logo

Milevsko zajíždí do Veselí.

Milevsko zajíždí do Veselí.
27.10.2017, Jaroslav Kolář

Milevsko mělo minulý víkend opravdu nabitý. Nejdříve zajíždělo v sobotu k utkání do Písku, kde je hostila místní Radomyšl. Poté se v neděli představilo na domácím ledě proti Jindřichově Hradci. Z těchto dvou zápasů si Milevsko připsalo tři body za výhru právě nad Vajgarem.

 
Nyní se milevští hokejisté vydají na cestu do Veselí nad Lužnicí. Zde bývají utkání často velice tvrdé a třaskavé. Veselí nad Lužnicí nezačalo sezónu úplně ideálně. Nicméně při letošní vyrovnanosti tabulky je docela dost možné, že během chvilky všechno změní. Zatím se veselští drží na sedmém místě tabulky. Naposledy doma podlehli Vajgaru. To Milevsko je zatím třetí.

Před sezónou v Lokomotivě neproběhly žádné větší změny, takže kádr je podstatě stejně jako vloni. Opět můžeme tedy jmenovat útočné super-duo Mikeska – Čáp. Právě na tuto dvojici si milevští musí dávat největší pozor.

Do utkání nastoupí svěřenci trenérů Švece a Krupky s jednoznačným cílem. Urvat body a udržet se tak vedoucího dua Strakonic a Radomyšle. Tři body ale zajisté budou chtít urvat také domácí, uvidíme kdo se nakonec bude ze zisku bodů radovat. Čeká nás zajisté zajímavé utkání. Přijeďte milevské podpořit.

 

Partneři klubu

Aktuality

Jank střídá V. Tomečka

(02.05.2018 - 15:34) - Odchovanec milevského hokeje obránce Bohumil Jank mění extraligový dres. Po zisku stříbra v týmu třineckých Ocelářů bude od příští sezóny oblékat barvy chomutovských Pirátů. V Chomutově tak vystřídá jiného milevského odchovance útočníka Vojtěcha Tomečka, který od Pirátů zamířil v rámci extraligy do HC Olomouc.

Julie Pejšová stříbrná

(19.04.2018 - 21:14) - Brankařka Julie Pejšová byl členkou úspěšného týmu českých hokejistek, který na Evropském poháru hráček do 16 let obsadil ve finském Vierumäki výborné druhé místo. Reprezentační celek po pěti výhrách podlehl až ve finálovém souboji domácímu týmu 3:6. Odchovankyně milevského hokeje si z turnaje odvezla i individuální cenu, když byla vyhlášena nejlepší brankářkou turnaje.

V semifinále Strakonice

(14.03.2018 - 22:22) - Dnes byla ukončena poslední čtvrtfinálová série play-off Krajské ligy mužů. V rozhodujícím zápase zvítězil Český Krumlov nad Humpolcem 7:4 a postoupil do dalšího kola. To rovněž rozhodlo o složení semifinálových dvojic. Soupeřem Milevska bude vítězný tým po základní části Strakonice. Druhou dvojici tvoří Český Krumlov a Veselí nad Lužnicí. Semifinálové série začnou v pátek 16. března, odvety se hrají v neděli 18. března.

Julie Pejšová v repre.

(04.02.2018 - 20:46) - Odchovankyně milevského hokeje brankářka Julie Pejšová, která je na hostování HC Příbram figuruje v nominaci reprezentačního týmu dívek do šestnácti let, který se zúčastní Turnaje čtyř národů ve švýcarském Huttwilu od 16. do do 18. února.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál