabulky, musí v obou zápasech bodovat. Přijďte kluky podpořit, budou to opět potřebovat!
 

Partneři klubu

Aktuality

Jank střídá V. Tomečka

(02.05.2018 - 15:34) - Odchovanec milevského hokeje obránce Bohumil Jank mění extraligový dres. Po zisku stříbra v týmu třineckých Ocelářů bude od příští sezóny oblékat barvy chomutovských Pirátů. V Chomutově tak vystřídá jiného milevského odchovance útočníka Vojtěcha Tomečka, který od Pirátů zamířil v rámci extraligy do HC Olomouc.

Julie Pejšová stříbrná

(19.04.2018 - 21:14) - Brankařka Julie Pejšová byl členkou úspěšného týmu českých hokejistek, který na Evropském poháru hráček do 16 let obsadil ve finském Vierumäki výborné druhé místo. Reprezentační celek po pěti výhrách podlehl až ve finálovém souboji domácímu týmu 3:6. Odchovankyně milevského hokeje si z turnaje odvezla i individuální cenu, když byla vyhlášena nejlepší brankářkou turnaje.

V semifinále Strakonice

(14.03.2018 - 22:22) - Dnes byla ukončena poslední čtvrtfinálová série play-off Krajské ligy mužů. V rozhodujícím zápase zvítězil Český Krumlov nad Humpolcem 7:4 a postoupil do dalšího kola. To rovněž rozhodlo o složení semifinálových dvojic. Soupeřem Milevska bude vítězný tým po základní části Strakonice. Druhou dvojici tvoří Český Krumlov a Veselí nad Lužnicí. Semifinálové série začnou v pátek 16. března, odvety se hrají v neděli 18. března.

Julie Pejšová v repre.

(04.02.2018 - 20:46) - Odchovankyně milevského hokeje brankářka Julie Pejšová, která je na hostování HC Příbram figuruje v nominaci reprezentačního týmu dívek do šestnácti let, který se zúčastní Turnaje čtyř národů ve švýcarském Huttwilu od 16. do do 18. února.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál